Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Taniec Wampirów - Niemcy, Berlin, przełom stycznia i lutego
Autor Wiadomość
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2011-11-28, 21:32   Taniec Wampirów - Niemcy, Berlin, przełom stycznia i lutego

skopiuje to co w offtopie radosnym pisałem. jeśli ktoś byłby chętny - kontakt poprosze. Na razie wstepnie chęć wyraziły trzy osoby oprócz mnie ;)
Cytat:
szukam kogos kto ma znajomych w berlinie (noclegu potrzebuje, a nie chce za duzo płacić w hotelach ;) )
a dokładnie planuje spełnić jedno z "marzeń", życzeń, pragnień - jak zwał tak zwał
http://www.stage-entertai...ire-berlin.html
i ch.. z tym że po niemiecku.... i tak całość znam na pamięć.. po prostu chcę to zobaczyc jeszcze raz.. a potem jeszcze raz....

plan wyjazdu na przełom stycznia i lutego pociągiem lub autem

szkoda, że mimo tak dużego zainteresowania powrotem ze strony widowni polskiej Teatr Roma nie chce tego wystawić z powrotem. Przez rok grania średnio 95% biletów mieli zawsze wyprzedane... ehhhh... Polska to dziwny kraj


dodam tylko, że na wcześniejszy termin niz podany wyżej, nie bardzo znajdą się miejsca (tzn może się i znajdą ale daleko od sceny). ja mam kosztowny plan wziąć najlepsze (moim zdaniem) miejsca - po środku sali przy przejściu, a to koszt około 100E. Nikomu nie narzucam tych miejsc oczywiście ale w moim przypadku duzo od tego zalezy :)
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group