Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem
Autor Wiadomość
Jelsky 
Bajarz
syn marnotrawny


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1290
Skąd: W-wa
Wysłany: 2007-05-04, 13:15   Problem

Zjawisko : loguję się; wchodzę na dowolny temat ; piszę swój post i kiedy chcę go wysłać wyskakuje mi komunikat, że jestem niezalogowany ; post przepada, ja się frustruję. Oczywiście nie zawsze tak się dzieje, bo nie napisałbym tych przeszło 50 postów ale zostałem już kilka razy w ten sposób ''odcięty'' - szczegolnie przy dłuższych postach, co jest naprawdę denerwujące. Macie jakies pomysły?
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-05-04, 13:23   

Jelsky - nie wiem... nigdy się z czymś takim nie spotkałem! Od jakiego czasu Ci się to zdarza? Może coś z przeglądarką - może trzeba wyczyścić cookies? A próbowałeś z innej?
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Jelsky 
Bajarz
syn marnotrawny


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1290
Skąd: W-wa
Wysłany: 2007-05-04, 13:45   

piwko3 zdarza mi się to od początku jak tu trafiłem, znaczy trudno powiedzieć dokładnie; raczej od momentu, kiedy napisałem pierwszy dłuższy post. Np. ostatnio pisałem o ''Twarzy ksieżyca'' na forum ogólnym: wysmażyłem dłuższy tekścik, ładnie go wycyzelowałem a tu... taka ''niespodzianka''. Post umieściłem, na nowo skrojony. Przeglądarki nie sprawdzałem ale sprawdzałem to forum na co najmniej trzech komputerach i wydaje mi się, że każdy z nich choruje na podobną przypadłość. Swojego sprzętu nie posiadam, korzystam głównie z komputerów ogólnie dostępnych (czytelnie). Uściślając: wywala mnie w ten sposób tylko na tym forum... oczywiście nie zniechęca mnie to do przebywania tutaj ;)
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-05-04, 14:07   

Jelsky napisał/a:
korzystam głównie z komputerów ogólnie dostępnych (czytelnie)
- problem może tkwić w ograniczeniach administratorów sytemów w tych komputerach. W pracy, na niektóre witryny wogóle wejść nie mogę. Przy czym, o jakiejś regule trudno mówić ://

Czy problemy mogą być spowodowane przez forum? Ano pewnie też mogą. Z niektórymi ustawieniami, nie możemy poradzić sobie od początku. Nie są duże, ale są.

Nie wiem - może Necro coś tu lepszego ode mnie wymyśli :)

Może próbuj dłuższe teksty pisać w notatniku - a potem gotowe wklejać?
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2007-05-04, 20:08   

Jelsky napisał/a:
Zjawisko : loguję się; wchodzę na dowolny temat ; piszę swój post i kiedy chcę go wysłać wyskakuje mi komunikat, że jestem niezalogowany ; post przepada, ja się frustruję.

kiedyś miałem podobnie, dlatego zawsze najpierw klikam "Podgląd" posta i jeśli mnie wylogowało w międzyczasie, to klikam klawisz [<-Backspace] i wracam z powrotem do edycji posta, nie tracąc tego, co już zdążyłem napisać ;) .

Natomiast czym to jest spowodowane, to nie wiem, u mnie nie działało "autologowanie" i po 5 min. (chyba) byłem wylogowywany automatycznie z forum.

Teraz u mnie na F451 jest wszystko ok :) .
Ostatnio zmieniony przez Krzyho 2007-05-04, 20:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pragne 
Dalekopis
Magda


Pomogła: 5 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 770
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-04, 20:31   

Ja zawsze zaznaczam tekst i klikam kopiuj nim wyślę, żeby się nie wściekać jeśli mi znów zerwie połączenie ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jRyXtrWd_p8
 
 
Jelsky 
Bajarz
syn marnotrawny


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 1290
Skąd: W-wa
Wysłany: 2007-05-05, 09:11   

Krzyho napisał/a:
zawsze najpierw klikam "Podgląd" posta i jeśli mnie wylogowało w międzyczasie, to klikam klawisz [<-Backspace] i wracam z powrotem do edycji posta
pragne napisał/a:
zawsze zaznaczam tekst i klikam kopiuj nim wyślę,
piwko3 napisał/a:
Może próbuj dłuższe teksty pisać w notatniku - a potem gotowe wklejać?

Dzięki za rady (wykorzystam; jakoś to będzie) i za reakcję :)
 
 
bercik_w 
Gryzipiórek


Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 294
Wysłany: 2007-05-05, 10:01   

Jelsky napisał/a:
korzystam głównie z komputerów ogólnie dostępnych (czytelnie)


To moze tez byc jakis problem z ciasteczkami, choc one bardziej psuja np. widok postow nieprzeczytanych.
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2007-05-05, 16:10   

Ja czasami mam błąd 404 (nie mowie o tym forum, ale tak w ogólności) wiec nauczona doswiadczeniem wazniejsze/dłuzsze texty zawsze zaznaczam i kopiuje - jak mnie nbie wywali to ok, a jak wywali to "undo" + "paste" :D

przy czym w firefoxie często nie robie tego "paste" bo text mam juz wpisany w takiej postaci jak wysylalam (polecam ta przegladarke ;] )

a jesli chodzi o wylogowywanie to prawie zawsze przyczyną jest komputer na którym czytamy forum. inni admini czesto zalecają czyszczenie cookies i tymczasowych plików.
_________________
...
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2007-05-06, 18:18   

ja tak jak Jelsky mam, jak z "rozpędu" próbowałam kiedyś wchodzić na forum przez IE... notorycznie mnie wylogowywało... ale jak się przerzucilam na Firefoxa, to nie mam już takich problemów :)
_________________

 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-05-06, 19:37   

Jelsky napisał/a:
ale jak się przerzucilam na Firefoxa, to nie mam już takich problemów :)


ja zawsze powtarzam, ze firefox jest najlepszy :D

a co do wylogowywania... to nie mam pojęcia ;)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-05-06, 21:25   

Jelsky - po prostu zahacz sobie wchodząc na forum by być zawsze zalogowanym i problem zniknie. :D

A jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz tego zrobić to musisz po zakończeniu pisania postu skopiować go w całości - wtedy wyskoczy Ci logowanie ale po nim okienko postu do wysłania - wklejasz to co masz w pamięci ( napisaną treść) i wysyłasz :)
_________________
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2007-05-06, 22:52   

Nefra napisał/a:
wklejasz to co masz w pamięci

kurde, no jak ja mam trochę dziurawą pamięć, to może nie zadziałać :Oo: .
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-05-06, 22:56   

na szczęście "trochę" czyni róznicę ;) :P rotfl
_________________
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2007-05-07, 07:53   

Nefra napisał/a:
na szczęście "trochę" czyni róznicę ;) :P rotfl

dzięki Nefra za pocieszenie :-D ,

obecnie używam najnowszej wersji Firefoxa, czyli 1.5.0.11 w pracy, a 2.0.0.3 w domu :) i na szczęście, ostatnimi czasy nie mam już problemu z wylogowywaniem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group