Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
West Cameron - Sztylet Medyceuszy
Autor Wiadomość
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2008-08-30, 05:22   West Cameron - Sztylet Medyceuszy

"Jeden z najbardziej kasowych thrillerów w USA i na świecie w 2006 r. Na jego podstawie powstanie niebawem film sensacyjny w doborowej obsadzie. Bohater powieści poszukuje kół prawdy Leonarda da Vinci - zakodowanej wiadomości z XV wieku. Oznacza to dla niego konieczność przeciwstawienia się zawodowemu mordercy, pragnącemu sprzedawać tajemnice producentowi broni."
(za Merlinem i pewnie opisem na okładce)

Poczytałam i tak trochę bez przekonania probuje coś napisać na temat tej książki. Ponieważ jest to książka stosunkowo nowa, wiec pewnie nie tylko ja wezmę ją do łapek.
Niestety, nie mogę powiedzieć, że mi sie podobała. Dla mnie jest książka z cyklu "zabili go i uciekł", czyli typowo sensacyjna pozycja, na dokładkę, moim osobistym zdaniem, kiepsko napisana. Może dlatego, że autor z jednej strony stara sie wzbogacić swoja powieść przemyśleniami bohatera, które jakoś mi totalnie nie pasowały do opisywanej postaci? ... Nie wiem ale na pewno czytając miałam wrażenie ze ktoś wziął kilka zlepków z wielu wielu książek sensacyjnych i poskładał z tego całość - w miarę zgrabną, tylko jakoś widać fastrygę ;)
Ogólnie nie polecam, chyba ze komuś sie bardzo nudzi ;)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group