Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnieniowo
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-06-25, 23:53   Wspomnieniowo

Tak sobie rozmawiam z ene i najszło mnie na wspomnienia. Znalazłam na forum "Użytkownicy" - tam klinełam i tak ab ovo jak forum powstawało pojadę:

mała_mi - dawniej nazywana "Masterką" - pierwsza administratorka tego forum i w zasadzie stwórczyni - miała tyle energii w sobie, by nas wszystkich kopnąć w zadek, żeby doprowadzić do tego, by to forum powstało na zgliszczach innych, o których nie wiem czy można już bezpiecznie mówić. Dawała tu nam nieźle popalić - wzbudzała spore emocje, bo między nią, a drugim Adminem bardzo wtedy iskrzyło. ;)

Drugi zarejestrowany to Panbarnaba - wspaniały przyjaciel tego forum. Ciekawa jestem czy nadal ma taką super brodę i jak Jego najpiękniejszy kot? Już nie wchodzi do pralki? ;)

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-06-26, 01:10   

Grzechu - na dawniejszym forum miał innego nicka - tu zmianił, ale to dawniej - jedne z naszych tu najważniejszych i pierwszych uczestników i twórców forum. Grzesio, gdzie jesteś? :*

Kamila Camisia nasza z tego co wiem - ma się dobrze,ma męża, zajmuje się dzieckiem, czy już może dziećmi - i mało tu zaglada, bo woli rodzinę. :)

Mirwena - nie mam pojęcia , co się z nią dzieje, bo od lat nie odzywa się, niemniej chyba raz na jakiś bardzo długi czas tu przynajmniej zagląda? Taką mam nadzieję :)

greg1212 tworzył historię tego forum przez wiele lat. Dużo pomagał nam wszystkim, ale pewnie też się wypalił - jak wszyscy inni. :bezsilny:

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-06-26, 01:15   

Teraz wg listy zarejestrowań na tym forum jest necro, którego błagaliśmy , by przejął pałeczki, bo nie potrafiliśmy sami tego forum do porządku doprowadzić. Gdyby nie on - to miejsce dawno by już było w nicości. Necro to nasza szara eminencja, która się nie wychyla, ale zawsze zarządza i trzyma cugle w garści. Cmok dla necrusia :* I wielkie dzięki za te lata funkcjonowania forum :) *

Za nim pojawiła się Anieńka, znana z poprzednich for, ale teraz już nie pamiętam, kto to był - napisała z 5 postów chyba i zniknęła. :bezsilny:

Potem piwko3, który po latach zmienił nicka - pomagał , moderował, napracował się przy powstawaniu forum i jego zmianach po pierwszej bombie. Chyba wszyscy wiedzą o im piszę?

zaba, która przez tyle lat tu pisała - nasza pani archeolog, która zawsze wszystkich wspierała i dla wszystkich miała ciepłe słowo :*

batou - Adaś, który od zawsze moderował to forum i wszystkich wspierał w problemach technicznych - niezastąpiony facet, alfa i omega tego miejsca, bo nie tylko technika, ale i super recenzje ... nagle stał się moją rodziną, co mnie nadal dziwi po tylu latach znajomości przez net :) *

żuraw - kolejny człowiek, który był związany z tym forum korzeniami, jeszcze wtedy, gdy to forum nie istniało. Współtwórca tego miejsca, moderator, który długo myślał podczas konfliktów, zanim wydał opinię. Mądry i kochający f451.

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-06-26, 02:50   

Lord_NeReVaR - następny zarejestrowany na nowym forum - ale zupełnie nie pamietam gościa. :bezsilny:

Krzyho - chyba najdłuższy stażem mod na forum. Facet, któremu można zaufać, który udzieli wsparcia, pomoże i zawsze odpowie na pytanie. Wielki przyjaciel nas tu wszystkich od zawsze. :*

Odpowiedz do tematu