Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259
Forum - f451.pl - View topic - Babskie klimaty, czyli torebki, tipsy itepe... ;)
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Babskie klimaty, czyli torebki, tipsy itepe... ;)
Author Message
Nefra
Znikopis

Posted:     [ !!! ]

Jakie lakiery kupujecie (żelowe, hybrydowe, szybkoschnące)? Czy osuszacie lampką? Możecie polecić jakiś trwały twardy lakier?

Fatty
Bajarz

Nie odpowiedziałam bo się nie znam ;)

Jam buciara i mnie naszło na wyższe...

Zapragnęłam tych(wygląda na słomę ale podeszwa to tworzywo):
[img]https://zapodaj.net/images/2f66a2ceb0025.jpg[/img]

Natomiast mam mega platfusa i obawiam się, ze stopa mi się po prostu "wyleje" do wewnętrznej strony(nie mam tego wysklepienia, wszystko leży), brzydko to wygląda, a w poniższym modelu byłoby to schowane

[img]https://zapodaj.net/images/2005af8c086d4.jpg[/img]

Które? :D

Nefra
Znikopis

Te u góry wydają się fajniejsze, ale ja na pierwszy rzut oka - odrzucam je, bo ten przód jest mocno głęboki jak na letnie buty. Zero wietrzenia stopy i paznokci. Ale, żeby wybierać but - musisz podać jaki masz rozmiar i szukać fot w takim rozmiarze. Jeden model buta wygląda fajnie na długiej stopie, a na małej wygląda fatalnie. I vice versa - na długiej niefajnie, a na małej fajnie ;)

Fatty
Bajarz

Buty do fotografowania, do zdjęć katalogowych mają najczęściej rozmiar 36 - mają najmilsze dla oka proporcje :mrgreen: Mój rozmiar wzięty z pudełka wygląda jak kajak, po założeniu na nogę już lepiej.

angel
Znikopis
Devilka

drugie mi sie podobaja tylko czy palce nie bedą bardzo leciec do przodu

Nefra
Znikopis

Te pierwsze jednak są bardziej odkryte, jak na letnie buty, drugie, choć odkrywają palec - ale zakrywają o wiele więcej stopy. Gdybym miała wybierać między tymi - to te pierwsze.

Nefra
Znikopis

rotfl Anioła pisze, że drugie, a ja w tym samym czasie, że pierwsze rotfl Co za niefart :( No to teraz masz jeszcze gorszy dylemat :bezsilny:

Nefra
Znikopis

[quote="angel"]drugie mi sie podobaja tylko czy palce nie bedą bardzo leciec do przodu[/quote] Chyba będą, bo to miękkie jest, a i "koturn" wysoki ;) , a te sznurki to chyba tylko dla ozdoby. Stopy lecącej w dół nie wstrzymają, a tylko mogą się wżynać w łydkę

angel
Znikopis
Devilka

haha do chodzenia pewnie pierwsze wygodniejsze ale wizualnie drugie ciekawiej wyglądają :D
no cóż ja zawsze miałam bzika na punkcie wysokich butów i bywało ,że kupiłam takie tylko do siedzenia w nich bo chodzic sie w nich nie dawało ;)

Nefra
Znikopis

Ja od lat kupuję takie, które lubi moja noga, ale i ja zawieszę na nich wzrok łaskawy ;) Dlatego mam problem odwieczny z butami i nie kupię nic przez net - noga musi najpierw zaakceptować :bezsilny:

Fatty
Bajarz

Nie przesuwanie się nogi do przodu to chyba kwestia właśnie dobrej stabilizacji w rejonie kostka/zapiętek.
Maturalne buciki miałam na koturnie, noga zjeżdżała w dół i pięta latała luźno a ściśnięte palce bolały :P
Niby była zapinka dookoła kostki ale nic nie pomagało.

Koturn w pierwszych ma 5,5 cm, w drugich 6,5 cm.

Na razie luźne rozmyślunki :)

ene
Znikopis
eee.. ne!

najlepiej by było jakbyś przymierzyła :)

Nefra
Znikopis

I obfociła na stopie ;)

Fatty
Bajarz

Te pierwsze mogę zmierzyć, są w miejscowym sklepie - tylko obsługująca, coś mało przyjemna ;)

Nefra
Znikopis

Olej babę! ;)

Fatty
Bajarz

Zamówiłam te bardziej zabudowane - postanowiłam sprawdzić jak się ceny mają. U jednego ze sprzedawców został ostatni rozmiar i cen poszybowała w dół. Kliknęłam "do koszyka" ;) Zdam relację jak dotrą :P

Fatty
Bajarz

Są! są śliczne, dobrze zrobione, przód jst dosyć "ścisły" nie wypuszcza stopy do przodu, tylko muszę się nad nimi zastanowić. Nie czuć tak tej wysokości, są lekkie, ale chodzi o małego palca u stopy, którego złamał mi mój kocur, a ja z tym nic nie zrobiłam.
Krzywo się zrósł, trochę leży i w tak przylegajacym modelu butów- uwiera.
:bag:

ene
Znikopis
eee.. ne!

moje pazury z małych palców są od zawsze pęknięte wzdłuż i musze po prostu przycinać jak czuję że przeszkadzają - chyba nic wiecej nie mogę zrobić :think: zauważam ze czasami jakiś but mi przeszkadza gdy ten konkretny pazur urośnie, wiec moze przytnij i sprawdź, a jeśli nie da rady to chyba bedziesz musiała zwrócić buty. jednak w butach się chodzi, więc po co się męczyć ;)

Fatty
Bajarz

Palca przyciąć? :mrgreen:
Nie chodzi o pazurka, tyko o cały mały palec - krzywo się zrósł po złamaniu i jakby "leży" na boczku. Ten wąski przód buta nie uznaje, że ów palec jest outsiderem i "wkłada" mi go na palce sąsiadujace :lol: Kutfa, problemy :lol:

ene
Znikopis
eee.. ne!

fakt zastanowiło mnie jak to bylo możliwe, ale nadal nie zmieniłam koncepcji, a napisałaś wyraźnie że to PALEC - chyba miałam słabszy dzień :mlot:

zatem odwołuję wsio poza jednym ostatnim zdaniem - że jak niestety uwiera no to but się nie bedzie nadawał :bezsilny:

notabene nie wiem co mozna zrobic z krzywym zrostem po złamaniu - ponownie złamać i ułożyć? :>

Fatty
Bajarz

Wymieniłam na takie :) Sa mięciutkie i dobrze zrobione. Nie mogę się doczekać aż przestanie lać aby w nich pochodzić :D

[img]http://www.dwellinmylove.org/image/cache/data/category_31/clarks-wynnmere-avah-women-s-platforms-sandals-warm-grey-nubuck-urkm3j0fpdzwd3-3142-600x600_0.jpg[/img]

wolałam czarne, ale były dużo droższe.

ene
Znikopis
eee.. ne!

wyglądają na wygodne :)
a mi w tym roku pękła szlufka w ulubionych sandałkach, które mam od wieków i zawsze biorę na wakacje. Na razie wycięłam nożem dziurę pod peknietą szlufką, żeby przeciągnąć pasek i nawet nie widać że coś było majstrowane :P

angel
Znikopis
Devilka

o fajniutkie i chyba wygodne? czekamy na ocene jak tylko dasz rade w nich połazić

Fatty
Bajarz

Oj wygodne - nawet jak na moje krzywe łapki z halluksami. Jak ciut wyższe adidasy są :)

ene, szkól się na szewca :D

Nefra
Znikopis

Wyglądają na super wygodne - mam nadzieję, że u Ciebie nie leje tak jak tu i możesz pochodzić w nowych butkach. :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Link do Shoutbox