Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypalenie
Autor Wiadomość
ene 
Znikopis
eee.. ne!

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2018-09-30, 00:18   

Znam ten ból - wyjąwszy ostatnie pół roku to pracowałam zawsze w pokoju gdzie coś się dzieje - wciąz ktoś łazi w te i we wte, wciąz telefony, klienci, rozmowy, albo co gorsza radio wyje.. :mlot:

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-10-01, 22:18   

Polub ich wszystkich - spróbuj w wyobraźni do każdego dopasować fajną postać z kreskówki - wtedy od razu będziesz się uśmiechać widząc każdego z nich - a oni też odpowiedzą Ci uśmiechem ;) To taka zabawa w oswajanie nowego otoczenia - ale bardzo skuteczna ;)

Fatty 
Bajarz

Wysłany: 2018-10-02, 22:47   

Już noszę słuchawki ze sobą i slucham nordyckiej muzyki, ale jak się faceci czymś podekscytują to chór tubalnych głosów przebija się przez moje wikińskie soundtracki :P
Co do relacji z innymi pracownikami to czuję się jakbym wróciła do liceum - nie starcza mi podzielności uwagi... już mają mnie za dziwadło, bo wybiegłam z sali gdy śpiewali komuś sto lat. A ja mam zapalenie pęcherza i bym nie wytrzymała...

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-10-06, 22:35   

Na pęcherz - Furagin. Na "sto lat" w pracy - wyobraź sobie, że Tobie to śpiewają - jak się ten facet, czy babka czuje - moze lepiej stanąć tam z nimi i z nią - niż uciekać? Twoja kolej też w końcu przyjdzie :)

ene 
Znikopis
eee.. ne!

Pomogła: 16 razy
Wysłany: 2018-10-07, 14:52   

pewnie! niech Fatty sika w majty, bo akurat śpiewają i trzeba stać!

:mrgreen:

a poważnie - jesli ktos zapyta dlaczego ucieklas, mozesz się przyznać że masz chory pęcherz. nie uprzedzili cię i akurat się zbiegło w czasie z potrzeba wuceta.

i nauczka: moze nie warto czekać do ostatniej chwili wlasnie z uwagi na takie przypadkowe zdarzenia.. i jeszcze jak akurat zakrecą wodę to sobie pogratulujesz że juz byłaś a nie czekalas i teraz "ups!" ;)

Nefra
Znikopis

Wysłany: 2018-10-15, 00:47   

ene napisał/a:
pi nauczka: moze nie warto czekać do ostatniej chwili wlasnie z uwagi na takie przypadkowe zdarzenia..

Iść do lekarza, zrobić badanie moczu i wtedy dopiero furagin, ale nie czakać do ostatniej chwili, coś choruje - coś trzeba leczyć - gdy dochodzi do tak głupich sytuacji w pracy . Serio,

Odpowiedz do tematu