Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: angel
2012-11-09, 16:41
Gry online
Autor Wiadomość
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2011-06-11, 19:15   

w cabalu 58, w metinie nie pamietam ale chyba cos koło ...nastego. wiem że jakoś niziutko to było - idąc tropem kamieni - dawałem radę sam kamień bitwy rozwalać ;)
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-06-11, 19:55   

to chyba w podobnej chwili przestales bo mam lvl 11 lub 12 ;-)
a dziś włączyłam mythosa - wygląda ciekawiej ;-) ale jeszcze nie umiem powiedziec czy bede w to grala - najpierw musze sie bardziej rozeznac :-P rzut kamery dość dziwny ale mozna przywyknąć (od góry ale nisko zawieszona - male pole widzenia) mozna jednak przełączać na izometryczną - to juz kazdy sam zdecyduje. a sama gra przypomina diablo. jest tez plecak z kwadracikow do zapełnienia ;-) sporo itemow, tez sa identyfikacje przedmiotów. nowe jest to ze przedmioty mozna niszczyc (surowce) i ew. cos zbudowac nowego/ulepszyc ale jeszcze tego nie ogarnelam na czym to polega ;]
_________________
...
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2011-06-11, 20:35   

ene napisał/a:
a dziś włączyłam mythosa - wygląda ciekawiej

To jest giera producentów Runes of Magic, więc z czasem będzie się robiła coraz większa kicha. Dostałem na maila zaproszenie do testowania tego chyba w marcu, ale olałem.

Prawda jest taka, że obecnie jeśli ktoś się chce bawić w MMO to nadal jest WoW i długo, długo nic. Nawet pisząc o WoWie na prywatnych serwerach. Kumpel pocina jeszcze w LOTR i strasznie chwali, ale mnie się już nie chce sprawdzać.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-06-12, 17:27   

batou napisał/a:
z czasem będzie się robiła coraz większa kicha

a dokladniej? ;-) nie znam zadnego z nich

wowa raczej nie odpale bo nie chce mi sie kombinowac prywatnymi serwerami a chce grac za darmo ;)

planuje jeszcze zapoznac sie z http://mmorpg24.net/readarticle.php?article_id=224 (Myth War II) troche cukierkowo ale mysle ze nie bedzie mi przeszkadzac :>
_________________
...
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2011-06-12, 18:39   

W RoM każdy kolejny patch coraz bardziej psuł grę. Raz ubili całą klasę hunterów umożliwiając posiadanie peta wszystkim innym klasom. Innym razem ubili wszystkie klasy oparte na magii wprowadzając procentowy koszt many za rzucenie spella. Z tego drugiego akurat szybko się wycofali. Budujesz postać miesiąc/dwa, a potem jeden patch powoduje, że staje się ona bezużyteczna. Inna rzecz to niestety widać kto w tej grze wydaje realne pieniądze i bez tego pewnych rzeczy się zwyczajnie nie da zrobić, szczególnie na wysokich lvlach. Mthos to ta sama firma, więc sposób zarabiania zapewne ten sam.

Niestety, ale nie ma czegoś takiego jak darmowe MMO. Zawsze są jakieś mikropłatności, które przeważnie zmieniają grę bez płacenia w zabawę trzeciej kategorii. Akurat WoW na prywatnym serwerze zapewnia, paradoksalnie, najbardziej uczciwe i sprawiedliwe granie.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
salat 
Dziejopis


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2817
Wysłany: 2011-06-12, 18:48   

w dodatku RoM po pewnym czasie robi śie po prowstu nudne ;]
_________________
Marzenia, które nigdy się nie spełniły… I nigdy się nie spełnią. Obraz powoli blednie lecz nie znika. Oczy powoli zaczynają dostrzegać świat. Ociężały umysł budzi się. Światełko w tunelu… Śmierć?
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-06-12, 19:20   

mikropłatnosci owszem zawsze sa ale nie zawsze trzeba z nich korzystac :) a w wowa o ile wiem nie mozna nawet grac za darmo [pomijając prywatne serwery] - wiec nie bede grala ;) chyba ze ktos mi jasno wytlumaczy co i gdzie to moze sprobuje :-P

z patchowaniem faktycznie pokpili ale zaryzykuję mimo to ;-) zreszta nie bede placila to nie bede sie potem bardzo wkurzala jaby co ;-)
_________________
...
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-17, 15:00   

Zgłoś się do Meo i Ksina.
_________________

 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-06-17, 15:47   

dzieki :)

na razie gram nadal w mythosa :)
_________________
...
 
 
Meotka 
Bajarz


Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 1657
Wysłany: 2011-06-17, 18:13   

nie ma sprawy - ostatnio gram dużo mniej (mam za dużo pracy) ale jak coś to czekam :)
_________________
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2011-06-17, 19:00   

to ja kiedyś Cię pomęczę w tej sprawie.. :] ;)
_________________
...
 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2011-07-26, 15:14   

Grałem trochę w Lineage ( jakieś 2 tygodnie) ale ciągły grid trochę mi się znużył. Z sieciówek próbowałem też Star Trek Online ,niestety zdecydowałem że aż tyle wolnego czasu to nie mam ( że nie wspomnę o kosztach:P) myśle też o tym by rzucić okiem na nową grę MMORPG w klimatach Star Wars ale pewnie czas mi na to zbytnio nie pozwoli.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group