Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259
Forum - f451.pl - View topic - Temat ogólny o tym co oglądamy
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Temat ogolny o tym co ogladamy
Author Message
Nefra
Znikopis

Posted:    Temat ogólny o tym co oglądamy [ !!! ]

Czy ktoś z Was oglądał taki serial :"Pozostawieni"?
Coś takiego znalazłam w necie, nie oglądałam, ale ma dobre opinie, a nigdy o tym nigdzie nie słyszałam :bezsilny:

Nefra
Znikopis

Posted:     [ !!! ]

Oglądam "Supernatural" - na początku mnie nudził, ale przywiązałam się do chłopaków i teraz oglądam z przyjemnością :)

Krzyho
Dziejopis
Moderator

Czekam na GoT ostatni sezon ;)

Nefra
Znikopis

[quote="Krzyho"]Czekam na GoT ostatni sezon ;)[/quote]
Myślałam, ze już wszystkich wymordowali i serial zakończyli? Ja przeczytałam kilka pierwszych tomów, potem zaczęłam oglądać -- . Gdy smoki się urodziły, to zrobiłam sobie przerwę, by przeczytać (czyli kupić te tomiszcze w twardej oprawie). Jak na razie nie mogę wybrnąć z tomu pierwszego z powodu natłoku innych zajęć, a z kupnem następnych też jestem na bakier. :( :bezsilny:

Krzyho
Dziejopis
Moderator

[quote="Nefra"]Myślałam, ze już wszystkich wymordowali i serial zakończyli?[/quote]
Przecież R.R. Martin jeszcze nawet nie skończył pisać sagi, więc jak się mogła zakończyć? ;)
Co do czytania, to mnie serial przegonił dopiero na 5 tomie :lol: Ale planuje wrócić jeszcze do czytania sagi.

Ale serial "żyje" swoim życiem i w styczniu (chyba) ma się pokazać ostatni sezon Gry o tron.

hugin
Bajarz

Ostatnio wpadłem w sentymentalny nastrój i PP raz kolejny zacząłem oglądać seriale które oglądałem w podstawówce. Od wiosny zaliczyłem: Pogranicze w ogniu, Janka, Przeprowadzki, W piątą stronę świata. Teraz przypominam sobie Przyłbice i kaptury, a z zagranicznych Po tamtej stronie. Z nowych produkcji lubię francuskie ekranizacje Cobena, Pana Mercedesa i Iluzję.

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Link do Shoutbox