Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkursowe FAQ
Autor Wiadomość
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2009-09-22, 18:07   Konkursowe FAQ

Tu pojawiały będą się odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące konkursu.

Zgodnie z regulaminem proszę o przesyłanie pytań na f451-foto@o2.pl
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-09-24, 16:43   

hmm... moze niedocztalam, ale ostatnio strasznie zamacona jestem... czy zdjecia musza byc usytuowane w jakims czasie kiedy zostaly wykonane? Czy np mozna wklejac foty robione - lata temu?

yyy: edycja: 2-3 lata temu

- przepraszam, klawiature mam zepsuta bardzo i mi nie odbija cyfrowej gornej a tylko prawa- a ja o tym nie pamietam jak pisze :bag:
_________________
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-09-24, 16:46   

Ania napisał/a:
Zgodnie z regulaminem proszę o przesyłanie pytań na f451-foto@o2.pl

:>
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2009-09-24, 19:20   

Nefra:
Po 1:
Cytat:
Zgodnie z regulaminem proszę o przesyłanie pytań na f451-foto@o2.pl

Po 2:
Punkt 7 regulaminu napisał/a:
Niedopuszczalnym jest wysyłanie zdjęć które brały już udział w poprzednich edycjach konkursu.

Czyli nie ma limitu, można wysyłać starsze zdjęcia, ale takie które nie brały udziału w poprzednich edycjach konkursu. Poza tym chyba fajnie by było aby były to foty np. wcześniej nie publikowane na forum F451, skoro już bawimy się w anonimowość autorów :) ale takiego obostrzenia w regulaminie nie ma.
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2009-09-29, 15:17   

Pytanie: napisał/a:
czy ewentuane ramki wchodzą w grę, czy będzie to zbuyt duża ingerencja w zdjęcie?

Odpowiedź:W konkursie oceniane są zdjęcia, nie ramki. Regulamin nie zabrania wstawiania ramek. Proszę pamiętać jednak iż spora część userów naszego forum(którzy potem dane zdjęcie będą oceniać) ma alergię na wszelkie ramki i wodotryski ;) .
Reasumując: jeśli chodzi o zwykłą w miarę nie ingerującą w zdjęcie ramkę to pozostawiam do oceny indywidualnej autora zdjęcia, jeśli jednak ramka będzie zbyt "agresywna" i będzie przesłaniała oryginalne walory zdjęcia będę się kontaktować z autorem zdjęcia w sprawie przeniesienia zdjęcia do kategorii fotomontaż.
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-09-30, 12:22   

yy... dlaczego mnie sie te konkursowe watki z nowymi fotami w ogole nie pojawily jako nieprzeczytane??? :-|

jakiego albumu???

tutaj powinny byc gdzies foty - dostepne na forum i wchodzace z kazdym postem nowym jako nieprzeczytane http://f451.pl/forum/viewforum.php?f=178
_________________
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2009-09-30, 12:28   

Czytaj post z regulaminem :) a konkretnie to co masz pod nim:

Cytat:

Gdzie można oglądać zdjęcia?
Dostępny jest na forum album w którym jest podział na kategorie konkursowe. Wejść do albumu można klikając na napis „Album” tam gdzie pokazuje czerwona ręka ;) :



Pozdrawiam
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-09-30, 12:59   

oki, ale jak nie mialam zamiaru brac udzialu w konkursie, a only glosowac, to nie chcialo mnie sie czytac przydlugiego regulamina...
nadal uwazam, ze to powinno byc na forum, a nie w albumie i kazdy by wtedy wiedzial ze zostaly dodane nowe foty...
_________________
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2009-09-30, 13:17   

przy ankiecie podlinkujemy każde zdjęcie .. OK ? ... a później przerzucę te posty do odpowiedniego działu FAQ
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2009-09-30, 17:31   

Nefra jak sama napisałaś nie zamierzasz brać udziału w konkursie tylko głosować, album jest po to by można było sobie wcześniej pooglądać zdjęcia które napływają do konkursu i jako taka przypominajka że konkurs trwa. Poprzednio przy ankiecie były zdjęcia i tym razem będą ale jako że ankiet nie ma jeszcze bo jeszcze nie głosujemy to na chwilę obecną nie widzę sensu wstawiania zdjęć w innej formie niż album (który swoją drogą jest ogólnodostępny więc nie ma różnicy dla osoby która tylko ogląda)
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-09-30, 17:36   

posypuje ueb popiolem i na chwile dzisiejsza - nawet tam nie wchodze...

nie mialam zamiaru brac udzialu- bo nie wiem czy sie czasowo wyrobie by w ogole to ogarnac - ale nigdy, slonko, nie mow "nigdy".
Bo ja bym chciala brac udzial, i mam niezle foty - tylko jak pisze - na razie tego nie ogarniam mysla - by sobie nawet przypomniec jakie ja foty mam :bezsilny: taki lajf
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group