Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybrać stół do ping ponga
Autor Wiadomość
grzegorzkaszkur
Brudnopis

Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-02-19, 15:58   Wybrać stół do ping ponga

Z cyklu science fiction - zastanawiam się nad stołem do ping ponga i zastanawiam się czy są ludzie tutaj którzy coś takiego mają we własnych czterech ścianach. W takim miejscu http://www.vimuz.pl/jaki-...nisa-stolowego/ znajduje się opis ogólny. A może są praktycy, zdzierający swój sprzęt od jakiegoś czasu?
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2017-02-19, 19:30   

zalezy do czego potrzebujesz, my do rozrywki od czasu do czasu. nasz stół jest składany i stoi w garażu, jesli chcemy pograc to się rozkłada i zajmuje cały garaż ;) raczej nie używamy zbyt czesto, ale jest. stół jak stół, gra się chyba na każdym tak samo, szczególnie ze w czasie gry go nie maltretujesz, tylko piłeczka się odbija... włąściwie nie ma co się popsuć :>

wybierz ten który się spodoba i będzie łatwo złożyć - takie mam zdanie :P

PS nie pytaj o markę bo nawet nie pamiętam :D ale jest zielony i przypomina ten z ostatniego obrazka ;)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2017-02-20, 22:13   

Kiedyś się do tego przymierzałam. Do bilarda też ;) Normalny i wymiarowy stół - wymaga przestrzeni zadaszonej. A ja jednak wolę w jesienne i zimowe wieczory kanapę w salonie niż stół do ping-ponga :bezsilny: Za dużej przestrzeni wymaga by go użytkowąć nawet gdy deszcz pada i za dużej by przechowywać zimą , by się nie odkształcił. Postawiłam jednak na dobrą trambambulę ;) Mniejsza jest :P
_________________
 
 
grzegorzkaszkur
Brudnopis

Dołączył: 10 Sty 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-02-21, 16:02   

cześć i dzięki za wypowiedzi. Ene a coś więcej możesz napisać? Jak dużo kasy poszło na stół, czy to jakiś przypadkowy zakup na chybił trafił?
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2017-02-21, 17:39   

już nie pamietamy ile kosztował, ale na pewno nie był z tych najdroższych, a zakup był lata temu w makro :) raczej na chybił trafił, z tym że go obejrzeliśmy przedtem ;)
_________________
...
 
 
robak455 
Brudnopis


Wiek: 32
Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-21, 10:03   

ja kupiłem do domku dałem chyba 890zł na wyprzedaży, zakup był z konsultantem ze sklepu, który polecił ten konkretny do mojego domu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group