Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Odzyskiwanie cd/dvd
Autor Wiadomość
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2009-01-16, 21:21   Odzyskiwanie cd/dvd

Mam do Was pytanko. Potrzebuję w krótkim czasie odzyskać dane z porysowanej płyty dvd - mówiąc o krótkim czasie mam na myśli - oby sama operacja odzyskiwania trwała jak najkrócej.
Wszedzie polecany jest program "cdroller". Używał może ktoś z Was tego, czy też może macie coś lepszego, sprawdzonego? :roll:
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2009-01-16, 22:18   

nie pomoge bo nigdy tego nie robilam.. mam tylko pare plyt które jakos przestaly sie wczytywac nie wiem czemu.. mialam zamiar je przerobic przez programik do odzyskiwania ale na zamiarze sie skonczylo ;-) (póki co :-P )

ale pamietam ze pobiegalam po stronach typu programosy.pl czy dobreprogramy.pl - cos tam do tego celu bylo. poszukasz i znajdziesz :) przetestowanie raczej nie zaszkodzi

wybacz ze niczego nie polecam - ot, niczego nie testowałam to nie bede plotek puszczac ;-)
_________________
...
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2009-01-17, 16:27   

RobinOfSherwood, poszukaj u znajomych kompa z innym napędem DVD i spróbuj odczytać na nim tą płytę;

sam tak miałem, że płytę której nie chciała odczytać nagrywarka LG udało mi się skopiować na DVD Pioneer'a.
 
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2009-01-17, 17:10   

Ja kiedys testowalem cos takiego ... lecz jak zobaczylem 18h czekania ?? !! to wywalilem plytke ... na szczescie to nie bylo nic niezastapionego
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2009-01-17, 23:23   

Krzyho napisał/a:
poszukaj u znajomych kompa z innym napędem DVD i spróbuj odczytać na nim tą płytę
niestety nie da rady. Płyta jest porysowana przez dzieci, rysy lecą wzdłuż i w poprzek po okręgu płyty :sciana:
necroscop napisał/a:
lecz jak zobaczylem 18h czekania ?? !!
no właśnie, te programy, które do tej pory ściągnąłem (nie liczę cdrollera - nie próbowałem go jeszcze) podawały troszkę mniej ale wciąż ..naście godzin. Szukałem ich na tych stronach o których pisała ene :)

gdzieś znalałem info o cdrollerze i jego "dobroci" ale chciałem to jeszcze potwierdzić ;) a zatem, do odważnych świat należy :D

...a może ma ktoś z Was dvd z muzyką (powiedzmy teledyskami) indiańską o nazwie Kathanga?? :bag: jesli tak to ja bym się może uśmiechnął?
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Wesoły 
Krótkopis


Wiek: 40
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 185
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2009-01-18, 20:32   

Jak na razie używałem tylko jeden raz programu "EasyRecovery Professional" i muszę przyznać, że zadziałał perfekcyjnie (chociaż płytka nie była tak bardzo porysowana a i tak trwało to ok 3 godzinek).
_________________
"Serce jednej kobiety widzi więcej niż oczy dziesięciu mężczyzn." - Przysłowie szwedzkie.

Mężczyzna, który nigdy nie kłamie kobiecie, ma bardzo mało względów dla jej uczuć.
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-01-18, 23:02   

RobinOfSherwood napisał/a:

...a może ma ktoś z Was dvd z muzyką (powiedzmy teledyskami) indiańską o nazwie Kathanga?? :bag: jesli tak to ja bym się może uśmiechnął?


a to czasem nie hinduskie raczej jest? :mysli:
_________________
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-19, 10:27   

Jak są rysy w obu kierunkach to raczej szanse są bliskie zero, że cokolwiek pomoże....
_________________

 
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2009-01-19, 11:30   

Nefra napisał/a:
a to czasem nie hinduskie raczej jest? :mysli:

nie no, indiańcy wyglądają na indiańców ;) przynajmniej nie widzę w nich rysów typowo hinduskich :bag:
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group