Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: sirion
2008-07-02, 22:04
Petycja kotzura w sprawie ukrywania

Czy jesteś za wyłączeniem opcji ukryty
tak
22%
 22%  [ 5 ]
nie
77%
 77%  [ 17 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-24, 19:52   Petycja kotzura w sprawie ukrywania

Wiecie mam może uraz z innych for. Zdarza się. Ale ja na prawdę nie rozumiem zachowań usrów. Są na forum to po cholerę się ukrywać? Nie chcą to przecie nie muszą włazić.
Mnie to lekko drażni, ale poddaję pod dyskusję co by się GŁOS FORUMA wypowdział
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2008-06-24, 19:54   

Jestem przeciw. Opcja ma zostać :>
_________________

 
 
hugin 
Bajarz


Pomógł: 6 razy
Wiek: 42
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 1229
Skąd: sierpc
Wysłany: 2008-06-24, 20:12   

Ja jestem za wyłączeniem. Lubie widzieć osobę z którą rozmawiam, bez kamer nie jest to możliwe ale już sama wiadomość kto jest a kogo nie ma daje jakąś namiastkę.
_________________
Jeżeli zdołasz każdą chwilę istnienia
Wypełnić życiem, jakby była wiekiem,
Twoja jest ziemia i wszystkie jej stworzenia
I - mój synu - będziesz prawdziwym człowiekiem!
 
 
 
Strzelec 
Wierszokleta
Nikolai


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 553
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-24, 20:14   

Hugin, zawsze można sprawdzić, kto się obecnie znajduje na forum, nawet ukrytych.
_________________
Czyż nie wiedział, że nieostrożnym słowem można zabić jak wystrzeloną nieopatrznie kulą, że kłamstwo może potoczyć się jak lawina w górach, miażdżąc niewinnego człowieka?
Maria Kann "Góra Czterech Wiatrów"
 
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2008-06-24, 20:19   

andy, raczej nie ma na to szans, mnie też to czasami irytuje, ale jeśli ktoś chce z jakiś względów pozostać w ukryciu ma do tego prawo.
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-06-24, 20:41   

Mnie też to wkurza i osobiście taki "przyczaj" uważam za kompletnie bezsensowny, ale zabraniać nikomu tego nie będę. Niech sobie siedzą w krzaczorach jeśli wolą ;)

Szczerze pisząc to bardziej niż chowanie się w krzakach wnerwia mnie to, że na forum KSIĄŻKOWYM ledwo garstka ludzi w ogóle pisze cokolwiek w tym temacie, a jeszcze mniej wysila się na opinie bogatsze niż "podobało mi się", albo "nie podobało mi się". Ale to już moje dziwactwa pisane tak, coby nie było, że tylko Kotzur marudzi ;)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2008-06-24, 20:58   

Jako jedna z osób wywołujących burzę, czyli siedzących w krzakach notorycznie, poczułam się w obowiązku do napisania wytłumaczenia, dlaczego w ukryciu siedzę.
Już to zresztą napisałam w sb, ale może tutaj uda mi się wytłumaczyć to dokładniej.
Zazwyczaj siedzę na forum w czasie pracy, wiadomo, że jeśli chcę być w miarę na bieżąco z tym co się tutaj dzieje, to nie mam innego wyjścia, chociażby ze względu na te 6 godzin różnicy czasu.
Zresztą praca pozwala mi na to, żebym czasami siedziała po kilka godzin non stop. Ale czasami jest tak, że pracuję naprawdę intensywnie, a żeby nie zwariować, wskakuję na "minutę pięć", przeczytam czasami wszystkie posty, czasami dwa - trzy, prześledzę co ciekawego działo się na sb, czasami coś dopowiem. Wszystko zależy od mojego czasu.
Dlatego wolę siedzieć w ukryciu, żeby nie mylić nikogo, że jestem, kiedy tak naprawdę mogę następny raz odezwać się po 2 - 3 godzinach...
Jasne, że jak siedzę cały czas i nic nie robię, na przykład kiedy jestem w domu, mogłabym wyleźć z krzaków. Tylko czy komuś zrobi różnicę, czy siedzę widoczna w godzinach 24 - 6 rano czasu polskiego? nie sądzę


Nie wiem, czy ktokolwiek zrozumiał, co chciałam powiedzieć, ale właśnie dzisiaj jest jeden z intensywniejszych dni w pracy i musiałam się streszczać ;)
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Strzelec 
Wierszokleta
Nikolai


Wiek: 42
Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 553
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-06-24, 21:07   

Dobrze wiedzieć, ile osób jest zirytowanych tym, że ktoś jest ukryty. Może powinnam jak najrzadziej się tu zjawiać, żeby nikomu nie zawadzać.
_________________
Czyż nie wiedział, że nieostrożnym słowem można zabić jak wystrzeloną nieopatrznie kulą, że kłamstwo może potoczyć się jak lawina w górach, miażdżąc niewinnego człowieka?
Maria Kann "Góra Czterech Wiatrów"
 
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2008-06-24, 21:10   

jestem przeciw wyłączeniu opcji ukrywania sie
Jeżeli ktoś chce sie ukryć ma do tego pełne prawo i nie musi sie tłumaczyć czemu tak postepuje
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
zaba 
Bajarz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 1211
Wysłany: 2008-06-24, 21:12   

Opcja powinna zostać. Jeśli ktoś z jakiś powodów chce być ukryty powinien mieć do tego prawo.
Strzelec myślę, że to nie jest skierowane do nikogo personalnie a już na pewno nikomu nie zawadzasz :tuli:
 
 
niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 3009
Wysłany: 2008-06-24, 21:14   

jakoś nikt sie nie czepia ludzi siedzących jako niewidoczni na gg ;] jak dla mnie nie ma wielkiej różnicy miedzy jednym a drugim. Nie udaje że mnie nie ma, jak ktos pyta sie że to ja, nie udaję kogoś innego, a jak ktoś chce sobie twarzą w twarz porozmawiać, to ma gadu-gadu/tlen ;]

mam zapotrzebowanie na stare nawyki siedzenia w kącie, to sobie siedzę... jak minie, wyjdę :)


batou napisał/a:
Szczerze pisząc to bardziej niż chowanie się w krzakach wnerwia mnie to, że na forum KSIĄŻKOWYM ledwo garstka ludzi w ogóle pisze cokolwiek w tym temacie

offtopy zawsze ciągną... może nie widać, ale naprawdę staram się hamować ;]
_________________

Wciąż niepewni siebie, siebie niewiadomi
Pytać wciąż będziemy, pytać po kryjomu

 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2008-06-24, 21:15   

Hmm.. Strzałka, póki co przeciw ukrytym są "zieloni", którzy jak się nie mylę i tak "widzą" ukrytych ( a przynajmniej kiedyś tak było).

Wg mnie czy ktoś chce być za krzakami czy nie, to jest jego indywidualna sprawa.
I jeśli Wam zależy żeby widzieć ukrytych tylko po to, żeby np wiedzieć komu dać buziaka na powitanie, to to trochę bez sensu...


I może nie róbmyz tego afery....

batou napisał/a:
na forum KSIĄŻKOWYM ledwo garstka ludzi w ogóle pisze cokolwiek w tym temacie, a jeszcze mniej wysila się na opinie bogatsze niż "podobało mi się", albo "nie podobało mi się".


Dokładnie. Podzielam Twoją opinię. Szkoda, że recenzje pojawiają się tylko przy okazji konkursów. A jeśli już są, to mało osób je czyta...
A tematów o pierdołach przybywa...
_________________

 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-06-24, 21:19   

Kamila napisał/a:
Szkoda, że recenzje pojawiają się tylko przy okazji konkursów. A jeśli już są, to mało osób je czyta...

I coraz mniej pisze. No ale lepiej "łopserwować" niż aktywnie .... Ale to już nie moja broszka.
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-24, 21:23   

Jako czerwony i zwykły użytkownik jestem przeciw wyłączaniu tej opcji. Czasem człowiek po prostu jest w takim nastroju, że chce żeby inni go nie widzieli, woli być sam - niezauważony, a jednocześnie ciągnie go i chce poczytać co tu się dzieje. Ja to widzę tak. I bez sensu (moim zdaniem) jest wyłączanie tej opcji, indywidualną sprawą jest charakter przebywania na forum.
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-06-24, 21:25   

Po raz. Wyraziłem SWOJĄ opinię o OPCJI, a nie o KORZYSTAJĄCYCH z niej i wyraźnie napisałem:
batou napisał/a:
zabraniać nikomu tego nie będę

W ankiecie w ogóle nie głosuję.

Po dwa.
Kamila napisał/a:
Hmm.. Strzałka, póki co przeciw ukrytym są "zieloni", którzy jak się nie mylę i tak "widzą" ukrytych ( a przynajmniej kiedyś tak było).

Nie zauważyłem, żeby któryś z moderatorów był przeciw ukrytym. Myślałem, że piszemy o opcji, a nie o osobach. A "zieloni" nie widzą ukrytych, takie uprawnienia mają teraz tylko administratorzy.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group