Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
hej
Autor Wiadomość
Alternative 4 
Wierszokleta


Wiek: 34
Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 510
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2011-04-25, 12:53   

Raczej nie wydaje mi się, żeby na forum był ktoś kto Cię delikatnie mówiąc nie lubi, więc w takim razie musiałby to być ktoś inny kto wie, że tu jesteś zarejestrowana, tylko właśnie - jaki ktoś miałby mieć interes w bawienie się w pośrednioctwo poprzez forum o.O .
batou napisał/a:
ktoś taki (podobnie jak życzliwy podający nr telefonu Derbika) to dla mnie ostatnia szmata.
podpisuję się
 
 
 
salat 
Dziejopis


Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2817
Wysłany: 2011-04-25, 18:31   

batou napisał/a:
A moim zdaniem nieistotne, czy ten ktoś podał namiary na forum, maila, czy np. Twój nr tel/gg. Jedno i drugie to totalne chamstwo i ktoś taki (podobnie jak życzliwy podający nr telefonu Derbika) to dla mnie ostatnia szmata.


ano dokładnie. Aczkolwiek użyłbym ostrzejszych słów niż 'szmata'...
_________________
Marzenia, które nigdy się nie spełniły… I nigdy się nie spełnią. Obraz powoli blednie lecz nie znika. Oczy powoli zaczynają dostrzegać świat. Ociężały umysł budzi się. Światełko w tunelu… Śmierć?
 
 
 
Dora 
Znikopis


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-25, 19:33   

ene napisał/a:
Spróbuj może zapytac tych ludzi kto takie info rozpuścił. watpie by byl pod zwyklym nickiem, ale kto wie ;]

Od sierpniowego "adoratora" wiem, jaki nick miała osoba pisząca o mnie, tyle że nie będę się rejestrować na jakichś randkach24, żeby ten profil obejrzeć, bo nick mi nic nie mówi ;)
_________________
:dora:
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-04-25, 19:51   

ja bym pewnie wpisala jakis przypadkowy nick i spam-mail zeby sprawdzic czy czasem nie ma podanego nr gg. watpię, ale kto wie, niektórzy sa niemyślący :P
_________________
...
 
 
Kamila 
Dziejopis


Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2011-04-25, 20:40   

Hmm...ja bym tak vpsychologicznie stawiała bardziej na jakąś zazdrosna/pokłóconą koleżankę alb odrzuconego chłopa. Nie wydaje mi się, żeby to ktoś z foruma, mówiąc brzydko, ptak nie narobi we własne gniazdo.

A swoją drogą, podawanie czyichś danych w necie i zniesławianie tudzież cyberprzesladowanie to chyba karane jest?
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2011-04-25, 23:45   

Dora napisał/a:
ene napisał/a:
Spróbuj może zapytac tych ludzi kto takie info rozpuścił. watpie by byl pod zwyklym nickiem, ale kto wie ;]

Od sierpniowego "adoratora" wiem, jaki nick miała osoba pisząca o mnie, tyle że nie będę się rejestrować na jakichś randkach24, żeby ten profil obejrzeć, bo nick mi nic nie mówi ;)

zawsze tez mozesz sie dowiedziec jakie mial ten ktoś IP- net nie jest anonimowy.
Warto takie rzeczy sprawdzac- bo moze sie okazac, ze to IP sie powiela w kilku głupich sytuacjach - a jesli to juz ma miejsce- są programy do namierzenia takiej osoby. Zreszta jesli zglosisz sytuacje, komukolwiek kto włada dana stroną- zawsze Ci udzielą informacji.
_________________
 
 
Dora 
Znikopis


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-04-26, 09:10   

Nefra napisał/a:
zawsze tez mozesz sie dowiedziec jakie mial ten ktoś IP- net nie jest anonimowy

Z tego co mówił mi Infokrata, to te wiadomości dostał już dość dawno. Dlatego wydaje mi się, że jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie, to skasował konto, z którego rozsyłał takie informacje, więc się go nie namierzy już ;)
_________________
:dora:
 
 
Husar 
Grafoman


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 53
Skąd: tu się znalazłem?
Wysłany: 2011-04-30, 19:02   

Witaj na pokładzie f451. Mam nadzieję że znajdziesz sobie jakiś bezpieczny kąt w tym przedziwnym miejscu. Miej się na baczności i uważaj na emigrantów! A co gorsza na starych wyjadaczy. Potrafią namieszać że Ho Ho :mrgreen:
_________________
Jeszcze tu wrócę ;]
 
 
 
Shirkus 
Nieśmiałek


Dołączyła: 20 Kwi 2011
Posty: 16
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-05-11, 20:14   

Witaj Infokrata, też jestem tu nowa. :)
 
 
Xys
Wierszokleta

Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 578
Skąd: Superbia
Wysłany: 2011-05-15, 20:29   

Dzindybry, czesc i czolem ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group