Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kino czy DVD?
Autor Wiadomość
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-08-23, 11:37   

RobinOfSherwood napisał/a:
czasami przy źle dobranym poziomie głosu słychać trzaski nie wytrzymujących głośników...

Przyznam, że mi się nie zdarzyło. Czasami film był za głośny, ale dźwięk zawsze pierwsza klasa. No i ja jestem z tych, którzy filmy oglądają ogłuszająco głośno :bag: Jak ja film oglądam, to cała rodzina wie i większość sąsiadów :bag:
_________________
Silva hevsum
 
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-23, 11:42   

Ja wolę kameralnie. Tzn. na ekranie kinowym ma to swój urok, ale ostatnio to mnie dżaźnią śmichy chichy szelest popkornu itp. Bo proste pytanie idzie się do kina czy na film?
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2008-08-23, 16:47   

andy zalezy kto i zalezy w jakim jest wieku i zalezy jaki to film ;)

pamietam jak bylam w kinie (tez w rzeczonym baltyku w lodzi) na obcym 8 pasarzeze nostromo to cisza byla taka ze normalnie jakby komus spadl wlos z glowy to byloby slychac wiec duzo serio zalezy od filmu ;)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-08-23, 17:35   

Jak pisałam - są filmy, na które do kina pójdę, ale są to "duże" rzeczy. Na komedię nie poszłabym za nic w świecie, bo komedia nie potrzebuje aż takiej siły wyrazu. Ale jakiś film wojenny, a w szczególności film, przy montażu którego zadbano o widza ("John Rambo" - scena za sceną, dźwięk ogłuszający, pędzisz, pędzisz, pędzisz!) - pójdę. W związku z tym nie chadzam na filmy szczególnie popularne i wybieram poranne seanse (taniej!). Nie pamiętam, bym była kiedyś na filmie, gdzie sala była pełna... sporo ludzi było na 300, ale na tym filmie nikt ani pisnął, nawet grupka lachonów (swoją drogą wyszły wstrząśnięte, w jak najbardziej pozytywnym sensie). Nieprzyjemnie było na "Domu Latających Sztyletów' gdzie grupka bachorów (wiek gimnazjalny) przylazła bo myśleli, ze to będzie jakaś nawalanka i non stop rzucali wulgarnymi komentarzami :/ Za to na jakimś anime jeden gość do drugiego - tylko wiesz, cicho, bo na takie filmy przychodzą fanatycy lol i miałam takie niejasne wrażenie, ze było to po moim głośnym komentarzu, co zrobię, jak mi ktoś będzie przeszkadzał :bag: [ale cicho byli]...
Najgorsze tak naprawdę jest żarcie :/ [i ceny ==' ] Nie tak dawno temu rozwinięcie cukierka było postrzegane jako wyjątkowo hałaśliwe zachowanie, a teraz to sobie cały obiad potrafią przynieść i mlaskać, szeleścić, chrupać :// [kino Rialto reklamuje się "Rialto: kino bez popcornu!"]
Ludzie komentujący film... wku***ają, aczkolwiek pamiętam, że na "Aniołach Apokalipsy" moje i kumpel komentarze powitane zostały z entuzjazmem... ale to był tak genialny film :roll: (od momentu, gdy w linii Maginota pod klapą na środku korytarza kryło się tajne przejście, gdzie nikt nie zajrzał przez ostatnie 60 lat lol )
_________________
Silva hevsum
 
 
 
molly 
Brudnopis

Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 7
Wysłany: 2008-11-19, 18:12   

Kino! W każdym przypadku. Lubię przeżywać emocje razem z ludźmi :)
 
 
Gazela3 
Brudnopis

Wiek: 46
Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-10-03, 21:35   

Kiedyś wolałam kino, bo zresztą nie mam od paru lat telewizora w domu, a film w komputerze to masakra. Aż do czasu, gdy moja koleżanka bogato wyszła za mąż za faceta, który ma sklep ze sprzętem JBL i ma kino w domu. Robimy sobie raz w tygodniu z kumpelami babskie oglądanie filmów, duży ekran, głośniki gdzieś w ścianach dookoła. Nie miałam wcześniej pojęcia, że tak można i co to naprawdę znaczy mieć kino domowe. Powiem tak, mocno uzależnia
 
 
kenaz 
Gryzipiórek

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 260
Wysłany: 2012-10-06, 17:55   

Gazela3 napisał/a:
a film w komputerze to masakra

nie jeśli monitor wiekszy i podłączony amplituner + kolumny. :)


Kino lubię, tylko ludzie potrafią zniszczyć odbiór filmu. Chrupanie, siorbanie, telefony, czasem smród piwa (czegoś podobnego do piwa gwoli ścisłości). Dlatego czasami chodziłem o późnej porze lub wczesnej, wtedy często jest 10 osób albo jeszcze mniej i robi sie przyjemnie.
Samemu jest troche nie bardzo, więc rzadko chodzę i częściej oglądam na kompie.
 
 
mirwena 
Wierszokleta


Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 638
Skąd: z połączenia genów
Wysłany: 2012-10-10, 12:48   

kino w domu :D projektor + ekran przeßcieradło.... i cała 'sala kinowa' dla was :)
_________________
...nienawidzę niedokończonych serii....
 
 
 
kenaz 
Gryzipiórek

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 260
Wysłany: 2012-10-10, 22:22   

mirwena napisał/a:
ekran przeßcieradło

Chyba lepszy byłby odpowiedni materiał, albo ściana pomalowana odpowiednią farbą?

nie zapominajmy o nagłośnieniu :)
 
 
mirwena 
Wierszokleta


Pomogła: 1 raz
Wiek: 43
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 638
Skąd: z połączenia genów
Wysłany: 2012-10-11, 10:44   

kenaz napisał/a:
mirwena napisał/a:
ekran przeßcieradło

tam powinien byc przecinek :D

kenaz napisał/a:
chyba lepszy byłby odpowiedni materiał, albo ściana pomalowana odpowiednią farbą?

M mamy taki zazolcony ekran, ale malz mnie obstukal, ze tak ma byc bo by wyszlo... niebiesko???

kenaz napisał/a:
nie zapominajmy o nagłośnieniu :)

no ba! :D
_________________
...nienawidzę niedokończonych serii....
 
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2012-10-11, 10:53   

kenaz napisał/a:

mirwena napisał/a:
ekran przeßcieradło

Chyba lepszy byłby odpowiedni materiał, albo ściana pomalowana odpowiednią farbą?


zwykła ściana też daje radę :)
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group