Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie anime ostatnio widziałeś?
Autor Wiadomość
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-24, 19:58   Jakie anime ostatnio widziałeś?

[Nie zauważyłam takiego tematu]

Skończyłam właśnie Shingetsutan Tsukihime... Cóż... pewno znalazłoby się sporo ludzi, którzy określiliby to sentymentalną sieką... ale mnie się podobało :) Taka wolna, spokojna historia... przyznam się, że ten wątek z Roa bym wywaliła, albo przynajmniej gruntownie przebudowała, przecież ta postać nie ma sensu :roll: batou ciekawa jestem Twojej opinii ;)

W przerwach pomiędzy odcinkami Tsukihime oglądałam sobie Full Metal Alchemist - gdyby nie ta naiwność, to anime byłoby naprawdę świetne. Ale tak, czy owak lubię to poczucie humoru. No i Hughes XD Oglądam głównie dla niego XD

GunxSword zaczęłam i przyznam, że już zdążyłam nawrócić kilka osób XD To anime zdobywa przede wszystkim kreską i muzyką (Cowboy się kłania). Poczucia humoru nie potrafię określić inaczej jak: XD I ten komiczno-gorzki nastrój. Mniam. Zaraz pędzę oglądać dalej XD Ale ostrzegam. Produkcja tylko dla widzów z poczuciem humoru (na anime.tanuki.pl recenzentka nie załapała dowcipu lol )

I jeszcze się zaopatruję w Argento Soma - przy czym tego jeszcze nie odpalałam.
_________________
Silva hevsum
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-06-24, 22:21   

Hadrianka napisał/a:
batou ciekawa jestem Twojej opinii ;)

Kobieto! Zaspokajanie Twojej ciekawości na moje opinie na dowolny zadany przez Ciebie temat zajęłoby mi resztę życia pewnie :D

Zapodaj sobie coś dobrego ;) Mushishi mówiłaś, że masz :>
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2008-06-24, 22:22   

Zadnego nie widziałam nigdy :P
_________________
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-24, 22:45   

batou napisał/a:
Kobieto! Zaspokajanie Twojej ciekawości na moje opinie na dowolny zadany przez Ciebie temat zajęłoby mi resztę życia pewnie :D

Ciesz się, że tylko ciekawości, bo mógłbyś nie przeżyć ,cos
A tak na serio: to anime jest dość specyficzne, ma taki powolny rytm, taki rys obyczajowy... nie jest to arcydzieło, ale pozycja skądinąd interesująca ;)

batou napisał/a:
Mushishi mówiłaś, że masz :>

Nie mam. To chybazmierzch mówił, że ma. Albo, że ktoś z jego znajomych ma. Ale zobaczę. Na razie te tytuły wymienione powyżej. Ale dopisuję do listy, obok "Desert Punk" :)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-26, 14:29   

Ja ostatnio oglądam Wolfs Rain całkiem fajne :)
_________________

 
 
 
Lean val Tirach 
Gryzipiórek


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 200
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-26, 17:57   

Ja widziałam tylko urywki tego anime wykorzystane do różnych nagrań video na youtubie, ale bardzo mi sie podobały. Może kiedyś poszukam całości, żeby móc się delektować. :-D
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-06-26, 18:18   

Bardzo dobre anime, chociaż chyba raczej dla młodzieży niż dorosłych. Fabularnie ciekawe, oprawione bardzo dobrą muzyką, a i wizualnie jest niezłe. Generalnie polecam, bo warto znać :)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Lean val Tirach 
Gryzipiórek


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 200
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-26, 18:20   

Widziałam też kawałek "Samuraja..." hym, no i tu mam problem. Taki w okularach. Co to za anime? Nawet mi się podobało. Tego jeszcze nie widziałam.
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-26, 18:27   

Samurai Champloo?
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Lean val Tirach 
Gryzipiórek


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Cze 2008
Posty: 200
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-06-26, 18:33   

Tak jest - właśnie o to mi chodziło. Leci gdzieś w tv. Musze kiedyś siąść na poważnie do tego anime. Polecacie?
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-26, 18:51   

Też jest na mojej Liście ;)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2008-06-27, 00:01   

Lean val Tirach napisał/a:
Musze kiedyś siąść na poważnie do tego anime. Polecacie?


Jasne że tak wspaniali bohaterowie dobra kreska i prawie brak dłużyzn anime na pewno warte polecenia.

Anime które oglądam regularnie(nie skończone)
One Piece-stare ale jare wspaniali bohaterowie wartka akcja co do wyglądu postaci niektórzy mają negatywną opinie.
Bleach- bardzo dobre anime niestety czasami zapychacze dobijają i dodatkowo ostatni przeskok w akcji STRASZNIE MNIE.......
Naruto - wspaniała akcja interesujące wątki niestety blisko 50% odcinków to fillery ale w sumie też na plus
D.gray-man
Code Geass R2 - majstersztyk polecam to anime wszystkim.

W trakcie oglądania(pełne wersje)
Devil May Cry- Świetna muzyka i kreska 12 odcinkowe anime w którym każdy odcinek opowiada jedną historie w najlepsze w tej seri jest muzyka oraz główny bohater do końca 3 odcinki
Black Lagoon - ma coś w sobie co mnie przyciąga(fabuła??) do końca 2 odcinki
Clannad- z innej beczki anime romantyczne do którego przybierałem się od długiego czasu mimo że byłem nastawiony sceptycznie teraz nie żałuje czasu spędzonego z nim wielki plus za humor głównego bohatera oraz za ciekawe bohaterki.
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2008-06-27, 11:28   

Cytat:
Bleach- bardzo dobre anime niestety czasami zapychacze dobijają i dodatkowo ostatni przeskok w akcji STRASZNIE MNIE.......

Jedyny komentarz to - WTF ? Aczkolwiek nie ukrywam żę bardzo lubię momenty kiedy akcja dzieje sie w mieście :) Szkoda żę filler w takim momencie ale ważne że filler efektowny i przyjemny :) Bo Baunto było trochę nudnawe ( ale przynajmniej wpasowało się w całość a nie zaczęło się tak od czapy )
Cytat:
Code Geass R2 - majstersztyk polecam to anime wszystkim.

Oglądam 1 serię i faktycznie niezłe . Ogólnie troche podobne do Death Note - mam na myśli Kira=Louluche i Death Note=Geass
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-28, 13:57   

Skończyłam oglądać GunXSword. I powiedzieć mogę tylko tyle - 10/10 ranga: arcydzieło. Jeśli kogoś śmieszą patetyzmy i wtórności, historie nie trzymające się kupy i kompletna niezgodność z prawami fizyki - to znajdzie tu coś dla siebie, bo twórców też to niesamowicie bawi lol Gra konwencjami, schematami, gra klasyką m&a (wstępy jak u Leijiego Matsumoto, opening, OST i główny bohater jak z Bebopa, mechy podejrzanie podobne do Ev), tandetne wzruszenia, parodie (nawet Pulp Fiction) - całość jest tak przewidywalna, ze aż zaskakująca. Główny Zły potrafi doprowadzić do łez, "epickie pojedynki" do spazmatycznego chichotu. Absolutnie dzieło genialne. No i to jedyne anime, w którym wszystkie laski lecą na jednego faceta - a mnie to nie dziwi :bag:

http://pl.youtube.com/watch?v=Q2URpJhlq8k
http://pl.youtube.com/watch?v=RiI3mz9ED00
_________________
Silva hevsum
 
 
 
salat 
Dziejopis


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2817
Wysłany: 2008-07-08, 14:01   

"Neon Genesis Evangelion" - bardzo fajne, czesto nie nadazam za fabula tak to wszystko szybko leci :) łatwo sie pogubić, ale bardzo interesujace i ciekawe pomysly :)
_________________
Marzenia, które nigdy się nie spełniły… I nigdy się nie spełnią. Obraz powoli blednie lecz nie znika. Oczy powoli zaczynają dostrzegać świat. Ociężały umysł budzi się. Światełko w tunelu… Śmierć?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group