Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o trzymanie kciuków
Autor Wiadomość
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2017-07-12, 21:34   

Usunęłam już moją karierę pogrzebową, to mogło być to- niemniej bidnie to wygląda.
Ktoś mi mówił, że praca w klepie i to dziecięcym nie będzie traktowana poważnie poza branżą.

Przyznaję też, że nie ślę wszędzie jak leci- zrezygnowałam z aplikowania do Biedronki, i innego sklepu- nie daje rady z nogami :/ Szczególnie teraz kiedy ciepło :(
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2017-07-13, 21:55   

jak zaprezentujesz pokrótce w CV swoje obowiązki w "dzieciecym" sklepie jako sprzedawca, kasjer, doradca, obsługa sprzedazy internetowej (i pewnie nie tylko) to się okaże że jesteś całkiem wszechstronna :) Ja bym zostawiła, bo to dowodzi zorganizowania i obycia z ludźmi

a kariera pogrzebowa? Nie wiem :)
_________________
...
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2017-07-14, 06:57   

Zabawek nie usunę- bo byłaby pusta kartka :D
Okazuje się, że ktosik chce mnie na rozmowę w miejscowości 20 km dalej i cieszy go fakt, że ja allegrowa jestem - obawiam się tylko dojazdów. Połączenie jest i to dobre, tylko gdy bus zapchany to nikogo już nie weźmie, nawet tych z biletami miesięcznymi-, tylko śmignie koło nosa wyświetlając na tablicy "brak miejsc"- i dzwoń tu do pracy, że może za godzinę weźmie cię następny :P
_________________

 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-01-07, 21:46   

Wkrótce znów rączo pobieżam na rozmowę - mam poczucie, ze wysokie progi na moje płaskie nogi, ale zadzwonili i zaprosili.
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że rozmowa bedzie w języku angielskim(w takim było napisane ogłoszenie) :bag: i to mnie bardzo stresuje, ale przecie mnie nie pogryzą , no nie?
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-01-07, 21:53   

Weź sie nie stresuj, ogarnij i przed lustrem wielki uśmiech do siebie. Jestem śliczna, wspaniała i mnie tam chcą!!! i tak trzeba tam iść. Wyluzuj, uśmiech na buzi - bo takich ludzi jak Ty szukają!
_________________
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-01-07, 22:43   

Nie pogryzą, bo im zależy na pracowniku a nie odstraszaniu :)
_________________
...
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-01-10, 18:53   

Nie pogryźli :D Wątpię abym przeszła do drugiej tury wywiadu, ale pierwsze koty za płoty. Rekrutująca bardzo miła.
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-01-10, 22:29   

bardzo miła ale ma jakże drapieżny zawód "łowca głów" lub jak kto woli zangielszczyć headhunter... ;)

z tą drugą turą to jeszcze nie wiadomo :) zdradzisz o co pytali?
_________________
...
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-01-10, 23:09   

Byłam przygotowana na całość po angielsku - większość po polsku, angielskiego część.

Co Cię motywuje w pracy, jak wygląda Twoja organizacja pracy, dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Później zadawała pytania z CV i szukała punktów wspólnych z tym, co oni mieli w ofercie.

No i na koniec pytanie o oczekiwania finansowe- research zrobiłam, ale nic konkretnego nie znalałam i tak sobie palnęłam :mrgreen: Wg niemęża mało ;p
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-01-10, 23:28   

Takie rozmowy o pracę, polegają na tym, że przychodzą ludzie, zawsze mają dobre papiery, ale i zawsze pitolą to samo identycznie odpowiadając na te same pytania. Kogo więc wybrać wśród tych robotów?

Wiesz już jakie pytania zadają na takich rankingach? Wiesz! Problem polega na tym, że po prostu boisz się każdej nowej pracy i wyzwań, które za nią pojawią się. Boisz się wygrać i dostać pracę. Przy Twojej inteligencji i moźliwościach (szybkie uczenie się wszystkiego i ogarniania świata wokół) możesz naprawdę osiągnąć wiele. Problem z tym, ze już jako nastolatka wmawiałaś sobie, że nic nigdy nie osiągniesz. Twój nick świadczy o dołowaniu siebie. Więc może stań na kopytka, przestań biadolić i robić z siebie ofiarę?? Rusz dupsko i poszukaj pracy, której sama chcesz, a nie takiej, " Którą Ci ofiarują"!!!
_________________
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-01-11, 10:42   

Ale ja chcę tę pracę :D
Zadzwonili, ze przeszłam do drugiego etapu rekrutacji :D
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-01-12, 18:58   

Fatty napisał/a:
dlaczego chcesz pracować w naszej firmie.


...bo nie mam teraz dobrej pracy i trafilam na wasze ogloszenie i wydalo sie ciekawe? :mlot:

nie przepadam za takimi pytaniami :P


gratuluję II etapu :brawo:
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-01-13, 02:51   

Dawaj do przodu i w rozmowie udowodnij im, że jesteś dla nich najlepszym pracownikiem. Nie ty marzysz o tej pracy! To oni marzą o takim pracowniku!
_________________
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-01-25, 20:40   

Nefra, chyba jednak zahaczyłaś o kciuk :P
Cóż przynajmniej odsiano mnie przy końcu - jestem bogatsza o doświadczenie i 2 eleganckie koszule :lol: Bo już się tam widziałam i postanowiłam kupić, bo w mojej szafie nic takiego nie było ;)
_________________

 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2018-01-25, 21:14   

Fatty napisał/a:
jestem bogatsza o doświadczenie i 2 eleganckie koszule :lol:

Przydadzą się na następną rozmowę ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group