Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
jaworznicki KOX - koncert w Katowicach
Autor Wiadomość
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-05-07, 22:34   jaworznicki KOX - koncert w Katowicach

Kiedyś gdzieś tam wspominałam, że niesamowicie pozytywnie zaskoczył mnie zespół kolegów mojego taty, który to zespół reaktywował się po iluś tam latach, no i na pewno nie gra disco polo ;)

gdyby kogoś interesowało o co chodzi, to zapraszam na stronę z krótką informacją o nich oraz z linkami do piosenek przez nich wykonywanych KOX oraz koncerty, już niedługo będą grać w Katowicach. Na te wydarzenia szczególnie zapraszam, zwłaszcza, że teraz promocją zespołu zajął się mój własny osobisty brat ;]

a tu linek do jednej z piosenek
KOX - To stay alive
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
Ostatnio zmieniony przez madziaro 2012-05-28, 23:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-05-08, 08:12   

31 maja w katowickich Arkadach, zanotowano i myślę że się przejdę ;)
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-05-08, 21:31   

tak sobie właśnie o Tobie pomyślałam, że może się przejdziesz :)
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-05-08, 21:48   

Jak tylko znajdę chętne towarzystwo to na pewno, bo po próbce słychać, że ładnie dają :D
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-05-08, 21:58   

czasami ich angielski jest taki sobie, ale to i tak na koncertach nie jest najważniejsze :D

a widziałaś na tej stronie jaki malusi zestaw perkusyjny ma kolega mojego tatusia? lol
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-05-08, 22:00   

Teraz zerknęłam... :szok: Mam nadzieję że ładnie się tym obsługuje, ja lubię obserwować perkusistów i innych bębniarzy (z niezłym sprzętem lol ) ;)
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-05-28, 23:41   

rotfl

podobno radzi sobie naprawdę dobrze, i nie jest tak, jak to niektórzy panowie perkusiści robią, że mają ileś tam bębnów, a brzdękolą tylko na dwóch ;) , zresztą to słychać na tych próbkach ze strony, że dość mocno tą perkusję słychać.
Pamiętam, że się nabijali po zeszłorocznych Dniach Jaworzna, że Łzy, występujące jako gwiazda, poprosiły o użyczenie sprzętu, bo później gdzieś tam zaraz jechali dalej, i biednemu panu perkusiście trzeba było ten zestaw trochę pomniejszyć, bo sobie bidula rady nie mogła dać rotfl


----

no to zapraszamy oficjalnie już

_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-06-01, 07:26   

Pamiętam i postaram się zebrać jakąś małą ekipę i się pojawić :) (chociaż piątkowe zaliczenie ze statystyki bardzo mnie w tym przeszkadza --_- )

EDIT:

Veni, vidi... :)

Powiem tak - panowie naprawdę mają power, ujęli mnie Iron Maiden na bis, Whole Lotta Love wychodzi im przepięknie, Black Sabbath i AC/DC też (chociaż liczyłam na Back in Black, a nie było w planie :P ). Super było ich posłuchać.

ALE

Tłumu brakowało! Jeżeli promocją zespołu zajmuje się Twój osobisty brat Madziarko, to nie spisał się najlepiej - w klubie było cały czas między 10 a 20 osób. Był to dość smutny widok, bo miejsca jak na dwie setki ludzi co najmniej... ;)
Nic zresztą dziwnego, że pusto. Koncert w klubie, który znajduje się właściwie w budynku mojej uczelni, a nigdzie (poza klubem) nie widziałam żadnych (!) plakatów. Rozwiesiliby kilka w każdym budynku uczelni i już frekwencja byłaby na pewno wyższa, bo przecież ludzi lubiących taką muzykę nie brakuje. A jeśli plakaty były, to na pewno nie w wystarczająco strategicznych punktach, bo nie widziałam, a akurat na ten zwróciłabym uwagę ;)

Więc generalnie - do zespołu zastrzeżeń nie ma, naprawdę szacun dla wszystkich i dla każdego z osobna. Publika co prawda mała, ale oklaskiwała energicznie i nawet bis wysępiła, no ale wiadomo - panowie pewnie chcieliby, żeby było jej więcej. ;) Niech wyciągną wnioski na kolejne koncerty w temacie reklamy :)
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-06-01, 18:00   

dzięki za to, że byłaś :*

co do reklamy - wiem, że były reklamy na różnych stronach imprezowych, oraz wiem, że mieli gdzieś tam plakaty rozwieszać - szczerze mówiąc nie wiem jak to wyglądało naprawdę ;)
Z koncertem na pewno był też ten problem, że tak właściwie poza Jaworznem jeszcze nie są znani, więc ludzie nie będą się zabijać o bilety ;) Mam nadzieję, że na przyszłość wyciągną wnioski i faktycznie jakoś bardziej się wezmą za promocję, w każdym razie brata będę poganiać
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-06-01, 19:36   

Zabijać o bilety to się na pewno ludzie na razie nie będą, ale mówię, większa reklama wśród studentów i zawsze to będzie nie 20, a 40, czy 50 osób, spodoba się, polecą znajomym, itd... ;)

I jeszcze raz szacun dla zespołu ;)
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2012-06-01, 19:38   

jasne, że tak, też się dziwię, że tego bardziej nie rozreklamowali, ech...

a opinię o zespole tym bardziej przekażę dalej :D
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
krzysztof 
Brudnopis

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-25, 11:01   

Powraca z powrotem temat Jaworznickiego zespołu KOX
Co było to było nie płacze się nad rozlanym mlekiem,przed koncertem faktycznie zawalili pracownicy klubu bo to oni sami powiedzieli że rozwieszą plakaty a wisiał dosłownie tylko jeden i to nie na głównych drzwiach tylko na jakiś bocznych P.poż.co do promocji też była dość dobra,na uczelni i w akademikach były plakaty tylko nie na glównych tablicach,z naszej strony to był błąd że się nie dopilnowało wcześniej klubu czy faktycznie plakaty są rozwieszone.

Z OSTATNIEJ CHWILI 25.01.2013
Zespół KOX zagra 15 LUTEGO 2013r o Godz. 19.30 w JAWORZNIE Osiedle Stałe Pub PAJĘCZYNA (budynek przed krytą Pływalnią) Ul.Wojska Polskiego 1.Koncert zatytułowany ROCKOWE WALENTYNKI. Wszystkich sympatyków dobrego starego Rocka i naprawdę dobrej muzy bez pleybeku i podkładów muzycznych zespół serdecznie zaprasza na 2 godziny a może i więcej dobrej zabawy.
Wstęp Tylko 15zł :brawo:
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-01-25, 11:15   

Cieszę się, że uczycie się na błędach, oby koncert w Jaworznie zebrał większe grono szalejącej publiki ;) Ja niestety 15 lutego nie dam rady wpaść i zobaczyć, ale czekam na relacje :)
_________________
:dora:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group