Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacek
2007-03-01, 18:26
Internetowa lista zawartości Rapidshare
Autor Wiadomość
Lord_NeReVaR 
Nieśmiałek
Analfabeta


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: C:/Windows/System
Wysłany: 2006-08-20, 15:20   Internetowa lista zawartości Rapidshare

Spis zawartości rapidshare podzielony tematycznie,z mozliwościa przeszukiwania ich listy.
Kod:
http://rapidshared.org/
_________________


Ostatnio zmieniony przez zuraw 2006-08-21, 01:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
panbarnaba 
Wierszokleta


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 594
Wysłany: 2006-08-21, 17:06   

Drogi Lord_NeReVaR,
nie wprowadzaj ludzi w błąd - to jeszcze jedna z wielu stronek podszywajaca sie pod rapidshare ale rzeczywiście znajdują się na niej ciekawe rzeczy. Daleko jej jednak do katalogu rapidshare - co mozesz stwierdzić szukając na niej rzeczy kt. sciągnąłeś z rapida. Poza tym rapid ma adres rapidshare.de a ta stronka to rapidshared.org.
_________________
Z wiekiem szansa na miłość dozgonną wzrasta...

Jeżeli boisz się utyć, wypij przed jedzeniem setkę wódki, to usuwa
poczucie strachu.
 
 
Lord_NeReVaR 
Nieśmiałek
Analfabeta


Wiek: 34
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 22
Skąd: C:/Windows/System
Wysłany: 2006-08-21, 18:49   

Mi nie chodziło o rapidshare tylko o oddzielny spis zawartości rapidu,bo na ich oficjalnej stronie nic mi takiego nie wpadłow oko,ale wiem ze jest też program do przeszukiwania zawartości rapida a to potraktowałem jak jego internetową wersje.
Niechciałem nikogo zmylic :D
_________________


 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-12, 20:47   

Kompletnie nie wiem, gdzie to napisać, więc piszę tu, bo i tak chyba cały wątek jest do wywalenia - rapid już nie istnieje :bezsilny:

Chciałam Wam wkleić fotę mojego kota, fotę, ogrodu... i nie mam pojęcia gdzie wsadzać fotę i jak to ogarnąc, by można ją było zobaczyć na forum. Dawniej był imageshack (czy jakoś tak), fotosik, a teraz jak to się robi? Naprawdę nie wygłupiam się. Odpuściłam sobie parę lat i w forach i w necie.
_________________
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-13, 20:53   

Hmmm, sam dawno nic w ten sposób nie wrzucałem, ale coś imgur obil mi się o uszy i chyba (ale głowy sobie nie dam uciąć) działa podobnie jak fotosik :)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 00:23   

Imgur??
w sensie, że www.imgur?


ALe to tak w ogóle dziwne- Ty się zjawiasz, ja też po latach niebytu na forach - tu wchodzę i w zasadzie w tym samym czasie- jeszcze widzę osoby, które wchodzą na minutę i znikają, a znam je tylko stąd odkąd to forum zaistniało, albo i wcześniej z wcześniejszego forum ;) I się nie odzywają, nie istnieją przez tyle lat - a nagle wchodzę na f451 i widzę, że dana osoba jest na forum. Chyba to jest jednak znak, że to nasze stare f451 powinno istnieć.
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 00:28   

Aaa.. technicznie, naprawdę nie mam pojęcia jak się teraz wrzuca fotki w net - miałam duża przerwę -kilku letnią - jestem teraz jak internetowa inwalidka - jak mogę wkleić fotkę na forum? Zdjętą z aparatu- z karty - mam ma lapku fotkę i co dalej?
_________________
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-14, 08:45   

Nefra napisał/a:

ALe to tak w ogóle dziwne- Ty się zjawiasz, ja też po latach niebytu na forach - tu wchodzę i w zasadzie w tym samym czasie- jeszcze widzę osoby, które wchodzą na minutę i znikają, a znam je tylko stąd odkąd to forum zaistniało, albo i wcześniej z wcześniejszego forum ;) I się nie odzywają, nie istnieją przez tyle lat - a nagle wchodzę na f451 i widzę, że dana osoba jest na forum. Chyba to jest jednak znak, że to nasze stare f451 powinno istnieć.


W zasadzie tyle czasu spędziliśmy tutaj razem, że jak cię tylko tu zobaczyłem, to po prostu przyjąłem za pewnik, że tu byłaś przez cały ten czas ;) Jasne, że powinno istnieć! Co prawda nie było mnie z milion lat, ale cały czas gdzieś w głowie f451 mi się kołatało :)

O! Właśnie ogarnąłem, że fotosik też działa! A oto próba sygnału ;)

_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 13:47   

Mnie nie było naprawdę sporo lat, nie wiem czy nie tyle - ile Ciebie :) Właśnie niedawno zaczęłam znowu tu pisać, stąd moje zdziwienie na Twój widok. Widziałam też barebone, ale był tylko chwilę i widzę, że właśnie stara kadra pojawia się, ale nie pisze. Jacek (dawniej piwko3) też jest. Panbarnaba chyba nam zanikł zupełnie, a przecież ma pięknego kota i mógłby się nim pochwalić ;)

Co do fotosika - nie jestem przekonana - miałam kilka lat temu takie spamy i wiry z tej strony, bo była wtedy atakowana i przejmowana, że zraziłam się.

A ta fota, to chyba któraś z łódzkich fabryk. Czy się mylę?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2016-04-14, 20:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-14, 14:45   

ja sie nie zdziwiłem, dla mnie to naturalne, że zaglądam tu i jesteś tu ty, Jacek, Madziaro, czy cała reszta innych :) Miło wspomina się czasy, gdy zaglądało się tu po jednym dniu nieobecności i zastawało cię kilkadziesiąt nowych postów, czy długaśna dyskusja na shoutboxie. Najczęściej nie o książkach, a w zasadzie o całym mnóstwie innych rzeczy, ale to właśnie było super i takie bardzo miłe... ahh, ale się rozckliwiłem ;)

Pamiętam jakby było wczoraj jak się wspominało stare dobre czasy ebstore, a teraz wspominam jak tutaj było super. Kurde, ale ten czas zapierdziela. Milo, że tyle lat mnie nie bylo, a to miejsce istnieje cały czas :)

A fotka jest z jakiegoś wakacyjnego wypadu na Off Piotrkowską, więc zgadza się - łodzka fabryka :)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 18:14   

No to wiemy- nie było nas... Witajcie "Starzy Dobrzy Admini", może jeszcze to "nasze dziecko" jest do odratowania?
_________________
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2016-04-14, 20:45   

mam nadzieję, że się podniesiemy, bo mi żal, że jakoś tak tutaj cicho cichutko... mam tak samo jak Sirion, że brak mi tego, że po jednym dniu nieobecności zastawało mnie 40 interesujących mnie wpisów. Ale już nie raz to przeżyłam - w momencie, kiedy ludzie z forum zaczynają się coraz częściej spotykać w realu, rozmowy internetowe zamierają. Bo w sumie nie ma sensu o tym samym gadać w dwóch miejscach ;)

Co do zdjęć - ja używam Photo Bucket . Nie ma tam super wiele miejsca, ale od czasu do czasu jakąś fotę można tam wrzucić
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-14, 21:15   

Oby, oby :) ale to chyba nie zależy od nikogo więcej niż tylko od nas. Piszmy, czytajmy i piszmy a samo się jakoś potoczy :) Brakowało mi strasznie was ludziska, dobrze tu wrócić, i mam nadzieję, że nie jest to powrót tylko na chwilę :)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 23:16   

No to - kochani - żadnych zlotów, by nie spotykac się w rilu, bo tu przynajmniej możemy sobie z kawą na stoliku siąść i wynarzekać się na wszystko zło tego świata? ;) :P
_________________
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-20, 06:42   

tinypic.com <= co do zdjęć. Działa to bardzo podobnie do imageshacka w czasach, kiedy nadawał sie do użytku.

A co do kondycji forum, to zgadzam się z Madź - zloty zabijają forum ;) Znaczy gdyby to tylko były zloty, to luz, ale poznawszy sie w realu zaczynamy komunikować sie innymi kanałami niż przez posty na forum i taki jest efekt. A kiedy ludzie znają sie dobrze, to i natura rozmów jest inna.
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group