Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypalenie
Autor Wiadomość
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-09-29, 23:18   

Znam ten ból - wyjąwszy ostatnie pół roku to pracowałam zawsze w pokoju gdzie coś się dzieje - wciąz ktoś łazi w te i we wte, wciąz telefony, klienci, rozmowy, albo co gorsza radio wyje.. :mlot:
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-10-01, 21:18   

Polub ich wszystkich - spróbuj w wyobraźni do każdego dopasować fajną postać z kreskówki - wtedy od razu będziesz się uśmiechać widząc każdego z nich - a oni też odpowiedzą Ci uśmiechem ;) To taka zabawa w oswajanie nowego otoczenia - ale bardzo skuteczna ;)
_________________
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2018-10-02, 21:47   

Już noszę słuchawki ze sobą i slucham nordyckiej muzyki, ale jak się faceci czymś podekscytują to chór tubalnych głosów przebija się przez moje wikińskie soundtracki :P
Co do relacji z innymi pracownikami to czuję się jakbym wróciła do liceum - nie starcza mi podzielności uwagi... już mają mnie za dziwadło, bo wybiegłam z sali gdy śpiewali komuś sto lat. A ja mam zapalenie pęcherza i bym nie wytrzymała...
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-10-06, 21:35   

Na pęcherz - Furagin. Na "sto lat" w pracy - wyobraź sobie, że Tobie to śpiewają - jak się ten facet, czy babka czuje - moze lepiej stanąć tam z nimi i z nią - niż uciekać? Twoja kolej też w końcu przyjdzie :)
_________________
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-10-07, 13:52   

pewnie! niech Fatty sika w majty, bo akurat śpiewają i trzeba stać!

:mrgreen:


a poważnie - jesli ktos zapyta dlaczego ucieklas, mozesz się przyznać że masz chory pęcherz. nie uprzedzili cię i akurat się zbiegło w czasie z potrzeba wuceta.

i nauczka: moze nie warto czekać do ostatniej chwili wlasnie z uwagi na takie przypadkowe zdarzenia.. i jeszcze jak akurat zakrecą wodę to sobie pogratulujesz że juz byłaś a nie czekalas i teraz "ups!" ;)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-10-14, 23:47   

ene napisał/a:
pi nauczka: moze nie warto czekać do ostatniej chwili wlasnie z uwagi na takie przypadkowe zdarzenia..


Iść do lekarza, zrobić badanie moczu i wtedy dopiero furagin, ale nie czakać do ostatniej chwili, coś choruje - coś trzeba leczyć - gdy dochodzi do tak głupich sytuacji w pracy . Serio,
_________________
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2019-07-04, 18:37   

Jestem teraz na zleceniu w tej pracy co mam ten problem z sikaniem :mrgreen: :bag: nie jestem chora ot, ja mam pęcherz niewielki, a w tej pracy na 44 (45 ze mną) pracowników jest 2 kible - czasami po kilka razy się odbijam zanim mi się uda (ostrzeżono mnie, że do męskiego lepiej nie chodzić). Ludzie, zwierzęta stadne, jak im się chce siku to wszystkim na raz, na to wychodzi ;)


Nie mam wypalenia, ale ten wątek tak z pracą powiązany, że aż swoje spostrzeżenie tu zostawię.

Pracując w pierwszej, a długoletniej pracy wysyłałam CV do pewnej firmy. Za rok znowu. Nic. W tamtym roku gdy już rzuciłam pracę aplikowałam jeszcze dwa razy - i nic, nawet nikt na rozmowę nie zaprosił.

Później nastąpił epizod w gazecie i teraz ta firma co obecnie. Zostałam polecona i już któryś raz chodzę na zlecenie do pewnej firmy(tym razem na cały miesiąc) bo koleś bardzo ze mnie zadowolony i mnie "wynajmuje". Ta pewna firma to jest TA FIRMA do której bezskutecznie cv słałam. To ta z tym wiecznie zajętym kiblem :mlot:
Z tego co widziałam mój szef na tym wynajmie całkiem dobrze zarabia - ma na moją wypłatę i coś ekstra. Nie było mnie zatrudnić od razu? :lol:
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2019-07-05, 05:59   

U nas też tylko dwa kible, ale na szczęście wyczaiłam 2 pory kiedy na przerwie zazwyczaj nikogo nie ma i w wiekszości przypadków kibel jest wtedy wolny, to wtedy jem śniadanie i korzystma z wc :macha:

czasami chodze pomiedzy bo nie jestem robotem i czasami się zachce częściej - wtedy różnie

Czyli tak czy siak osiągnęłaś cel ;) Może być też tak że CV zbiera inna osoba niż szef i nawet nie wie o sytuacji :)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2019-10-11, 23:16   

Fattyśka, ja trzymam kciuki, że jakoś wytrzymasz i zrobisz w firmie porządek z tymi kiblami. :tuli:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group