Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259
Forum - f451.pl - View topic - Jaką książkę ostatnio przeczytałeś?
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Jaka ksiazke ostatnio przeczytales?
Author Message
ene
Znikopis
eee.. ne!

Posted:     [ !!! ]

[quote="Nefra"]coś chyba 65 tom "Pana Samochodzika" albo gdzieś w pobliżu :bag:[/quote]

:brawo: :D

i ciekawa jestem co sądzisz o "PS i UFO" (jak juz dojdziesz) to był ostatni tytul z tej serii jaki czytalam i czytając mialam ochotę (wielokrotną) kopnąć głównego bohatera w tyłek, bo był jakiś zidiociały. :roll: nie wiem czy ta ksiązka taka słaba czy może "wyrosłam" z tej serii? jesli to drugie to strach czytać te które mi sie kiedys podobaly ;)

Nefra
Znikopis

[quote="ene"][quote="Nefra"]coś chyba 65 tom "Pana Samochodzika" albo gdzieś w pobliżu :bag:[/quote]

:brawo: :D

i ciekawa jestem co sądzisz o "PS i UFO" (jak juz dojdziesz) to był ostatni tytul z tej serii jaki czytalam i czytając mialam ochotę (wielokrotną) kopnąć głównego bohatera w tyłek, bo był jakiś zidiociały. :roll: nie wiem czy ta ksiązka taka słaba czy może "wyrosłam" z tej serii? jesli to drugie to strach czytać te które mi sie kiedys podobaly ;)[/quote]

Hmmm... to był chyba jeszcze tom napisany przez Nienackiego, albo jeden z pierwszych po Nienackim. "Pan Samochodzik i człowiek z UFO". Akcja była w Brazylii czy jakoś obok. Faktycznie wyszła z tego co pamiętam straszna szmira. Ale to był jakiś tom około 10-tego, a ja jestem, ok 70-tego i dużo się pozmieniało. ;)

ene
Znikopis
eee.. ne!

to jest nadzieja ze PS jeszcze poczytam :D a na razie chyba sobie wyciągnę Jeżycjadę bo mam ochote na cos znanego i lubianego :P o, albo Anię z Zielonego wzgórza..

Nefra
Znikopis

Dalej ciągnę Agathe Christie, ale ostatnia książka była żenująca. Jedyne, czym mogę to usprawiedliwić - to być może jej wiek. Już chyba nie ogarniała, może ktoś za nią pisał, albo po prostu zmarła w trakcie pisania. Aaa... Zapomniałam podać tytuł. A.Ch. "Pasażer do Fraknfurtu". Nie polecam, nic to nie ma wspólnego z dawną Agathą. I na dodatek nie ma żadnego trupa! :bag:

NUDNE!!!

ene
Znikopis
eee.. ne!

tej nie czytałam akurat :) jak nie zapomne to się odniosę jak kiedyś przerobię :D

nowsze książki Chmielewskiej są gorsze od starych, więc może wiek robi swoje :) albo inne zmęczenie materiału

Fatty
Bajarz

Wreszcie skończyłam "Pragnienie" Jo Nesbo. Przekombinował chłopina ;)

Nefra
Znikopis

Ciągnę dalej Agathę Christie i jak już mam wrażenie, że kończę jej książki - to znowu jakieś mi się nowe znajdują. Jak dla mnie - miała nieprawdopodobną wyobraźnię i siłę przekazu :)

ene
Znikopis
eee.. ne!

a ja czytam "Ptasiek" Williama Whartona. Ksiązka nalezy do aniołki - pożyczona ...hohoho... lat temu :bag: trzeba bedzie chyba odesłać, bo forumowe zloty chyba się robią wcale albo potajemnie :)

PS
ksiązka te lata przestała za szybą w gablocie - coby się nie kurzyła ;) no ale teraz w końcu ją czytam - refleks mam godny pozazdroszczenia, wiem :D

Krzyho
Dziejopis
Moderator

Ja po głośnej akcji ratowniczej pod Nanga Parbat (na początku roku) zastanawiałem się, co ludzi pcha zimą w te wielkie góry, co skutkowało przeczytaniem książek: "Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście" (Kortko Dariusz, Pietraszewski Marcin) oraz "Spod zamarzniętych powiek" (Adam Bielecki, Dominik Szczepański). Podobały mi się :) ale potem zrobiło się ciepło i mi już przeszło.

Następnie usłyszałem, że zmarł znany pisarz horrorów Jack Ketchum. O pisarzu pierwszy raz usłyszałem, a że lubię horrory więc trzeba było się zapoznać. Tak więc przeczytałem: "Poza sezonem", "Potomstwo", "Kobieta", "Straceni". Było krwawo, ale tak naprawdę tylko ta ostatnia mi się spodobała.

Jeszcze w międzyczasie łyknąłem "Rodzinę Borgiów" Mario Puzo, nie zachwyciła, a może tylko miałem za duże oczekiwania?

Nefra
Znikopis

Mnie Puzo znudził podczas czytania, a podjęłam dawno już temu "Ojca chrzestnego" i "Ostatni Don". Takie jakieś te powieści za bardzo... nadmuchane? Nie potrafię tego określić, o co mi chodzi, ale jednym słowem: NUDNE! ;-)

madziaro
Znikopis
fiefiórka

ufff a myślałam, że to tylko jak tak mam z Puzo. Małż uwielbia, a ja zasypiałam przy "Ojcu chrzestnym" ;)

Ja ostatnimi czasy (tak od roku cy cuś), czytam wszystko po kolei od Jo Nesbo i podoba mi się bardzo. Niedługo zaczynam część 9 opowieści o Harrym Hole. W między czasie jakieś szybkie książki po angielsku, często darmówki proponowane z Amazona na Kindle, żeby zobaczyć co to to to - niektóre całkiem przyjemne, choć oczywiście zdarzały się gnioty :)

Fatty
Bajarz

Ja uwielbiam Harrego- miałam tylko 2 części z tej serii które mi się nie spodobały(bo Nesbo przekombinował).

Od Nesbo, spoza serii o Hole, podobał mi się "Syn" :)

Nefra
Znikopis

Swego czasu czytałam Nesbo (kilka lat temu) i pamiętam, że bardzo wciągało :) Teraz za niedługo - skończę czytać wszystko, co Agatha Christie napisała. Warto było poświęcić jej książkom tyle czasu ze swojego życia. Naprawdę :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Link do Shoutbox