Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ONE PIECE!
Autor Wiadomość
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2008-05-31, 13:57   ONE PIECE!

One Piece (jap. ワンピース, Wanpīsu?, dosł. sukienka) – manga i anime stworzone przez Eiichiro Oda. One Piece opowiada o przygodach pirackiej załogi Słomianych Kapeluszy Strawhats, której kapitanem jest Monkey D. Luffy. Jego największym marzeniem jest odnalezienie najwspanialszego skarbu na świecie, One Piece, oraz stanie się Królem Piratów. Historia rozpoczyna się od zjedzenia (przez przypadek) przez Luffiego diabelskiego owocu Gomu Gomu, który zmienia jego ciało w gumę (tylko jeśli Luffy tego zechce).

Pierwszy rozdział mangi pojawił się w grudniu 1997 r. w Weekly Shonen Jump, a w roku 1999 pojawił się pierwszy odcinek serii wyprodukowany przez Toei Animation. Początkowo Eiichiro Oda planował że seria One Piece będzie trwaċ 5 lat i miał zaplanowane zakończenie, mimo to seria trwa nadal i jej popularność ciągle rośnie.

Aktualnie (31.05.2008 r.) wydano 354 odcinki anime oraz 499 rozdziałów mangi.
(za pl.wikipedia.org)
__________________________

Jak na razie widziałam pierwszy odcinek.. i powiedzieć mogę tyle - batou się nie spodoba, bo śmichu! co nie miara. Jestem w trakcie nabywania reszty - oszałamiająca ilość tego jest, jakieś... 120GB :szook: W każdym razie - zapraszam do dyskusji ;)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Artemis Entreri 
Wierszokleta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 577
Wysłany: 2008-06-01, 11:15   

Właśnie oglądam 355 odc. Anime jest super mimo tak dużej ilości odcinków "zapychacze" prawie nie występują a jeśli już są to trudno się zorietowac. ONE PIECE jest jednym z najlepszych anime które jak dotąd oglądałem(potrzebowałem na to około 3 tygodni). a na pewno najzabawniejszym. Hadrianko zapomniałaś napisac że do tej pory powstało około 7-8 filmów związanych z One piece.
_________________
Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.

Napoleon
 
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2008-11-08, 11:59   

Od jakiegoś czasu nadrabiam wszystkie odcinki jestem na 222 ;) Faktycznie - genialnie się ogląda. Humor jest po prostu boski. Najważniejsze że nie ma niepotrzebnych wątków i rzadko kiedy trzeba coś skipować. Nie wiedziałem żę powstało kilka filmów , muszę się za nimi rozejrzeć :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group