Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Serial o "Straży" Pratchetta
Autor Wiadomość
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2012-08-10, 11:51   Serial o "Straży" Pratchetta

Wiem że wieść może nie najświeższa ale warta uwagi :)

Cytat:
Po sukcesach książek, ich filmowych adaptacji, licznych kolekcjonerskich gadżetach, pojawił się pomysł na serial oparty o opowieści i Straży Miejskiej Ankh-Morpork. Sir Terry Pratchett wraz z Prime Focus Productions, ogłosili, iż podpisali umowę na produkcję nowego serialu, którego bohaterami staną się znane już postacie książek Świata Dysku z serii o Straży Miejskiej.

Firma, tym samym, otrzymała prawa do używania nazw pochodzących ze Świata Dysku w tworzonych przez siebie nowych opowieściach osadzonych w Ankh-Morpork. Sam pomysł skupić się ma na kolejnych zbrodniach, z jakimi przyjdzie się rozprawiać wielogatunkowym członkom Straży Miejskiej. Kolejne odcinki będą ukazywały się co tydzień. Ich autorami mają stać się Terry Jones (Monty Python) oraz Gavin Scott, którzy obecnie pracują nad scenariuszem Dobrego Omenu. Pieczę nad całością ma trzymać sam Sir Terry. Wiele rozmaitych międzynarodowych telewizji już zgodziło się na emisję serialu w swoich pasmach.

Sam Terry komentuje, iż bardzo go cieszy ten pomysł, gdyż to właśnie ta firma zajmuje się ekranizacjami jego książek w Sky One, i w związku z czym, przesyła im słowa zachęty: "nie schrzańcie tego!"


Serial o strazy

Mam tylko nadzieje ze będzie to serial oparty o książki z cyklu lub że Terry choć skonsultuje scenariusz :)

Więcej info ( angielski) The Watch TV series
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-08-15, 13:52   

Podpisuję się pod Terrym.....
_________________

 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-08-15, 16:09   

A ja mam nadzieję, że nie. Pratchett jest chory i niestety widać to coraz bardziej.
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group