Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Tricky w Polsce!
Autor Wiadomość
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-10-05, 13:46   

Nefra napisał/a:
hmmm... bardzo sie zadziwilam , bo jakos moja definicja hip-hopu byla do tej pory zupelnie inna - moze trza zweryfikować :Oo:

Matka Thawsa właśnie się w grobie przewróciła O.o A ja biorę Ipoda i idę pod blok z ziomalami browar pić i zioło jarać... "Brał cię... w aucie... Mnie? Cię. Ehe"

Nefi, na kompie masz ode mnie Blowback. Razem w sumie słuchaliśmy i widziałem, że Cię "kręciło" ;-)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2008-10-05, 14:10   

wiem ze mam i slucham dosc czesto :) z tym ze jakos ten pan ktorego zobaczylam na filmikach zuuupelnie mnie do tego nie pasowal ;)
_________________
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-10-29, 16:56   

Maruda :> Osbourne na koncertach koty jadł, ale grali super :-P

PS. I nie szargać mi tu dobrego imienia Thawsa słowami "hip-hop" ;-) Nagrał facet raz płytę, za którą musiał fanów przepraszać, ale aż tak nisko to on nie upał nigdy ;-)

EDIT:


:macha: :hura: :macha: :hura:
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2008-10-29, 17:35   

na ksiazki ci juz braknie kasy ;)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 3009
Wysłany: 2008-10-29, 20:26   

a potem znowu sprzedawać każe lol lol lol
_________________

Wciąż niepewni siebie, siebie niewiadomi
Pytać wciąż będziemy, pytać po kryjomu

 
 
zuraw 
Dziejopis
#13


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 2163
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-11-13, 14:50   

batou w wątku "czego obecnie słuchasz napisał/a:

Fakt... Jak słuchasz L.U.Ca to nie :-P


też go będziesz musiał słuchac i do tego jeszcze za to zapłacisz :D

L.U.C. i Zgas supportują Tricky'ego
http://www.80bpm.net/news.php?id=6379
_________________
Własna niemoc jest tak niebezpieczna jak cudza przemoc.. Stanisław Jerzy Lec
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-11-13, 14:54   

Wiem, czytałem :-P
Damn :!:
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-11-24, 12:04   

No i po koncercie. Wróciłem do domu po 3 nad ranem i jeszcze się nie mogę pozbierać. W sumie to nie bardzo mogłem zasnąć mimo, że byłem totalnie wykończony. Koncert jednym słowem - REWELACJA :!:
A w kilku słowach...

Jako support L.U.C + ZGAS. Grali chyba z pół godziny i było tak jak się spodziewałem, czyli nędznie. Na palcach jednej ręki mogłem policzyć ludzi, których ten występ ruszył. Nie polubiłem L.U.Ca po przesłuchaniu na kompie i nie przekonał mnie do siebie koncertem. Na plus to, że koleś na scenie cuda wyczynia. Np. próbował zjeść mikrofon i kontrabas ;-) Muzycznie - bida.

Potem była dość długa przerwa na posprzątanie i rozłożenie sprzętu na główny występ wieczoru. Trwało to chyba z pół godziny i ludzie delikatnie pisząc przebierali już nogami, ale kiedy wreszcie wszedł Tricky był szał.
Materiał na płytach wydaje się mało koncertowy, a jeśli już to na kameralny koncert w klubie dla niewielu osób, ale na żywo jest kompletnie inaczej. Dla mnie płyta i koncert to dwa zupełnie inne oblicza Thawsa i to, które wczoraj obejrzałem rozłożyło mnie na łopatki.
Sam Tricky nie śpiewał za dużo, bo sporo kawałków wymagało kobiecego wokalu i tu brawa dla wokalistki, która nie tylko skutecznie odciągała mój wzrok od Thawsa (mrrrr), ale też świetnie sobie radziła z tymi "wolniejszymi" kawałkami jak Past Mistake, Overcome, Joseph czy Love Cats. Naprawdę klasa. W ogóle pierwsza część koncertu była spokojniejsza i tak naprawdę ludzie zerwali się do ostrej zabawy przy Black Steel. Potem Tricky się ładnie pożegnał i zaczął się szał. Ludzie wrzeszczeli o bis, a ci, którzy czytali o warszawskim koncercie dzień wcześniej spodziewali się, że to na pewno nie koniec. I się nie zawiedli, bo bisy trwały prawie godzinę :D

A bisy to już totalny odlot. Wystarczy napisać, że na koncercie trip-hopowym kolesie 3 metry obok mnie odstawiali pogo! Z Thawsa wylazło zwierze i klub po prostu odleciał. Skutkiem czego do tej pory bolą mnie chyba wszystkie mięśnie :-P Czułem się jak na koncercie rockowym, a Tricky kiedy usłyszał jak publiczność wariuje przy solówkach gitarzysty sam go poganiał do dłuższych riffów. Ludzie naprawdę stworzyli cudną atmosferę na tym koncercie. Lalki barbie i ich faceci okupowali balkony, ale pod sceną był szał. Stałem jakieś 4-5 metrów od sceny i lecący ze sceny między ludzi Tricky tylko mignął mi przed oczami otoczony zaraz tłumem.

Po koncercie byliśmy tak wykończeni, że widząc tłum pod szatniami postanowiliśmy odczekać z 20 minut w nadziei na większy luz, pozbieranie się do kupy i odzyskanie słuchu. Monia i Belsie, z którymi się tam wybrałem były absolutnie wniebowzięte, ale one są jeszcze bardziej zakręcone na punkcie Tricky'ego niż ja. Wieczór skończyliśmy na Kazimierzu kiedy o 2 w nocy pani z mopem wywaliła nas z knajpy :-P

Ja chcę jeszcze raz :!:
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group