Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259
Forum - f451.pl - View topic - Prośba o trzymanie kciuków
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Prosba o trzymanie kciukow
Author Message
Fatty
Bajarz

Posted:     [ !!! ]

Dostałam skierowanie z urzędu do pewnego biura - technik prac biurowych. Zostawiłam CV(trzęsącą ręką), mam przyjść jutro- ale wątpię w powodzenie, ponieważ nie mam prawa jazdy :D A tam wymagane.
Niemniej nadzieja jest zawsze.

Nefra
Znikopis

[quote="Fatty"]ja pracuję ciągle od 10 lat, mam koty na utrzymaniu i wynajem do opłacenia ale ze 4 miesiące dałabym radę :P
Roztyłabym się na pewno.[/quote]
Łomatkobosko... 10 lat :Oo: :shock:
Ciągle wydaje mi się, że Ty masz 17 lat!

Fatty
Bajarz

Niestety, mam 12 lat więcej i 11 kg mniej niż wtedy(to akurat stety) :lol: Dużo mądrzejsza nie jestem ;p

edit.

Byłam na rozmowie, czy decyzja na plus, czy minus mają dzwonić.

Fatty
Bajarz

Zmień tu człowieku branżę, gdy skreśla mnie brak doświadczenia zawodowego :P Niestety, nie będę Panią z biura.

Nefra
Znikopis

Współczuję, ale nie poddawaj się i szukaj dalej. :tuli:

tygryska
Fotomajster
pregowana

fattys szukaj uparcie - moje młode pol roku szukalo :D

Fatty
Bajarz

Ide z CV- ale nie trzymać kciuków, może to coś da :P

Znają mnie w tym przybytku, myslę, że "opatrzona" mordka ma przewagę :P

ene
Znikopis
eee.. ne!

nie trzymam ;)

Fatty
Bajarz

Zonk :P Kobieta chociaż szczerze przyznała, że zgłosił sie ktoś, kto już kiedy tam pracował i że woli kogoś "gotowego' niż świeyżynkę do przeszkolenia.

Jestem przeklęta :P W sierpniu minie rok odkąd tak rozsyłam CV- tylko raz mnie zaproszono na rozmowę.

ene
Znikopis
eee.. ne!

Może coś trzeba zmienić w CV? Coś inaczej zaakcentowac?

Fatty
Bajarz

Usunęłam już moją karierę pogrzebową, to mogło być to- niemniej bidnie to wygląda.
Ktoś mi mówił, że praca w klepie i to dziecięcym nie będzie traktowana poważnie poza branżą.

Przyznaję też, że nie ślę wszędzie jak leci- zrezygnowałam z aplikowania do Biedronki, i innego sklepu- nie daje rady z nogami :/ Szczególnie teraz kiedy ciepło :(

ene
Znikopis
eee.. ne!

jak zaprezentujesz pokrótce w CV swoje obowiązki w "dzieciecym" sklepie jako sprzedawca, kasjer, doradca, obsługa sprzedazy internetowej (i pewnie nie tylko) to się okaże że jesteś całkiem wszechstronna :) Ja bym zostawiła, bo to dowodzi zorganizowania i obycia z ludźmi

a kariera pogrzebowa? Nie wiem :)

Fatty
Bajarz

Zabawek nie usunę- bo byłaby pusta kartka :D
Okazuje się, że ktosik chce mnie na rozmowę w miejscowości 20 km dalej i cieszy go fakt, że ja allegrowa jestem - obawiam się tylko dojazdów. Połączenie jest i to dobre, tylko gdy bus zapchany to nikogo już nie weźmie, nawet tych z biletami miesięcznymi-, tylko śmignie koło nosa wyświetlając na tablicy "brak miejsc"- i dzwoń tu do pracy, że może za godzinę weźmie cię następny :P

Fatty
Bajarz

Wkrótce znów rączo pobieżam na rozmowę - mam poczucie, ze wysokie progi na moje płaskie nogi, ale zadzwonili i zaprosili.
Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że rozmowa bedzie w języku angielskim(w takim było napisane ogłoszenie) :bag: i to mnie bardzo stresuje, ale przecie mnie nie pogryzą , no nie?

Nefra
Znikopis

Weź sie nie stresuj, ogarnij i przed lustrem wielki uśmiech do siebie. Jestem śliczna, wspaniała i mnie tam chcą!!! i tak trzeba tam iść. Wyluzuj, uśmiech na buzi - bo takich ludzi jak Ty szukają!

ene
Znikopis
eee.. ne!

Nie pogryzą, bo im zależy na pracowniku a nie odstraszaniu :)

Fatty
Bajarz

Nie pogryźli :D Wątpię abym przeszła do drugiej tury wywiadu, ale pierwsze koty za płoty. Rekrutująca bardzo miła.

ene
Znikopis
eee.. ne!

bardzo miła ale ma jakże drapieżny zawód "łowca głów" lub jak kto woli zangielszczyć headhunter... ;)

z tą drugą turą to jeszcze nie wiadomo :) zdradzisz o co pytali?

Fatty
Bajarz

Byłam przygotowana na całość po angielsku - większość po polsku, angielskiego część.

Co Cię motywuje w pracy, jak wygląda Twoja organizacja pracy, dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Później zadawała pytania z CV i szukała punktów wspólnych z tym, co oni mieli w ofercie.

No i na koniec pytanie o oczekiwania finansowe- research zrobiłam, ale nic konkretnego nie znalałam i tak sobie palnęłam :mrgreen: Wg niemęża mało ;p

Nefra
Znikopis

Takie rozmowy o pracę, polegają na tym, że przychodzą ludzie, zawsze mają dobre papiery, ale i zawsze pitolą to samo identycznie odpowiadając na te same pytania. Kogo więc wybrać wśród tych robotów?

Wiesz już jakie pytania zadają na takich rankingach? Wiesz! Problem polega na tym, że po prostu boisz się każdej nowej pracy i wyzwań, które za nią pojawią się. Boisz się wygrać i dostać pracę. Przy Twojej inteligencji i moźliwościach (szybkie uczenie się wszystkiego i ogarniania świata wokół) możesz naprawdę osiągnąć wiele. Problem z tym, ze już jako nastolatka wmawiałaś sobie, że nic nigdy nie osiągniesz. Twój nick świadczy o dołowaniu siebie. Więc może stań na kopytka, przestań biadolić i robić z siebie ofiarę?? Rusz dupsko i poszukaj pracy, której sama chcesz, a nie takiej, " Którą Ci ofiarują"!!!

Fatty
Bajarz

Ale ja chcę tę pracę :D
Zadzwonili, ze przeszłam do drugiego etapu rekrutacji :D

ene
Znikopis
eee.. ne!

[quote="Fatty"]dlaczego chcesz pracować w naszej firmie.[/quote]

...bo nie mam teraz dobrej pracy i trafilam na wasze ogloszenie i wydalo sie ciekawe? :mlot:

nie przepadam za takimi pytaniami :P

gratuluję II etapu :brawo:

Nefra
Znikopis

Dawaj do przodu i w rozmowie udowodnij im, że jesteś dla nich najlepszym pracownikiem. Nie ty marzysz o tej pracy! To oni marzą o takim pracowniku!

Fatty
Bajarz

Nefra, chyba jednak zahaczyłaś o kciuk :P
Cóż przynajmniej odsiano mnie przy końcu - jestem bogatsza o doświadczenie i 2 eleganckie koszule :lol: Bo już się tam widziałam i postanowiłam kupić, bo w mojej szafie nic takiego nie było ;)

Krzyho
Dziejopis
Moderator

[quote="Fatty"] jestem bogatsza o doświadczenie i 2 eleganckie koszule :lol:[/quote]
Przydadzą się na następną rozmowę ;)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Link do Shoutbox