Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ImpactFest
Autor Wiadomość
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-07-28, 08:34   ImpactFest

Parę słów, trzeba podzielić się z parafianami wieściami.

Wczoraj byliśmy na ImpactFeście... a raczej na koncercie Red Hot Chilli Peppers bo to dla nich tam poszliśmy.

Załapaliśmy się na supporty innych kapel więc pierw o nich.

Pierwsze co słuchaliśmy jak dotarliśmy na miejsce to był gość nazywający się Marlon Roudette, nic może to nikomu nie mówić, ale większość słyszało kawałek grany parę lat temu "Big City Life" zespołu Mattafix, a to ich wokalista. Fajna, mało inwazyjna pozytywna muzyka. Przy słoneczku fajnie się tego słuchało, chociaż fanem nigdy nie zostanę. Sam wykonawca widać, że dawał z siebie wszystko, bo rozkręcił publiczność, a było jeszcze 5 godzin do występu gwiazdy wieczoru.

Kolejny koncert, na mniejszej scenie festiwalowej to I Blame Coco, to córka Stinga, i na tym zalety się skończyły. Muzyka nudna jak cholera, do kotleta można taki uśków siusków słuchać. Całe szczęście, że to było krótkie...

Kolejny wykonawca to Public Image Ltd. Zgwałcili mi bębenki słuchowe, a mózg zgwałcili mi lidze, którzy się przy tym bawili i znali nawet słowa piosenek... piosenek... dżizas x.x jak najszybciej o tym zapomnieć.

Kasabian - wreszcie coś co mniej więcej ogarniam. Pierwsza sprawa, nigdy nie byłem i nie zostanę ich fanem, ale grają rocka prosto z wysp, czyli już się go lepiej słucha. Takie alternatywno-indierockowe pląsanie. Dali radę, serio, myślałem że będzie problem bo występują jako support, ale przyłożyli się i wszyscy się przy to rozkręcili - znaczy się, zrobiło się sku... ciasno. Czułem się jak w kotle. o.O

Gwiazda wieczoru, czyli występ RHCP. Jak nie wiem jak wyglądał koncert w Chorzowie i jak można było go zepsuć. Serio. Albo oprawa była beznadziejna, albo Śląsk bawić się nie umie :P Ten koncert był MEGA. Warstwa muzyczna dobrana świecie, przed każdym kawałkiem granie wstępniaków nie-wiadomo-skąd i w najmniej oczekiwanym momencie 3 taty i publika szaleje. bite 2 godziny redhotowego grania, na wysokim poziomie. Flea był bardzo wygadany, pieprzył głupoty - uwielbia Public Image Ltd. x.x (sic!) itd... Dużo solówek i zabawy obu gitarzystów. Na koniec świetna realizacja koncertu, telebimy, światła, a i nagłośnienie było dobre - o tym powinienem na początku wspomnieć. Jestem bardzo zadowolony, Bru także, najgorszy był powrót, 2 godziny wracaliśmy komunikacją do domu.

Grali Under the Brigde, ale nasz woźnica był zajęty, pewnie czymś ważnym ;) i nie odebrał i przegapił :P ale załapał się na By the way :D

Nabrałem ochoty na koncerty chyba, ale następnym razem, na ImpactFest, jak będzie grał ktoś kogo bym posłuchał kupuję bilety w Golden Circle, na płycie niektórzy nie potrafili się zachować w tym tłoku. A, i w naszym "sektorze" chyba byliśmy najstarsi :P
 
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-07-29, 21:57   

Z mojej strony to koncercie RHCP powiem tylko, że chyba był źle rozreklamowany (albo ja się źle rozglądam po mieście)... że grali w Chorzowie dowiedziałam się z posta Mada :P

MadMill napisał/a:
Śląsk bawić się nie umie

Pfffffffffff :-P
_________________
:dora:
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2012-07-29, 22:03   

Koncert w Chorzowie wyglądał tak, że był przez RHCP odwalony totalnie bez zaangażowania. Kumpela narzekała na zerowy kontakt z publiką i klepanie kawałków jak w studio nagraniowym, a nie na koncercie. Musieli mieć jakiś bardzo zły dzień wtedy.

MadMill napisał/a:
Grali Under the Brigde, ale nasz woźnica był zajęty, pewnie czymś ważnym

Tu mnie wyczułeś :-P
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group