Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Outlook.com/Nie działają hiperłącza
Autor Wiadomość
Jelsky 
Bajarz
syn marnotrawny


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1290
Skąd: W-wa
Wysłany: 2013-01-21, 21:27   Outlook.com/Nie działają hiperłącza

Zauważyłem dzisiaj mały problem na Outlooku i szukałem rozwiązania, ale go nie znalazłem niestety, więc może ktoś z Was będzie wiedział. Problem dotyczy klienta poczty online, dawniejszego Hotmaila, teraz odświeżonego, z interfejsem Metro itd itp. i uwaga! W żadnej mierze nie dotyczy to Poczty Outlook, wchodzącej w skład pakietu Office. Usterkę zauważyłem w momencie kiedy otrzymałem dwie takie same wiadomości: jedną na Outlook.com, drugą na Gmail.com. Obydwie zawierają TEN SAM link do strony, przy czym hiperłącze w wiadomości na Outlooku wywala mi to:

Cytat:
HTTP Status 404 - /palio/html.run/_Instance=cms_www.pap.pl,_PageID=1,s=infopakiet,dz=gospodarka,idNewsComp=,filename=,idnews=91298,data=infopakiet,_CheckSum=200324100

type Status report

message /palio/html.run/_Instance=cms_www.pap.pl,_PageID=1,s=infopakiet,dz=gospodarka,idNewsComp=,filename=,idnews=91298,data=infopakiet,_CheckSum=200324100

description The requested resource (/palio/html.run/_Instance=cms_www.pap.pl,_PageID=1,s=infopakiet,dz=gospodarka,idNewsComp=,filename=,idnews=91298,data=infopakiet,_CheckSum=200324100) is not available.
Apache Tomcat/6.0.20


Nic nie daje kopiowanie i wklejanie łącza w nowej karcie, pojawia się ten sam błąd. Link na Gmail przekierowuje mnie poprawnie i co jeszcze dziwniejsze, kuriozalne wręcz: kopiując link z Gmaila i wklejając go w nową kartę, przekierowanie... działa. Robię to samo - efekt zupełnie inny:/ Jak to możliwe? Nie liczę że jest jakieś rozwiązanie na to, ale może ktoś z Was wie jakie są tego przyczyny??

Pozdrawiam!
 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2013-02-01, 18:13   

Twój problem nie wiem jak rozwiązać ale jeśli ktoś ma problem z zalogowaniem to podobno do poczty można wejść przez stare serwery: mail.live.com ( info za engadget.com )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group