Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie jest wasze ulubione anime :)?
Autor Wiadomość
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-04-18, 18:19   

Alucard, już mam tą trzecią OAvkę ale jeszcze nie widziałem ;)
Co do Appleseed to jest to jedna z najlepszych anime jakie w życiu widziałem. Fabularnie genialne a technicznie majstersztyk. Myślę, że połączenie "tradycyjnej" animacji z 3D to już nieuchronna tendencja i będzie tego coraz więcej.
Alucard napisał/a:
necroscop, inaczej 2 pierwsze OAVki to było jakby streszczenie serii TV tylko bardziej rozwinięte

Prawda, ale dla mnie to bardziej streszczenie mangi, która jednak nieco się różniła od anime. W anime rozwinięto więcej wątków. Pierwsze 2 OAVki były rewelacyjne, bardzo dopracowane i warto było czekać.
Wiesz może Alu ile będzie tych OAVek w sumie?
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2007-04-18, 22:13   

Ehh ... a wiec warto :) .. czas wprowadzic slowa w czyn :)
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Alucard 
Krótkopis


Wiek: 40
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Gdańśk
Wysłany: 2007-04-19, 00:13   

batou, no własnie nie wiem..myslałem ze standardowo jakieś 2 albo 3 ale ogladając 3 myślę że z 4 czy 5 będzie conajmniej:)ale im więcej tym lepiej przecież:] byle wychodziły w krótszym czasie:) niecierpię czekać na kolejne odcinki..tak jak teraz jestem przy 23 odcinku 25 odc serii i nagle cisza kurcze:/ a tak poza tematem mojego imiennika to widziałeś może Code Geass??
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-04-19, 07:30   

Co do OAVek to jeśli długi czas oczekiwania wynika z tego, że je dopieszczają to zniosę ;)
Code Geass nie widziałem. Teraz nie oglądam tak dużo. Jakieś 30 odcinków Monstera widziałem ostatnio i zdecydowanie polecam :) Ale wszystkich jest 74 i nie wiem kiedy do tego wrócę.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-07-04, 16:31   

Wiecie co się stało ze stroną http://animesub.info/ ?? Nie działa i nie mogę oglądać :( macie inną stronę z napisami??
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-07-05, 07:39   

Nie mam pojęcia co się stało, ale mnie to trochę martwi...
Spróbuj na dużych serwisach z napisami. Czasami są tam też napisy do anime. Innej "specjalistycznej" strony nie znam. Na animesub było wszystko...
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-07-05, 12:46   

batou napisał/a:
animesub było wszystko...


Właśnie wiem i to mnie również bardzo martwi co ja będę robił jutro będzie nowy odcinek "Naruto" :(
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-07-05, 12:48   

Może się pozbierają. Jeśli nie, na mur beton powstanie inny, podobny serwis. Zapotrzebowanie jest ogromne.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-07-05, 12:55   

Zgadza się!!! Oby jak najszybciej jak by co?? Wcześniej chyba również były jakieś kłopoty że nie działała przez jakiś czas.
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-07-05, 12:57   

Nie działał, ale to w wyniku tej paniki, która ogarnęła wszystkie strony z napisami. Teraz wygląda mi to na jakąś awarię, ale mogę się mylić i może znów się policja uczepiła tłumaczy...
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-07-05, 13:04   

Przecież to do seriali głównie czyli do ogólnodostępnych to równiez nie legalne?? Nie maja się czego czepiać już.
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-07-05, 13:10   

Jakich ogólnodostępnych? Widziałeś w jakiejś tv u nas nowe odcinki Naruto? Nie ma żadnej różnicy między tłumaczeniem filmów/seriali anime,a tłumaczeniem fabularnych.
Dobra koniec offtopa ;) Chyba, że jakieś ciekawe anime ostatnio widziałeś i chcesz recenzję strzelić? ;)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-07-06, 21:35   

Cytat:
AnimeSub.info jest off-line,

niestety nasz serwer na nazwa.pl nie poradził sobie z ilością generowanych zapytań do bazy danych - dlatego domena animesub.info została zablokowana.

(Przez chwilę udało się uruchomić samo forum, ale było tak oblegane, że i ono szybko zostało zablokowane.)

Pozostaje czekać aż AnimeSub zostanie przeniesione na serwer dedykowany, który poradzi sobie z rosnącą popularnością naszej witryny.

Zrobimy wszystko by przywrócić ANSI do pełni funkcjonalności tak szybko, jak to możliwe - Redakcja Animesub.info



Dzięki Bogu trochę trzeba będzie poczekać ale ważne że będzie :) koniec :ot:
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
Ostatnio zmieniony przez sirion 2007-07-07, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lily 
Nieśmiałek


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Cze 2007
Posty: 28
  Wysłany: 2007-07-21, 22:13   

Skoro koniec offtopu to może powiem wam o anime, które po prostu zwala z nóg. Wg mnie jedno z najlepszych anime jakie oglądałam. :)
To Yamato Nadeshiko Shichi Henge w angielskim tłumaczeniu Perfect Girl Evolution. Nie będe sie rozwodzić nad cudownością tego anime, powiem krótko: 4 chłopaków zamieszkuję wielką rezydencje kobiety, która zapowiedziała, że jeśli zrobią z jej bratanicy damę to będą mogli mieszkać u niej za darmo. Niby proste a jednak:) Dziewczyna Sunako jest typem uwielbiającym ciemnie pomieszczenia horrory krew i ogólnie wszystko co jest kojarzone z ciemnością. Ubiera się w dziwne ciuchy i straszy swoją szarością. Ale nie jest ona udawana, nie robi sie tu z niej kopciuszka i nie żałuje jej losu. Ona po prostu uwielbia swoje życie takie jakie prowadzi. Sama ma pewne doświadczenie z przeszłości jednak to trzeba obejrzeć. Na początku anime przynajmniej mnie raziło trochę swoja dziwną "różowością" scenerii, ale z czasem blaknie i zmienia się. Anime posiada takie pokłady humory i zabawnych scen a każdy odcinek wydaje się lepszy od poprzedniego. Pisać mogłabym długo i jeszcze więcej, ale to trzeba po prostu obejrzeć. Dlatego szczerze polecam :)
 
 
SzuKaj 
Grafoman


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 79
Skąd: W-wa
Wysłany: 2008-02-10, 17:18   

animesub działa...
jeśliby padło to do napisów wogóle polecam Napiprojekt
tutaj:
Kod:
http://lix.in/e53027bf


a co do tematu to moje ulubione anime to Death Note (Pierwsze 15 odcinków bo potem to jakoś tak na siłę ciągnięte)
Elven Lied - poważne i bardzo dobre
potem Bleach (inna ale sympatyczna wizja Shinigami)
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group