Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki film ostatnio widziałeś?
Autor Wiadomość
Bruja 
Bajarz


Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 1034
Wysłany: 2015-04-13, 18:01   

Komenty na końcu zryły mi banie, jakbym to oglądała jeszcze raz x.x




Mamy ostatnio pecha...

...oglądaliśmy Furię x.x

-mega nudny
-pełno bezsensownej napierdalanki
-szczelają laserami
-a na końcu dobili film klasycznym amerykańskim "zabili go i uciekł".
Słowem: straszny gniot.
_________________
Nas pięknych jest mało...
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2015-04-13, 18:29   

znaczy "Furious 7" widzieliście?
też w sobotę widziałam, ale mi się podobało :bag: , bo:

- pełno napierdalanki
- bo Jason Statham
- strzelają laserami (no dobra, to trochę mniej ;) )
- końcówka mi się podobała, pomimo tego, że "zabili go i uciekł" ;)

ale ja nie oczekiwałam dzieła światowej kinematografii, a filmu z dużą ilością pościgów, szybkich samochodów, niezłych tekstów, bijącego się Stathama z The Rock i Van Diesel, czyli fajnego filmu na sobotnie popołudnie :)


ale ale! widziałam, że załamała Was II część "Hobbita"? Zdecydowanie odpuśćcie sobie część III. Ja po dwójce jeszcze miałam jakąś nadzieję, że może ostatnia część będzie lepsza. Nie była... oj jak bardzo nie była...
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Bruja 
Bajarz


Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 1034
Wysłany: 2015-04-14, 16:43   

madziaro napisał/a:
znaczy "Furious 7" widzieliście?


Nie, patrzyliśmy na "Fury" z Bradem Pittem.
Film rozgrywał się w czasie II wojny światowej dlatego mnie te lasery tak bolały. Myślę, że w założeniu miał grać na emocjach i innym bezsensie wojny, wyszło mocno słabo.
Brad Pitt cały czas miał brudny ryj (nawet chwilę po myciu), ale fryzurę zawsze nienaganną o.O



Filmu, o którym Ty piszesz dobrowolnie bym nie obejrzała :bag:



A Mad do Hobbita planuje jednak podchodzić. Ja się srogo nawale w trakcie winem i jakoś to przetrwam. Chociaż trzy flachy na "dwójkę" to było wciąż mało x.x
_________________
Nas pięknych jest mało...
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-14, 17:11   

Właśnie pomyślałam, że to o tą Furię chodziło :)
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-14, 17:58   

My ostatnio trochę filmów oglądamy. Niedawno był "Birdman". Byłam dość negatywnie nastawiona po paru opiniach że toto nudne, ale przez to zaskoczył pozytywnie. Może nie był rewelacyjny, ale był dobry :)
Hobbit 3 to zło. Tzn na dużym ekranie i w 3d to jeszcze było ok, chociaż 3h napierdzielanki to dla mnie o jakieś 2 za dużo :P
_________________
:dora:
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2015-04-14, 18:50   

Bruja napisał/a:
madziaro napisał/a:
znaczy "Furious 7" widzieliście?


Nie, patrzyliśmy na "Fury" z Bradem Pittem.
Film rozgrywał się w czasie II wojny światowej dlatego mnie te lasery tak bolały. Myślę, że w założeniu miał grać na emocjach i innym bezsensie wojny, wyszło mocno słabo.
Brad Pitt cały czas miał brudny ryj (nawet chwilę po myciu), ale fryzurę zawsze nienaganną o.O

Filmu, o którym Ty piszesz dobrowolnie bym nie obejrzała :bag:

A Mad do Hobbita planuje jednak podchodzić. Ja się srogo nawale w trakcie winem i jakoś to przetrwam. Chociaż trzy flachy na "dwójkę" to było wciąż mało x.x



aaaaa, widzisz, jak to człowiek się może machnąć, ja te tytuły, i jak widać - motywy na ekranie też, takie podobne rotfl
a te 7 furie były fajne, jeśli się lubi filmy o szybkich samochodach ;]

"Hobbit 3" to niestety taki film o niczym, bardzo mnie ta seria zawiodła, zwłaszcza po "Władcy pierścienia" i pierwszej części "Hobbita".
Mam do Was pytanie - czy Wam tez Legolas teraz jakiś dziwny się wydawał z pyska? Aż musiałam sprawdzić i upewniać się kilka razy czy to na pewno ten sam aktor. Ja wiem, że parę lat minęło i się Orlando Bloom posunął ;) , ale miałam wrażenie, że charakteryzacja była jakaś nie teges
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2015-04-15, 07:58   

Birdman to jest bardzo dobry film.
Oglądaliśmy też ostatnio ten dokument o scientologii, który takie zamieszanie w USA wywołał. Niesamowite jakie monstrum i potęga finansowa się zrobiło z tej, chyba najgłupszej, religii ever.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2015-04-20, 09:11   

Obejrzeliśmy Interstellar. Na początku byłem wkurwiony. W sumie od początki ten film się ogląda z łapą na twarzy, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że w wielu elementach fabuła opiera się faktycznie na naukowych podstawach (Neil Degrasse Tyson, z którego mają bekę w tym trailerze wrzuconym przez Anię, to nie jest głupi facet), ale w elementy fajne jest wplecione tyle głupot, chaosu i zwykłego pieprzenia, że nie da się tego oglądać.
Już lepiej było tę "naukowość" zastąpić przez science na poziomie filmów o superbohaterach, zostawić klasyczny dla amerykańskiego kina patos i każdy by to łyknął bezboleśnie. Tutaj próbowali być poważni, ale jednak nie do końca, więc wyszło śmiesznie. Moim zdaniem nie da się współcześnie zrobić takiego filmu. To musi kosztować, więc musi się sprzedać, a nie sprzeda się, jeśli nie będzie lekkostrawne, a nie może być lekkostrawne, jeśli ma być na serio.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-20, 09:14   

batou napisał/a:
Obejrzeliśmy Interstellar.
Jako że to już któraś bardzo pochlebna recenzja - nie będę nawet próbować.
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2015-04-20, 09:17   

Ostatni dobry film s-f jaki widzieliśmy to był The Moon, a było to dość dawno temu...
_________________
 
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-20, 09:20   

Ja sobie to tłumaczę tak, że za dużo się ostatnio dokumentów naoglądaliśmy, żeby łyknąć tą wizję czarnej dziury :P To się ludziom podoba bo mówi o tematach na tyle abstrakcyjnych, że ciężko to sobie wyobrazić i pojąć (godzina na jakiejś planecie to 7 ziemskich lat itp ;) )
Przed scenami zza regału to mnie się względnie przyjemnie oglądało, za to później pozostało tylko zrobić facepalm i udawać, że się tego nie widzi.
_________________
:dora:
 
 
Bruja 
Bajarz


Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 1034
Wysłany: 2015-04-20, 19:54   

Dora napisał/a:
To się ludziom podoba bo mówi o tematach na tyle abstrakcyjnych, że ciężko to sobie wyobrazić i pojąć (godzina na jakiejś planecie to 7 ziemskich lat itp ;) )


Którym ludziom, ja się pytam? Tak na przyszłość, żeby ich unikać o.o

A tak całkiem serio, to za taki film powinien być ban na wykonywanie zawodu. Jak za Krasnoluda ze Świebodzina rzygającego złotem na smoka.
_________________
Nas pięknych jest mało...
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-20, 21:01   

Trochę ludzi na mnie patrzyło spode łba jak powiedziałam że dla mnie pomysł czarnej dziury za regałem był głupi :D
_________________
:dora:
 
 
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2015-04-21, 06:27   

Na miano głupiego pomysłu trzeba zasłużyć, a to nawet takiego poziomu nie osiągnęło...
_________________
 
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-05-26, 08:09   

Obejrzeliśmy Nimfomankę 1 i 2.
Poza tym, że kilka scen równo ryje beret (dla mnie szczególnie w 1 części scena z żoną i dziećmi jednego z mężczyzn i choroba ojca) to bardzo dobre filmy. Tematyka trudna (choć chwytliwa) i zrobić ciekawy film, w którym byłoby coś ponad seks nie jest chyba prosto, a tutaj udało się świetnie. Dygresje Seligmana na przeróżne tematy wyciągane z seksualnych historii bohaterki są po prostu mistrzowskie :P
Końcówka jak dla mnie rozwiązana dobrze. Baton stwierdził, że głupio, ale ja podczas oglądania miałam nadzieję że skończy się w tym stylu, a nie np. że
:
ona rozdziewiczy Seligmana z postanowieniem, że to jej ostatni seks w życiu.

Ogólnie jak najbardziej polecam :)
_________________
:dora:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group