Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe anime
Autor Wiadomość
Alucard 
Krótkopis


Wiek: 40
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Gdańśk
Wysłany: 2007-12-12, 00:36   Nowe anime

No więc widzę że temat lekko tu leży anime więc trochę popsiocze :)
a więc ostatnim czasem jest taki wysyp anime że nie wiem za co się wziąść i ściągam jak leci w nadziei że kiedyś to ogarnę :P
Ale mogę polecić z czystym sercem z nowszych serii:
- Shagukan no Shana (I seria i teraz wychodzi II) odsyłam do -
Kod:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/627/rec/634
odmnie ocena wysoka..anime mi sie podoba..jest klimatyczne..oczywiście ma przerywniki w stylu bohaterowie idą do wesołego miasteczka:] ale zdecydowanie się wyróżnia
- Kekkaishi - seria wychodzi już od jakiegoś czasu..Kekkaishi to po japońsku bariera..jest to anime o własnie takich ludziach, którzy posługują się techniką mogącą zamykać Ayakashi(demony):P w takich barierach i eliminować..pilnują oni Karasumori - miejsca o wielkiej mocy, które dodaje sił demonom..fabuła może się wydaje prosta na początku ale potem..polecam..mnie wciągneło..choć odcinki ostatnio sie przez miesiąc nie pojawiały..dopiero teraz ruszyły..jest odcinek 39 teraz..do tego ciekawa muzyka jest którą chętnie słucham sobie:)
- Sky Girls (świat po wojnie z WORMS - z robakami..ogromne stwory..nie powiem skąd są bo nie chce spoilerować:P chodzi o to że aby je pokonać ludzkość użyła broni atomowej i się lekko wykończyła..jak??..zginęło bardzo dużo ludzi powyżej 30 roku życia..jest mało dzieci..i tak formuje się jednostka składająca się z dziewczyn mających testować nową borń Sonic Divers - takie specjalne egzoszkielety..po co..bo WORMSY znów wracają..i znów mamy intrygi..dobry humor..trochę grozy..i dobry opening..polecam:)
- Clannad
to te najnowsze..a tu mała stronka z której korzystam jak nie wiem na co się zdecydować do końca :)
Kod:
http://that.animeblogger.net/2007/09/19/thats-preview-to-the-coming-fall-season-anime/
 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2007-12-13, 21:42   

Kekkaishi ten tytuł prześladuje mnie od pewnego czasu muszę go chyba zobaczyć :)
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-11-20, 14:44   

Dostałem właśnie maila z IDG (kupowałem u nich obie serie GITS i teraz mi pozytywnie spamują ;-) ). Jest nowa kolekcja anime w Kinie Domowym :arrow: http://kino.idg.pl/kolekcje/46-Anime.html

Prenumerować nie zamierzam, ale kilka kupie na mur beton. W tym oczywiście hicior największy, czyli drugi fabularny GITS Innocence :hura: i pewnie: Millennium Actress, Sky Blue, Grobowiec świetlików i Vampire Hunter D. Oprócz Innocence oglądałem z tego tylko Vampire Hunter i mogę śmiało polecić. Plus znając wcześniejsze wydania IDG możemy się spodziewać naprawdę dobrze wydanych anime :)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-20, 16:24   

batou napisał/a:
Vampire Hunter D

mam nadzieję, że nie w wersji takiej jak z Anime Gate, czy jak tam się to zwie... :roll: z ANGIELSKIM DUBBINGIEM I POLSKIM LEKTOREM :sciana:
_________________
Silva hevsum
 
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2008-11-20, 18:25   

Jak batou kupi to sie dowiemy czy jest normalna wersja tez ... bo jak nie to nie warto brac ... normalna wersja u mnie = jap. audio + pl napki
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-20, 19:24   

no nie wiem... http://kino.idg.pl/film/256-Cyber.City.Oedo.html patrzcie na obsadę...
_________________
Silva hevsum
 
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2008-11-20, 20:49   

widze wlasnie :mlot: :sciana: ... lecz cicha nadzieja w tle ... nie przy kazdym taka obsada jest ... innocence nie ma :)
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-11-20, 20:54   

Obsada w Vampire Hunter D jest japońska i mogę się założyć, że będzie taka wersja + napisy. Z tego co pamiętam IDG wszystko tak właśnie wydawało i dlatego ich chwaliłem ;-) Może akurat Cyber City Odeo mieli tylko taką kopię dostępną. Zresztą tylko tam i w Spriggan jest amerykańska obsada, a akurat tych dwóch i tak nie planowałem kupić.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-20, 22:03   

Adaś... a wiesz, ze ja Cię bardzo lubię...? :D
_________________
Silva hevsum
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-11-20, 22:07   

Pojąłem żaluzję :-P

Ale kurcze liczyłem, że IDG wyda Innocence i mnie nie zawiedli! Za marne 20 zeta film tak genialny. Dla mnie chyba lepszy niż pierwsza część. Uczta, zaprawdę uczta...
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group