Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: batou
2009-11-03, 08:46
Giełda książek - sprzedam, kupię, wymienię
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-06-03, 20:55   

rotfl Rozbawiłeś mnie - od lat nie korzystam z poczty polskiej (specjalnie te małe litery). Ostatnio dostałam jakiś polecony, ale oczywiście listonoszowi nie chciało się poczekać aż wyjdę do furtki, tylko wrzucił avizo, czy jak się to zwie. Pojechałam i zgłupiałam - całe wnętrza wyremontowane, zmienione, piękne... no Europa normalnie w gminie. Tyle, że te same nieuśmiechnięte panie i kolejka aż za drzwi. Pól godziny stania zaliczyłam. Dziękuję - nigdy więcej, a jak jeszcze raz mi wrzuci świstek w skrzynkę, gdy jestem w domu - to nie stojąc w kolejce zrobię taki wrzask w nowej-wyremontowanej, że aż ludzie z kolejki pouciekają.
_________________
 
 
bio 
Brudnopis

Wiek: 61
Dołączył: 12 Maj 2016
Posty: 8
Skąd: Nadwilże
Wysłany: 2016-06-03, 21:19   

To norma. Pracuję w systemie dyżurowo zmianowym, zatem często jestem w czasie roznoszenia poczty. Raz, drugi, trzeci. Awizo w skrzynce a zero dzwonka do drzwi. Taka miła nowa pani niby listonoszka( bo kiedyś miałem solidnych prawdziwych listonoszy - ostatni pojechał do - ha, ha, Australii za pracą). Wkurw mnie wziął. Akurat kurier z poczty, który od lat przywozi mi polecone książki - mówię mu, że nie chcę dziewczynie robić wokół pióra, ale pogadaj z nią, bo po raz pierwszy, jak żyję pójdę do urzędu ze skargą. Pogadał. I już dobrze. Nie ma to jak dobre słowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group