Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacek
2007-03-01, 18:26
Hostowanie obrazków
Autor Wiadomość
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-05, 12:12   

Zara przetestuję bo sam liska używam

[ Dodano: 2008-12-05, 12:18 ]

Jak widać
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2008-12-05, 12:31   

No, a można tak:
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2008-12-05, 13:13   

andy, po kliknięcui na twoja miniature nic sie nie pokazuje (tzn otwiera sie strona ale obrazek pojawia sie z dużym bólem)

zobaczylam go dopiero po kliku na link z "Show Adv Links "
_________________
...
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2008-12-05, 14:19   

ene napisał/a:
andy, po kliknięcui na twoja miniature nic sie nie pokazuje (tzn otwiera sie strona ale obrazek pojawia sie z dużym bólem)

zobaczylam go dopiero po kliku na link z "Show Adv Links "

u mnie jest identycznie :/

ps.
ene, jaki ładny avek ;)
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2008-12-05, 15:23   

Krzyho napisał/a:
ene, jaki ładny avek ;)


to ten sam obrazek co wczesniej tylko inne kolorki
dzieki za komplement ;)
_________________
...
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2008-12-05, 19:29   

ene napisał/a:
to ten sam obrazek co wczesniej tylko inne kolorki

wiem, że ten sam... ale ładniejszy :-P
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2008-12-05, 22:03   

jednak za jakis wróce do poprzedniego bo on jest bardziej "mój" ;) a ten to tylko dla małej odmiany :-P

ale juz dosc o avie bo off sie robi lol
_________________
...
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2015-11-07, 03:53   

Właśnie dostałam maila z ImageShack... Oto i on w całej swojej postaci, po angielsku. A w skrócie i po polsku (tłumaczenie bardzo dowolne) napisali mi, że:
"Drogi użytkowniku, nie używałeś swojego konta przez dłuższy czas (bullshit, byłam tam w zeszłym tygodniu i wywaliłam kilka zdjęć) a masz na nim 100 zdjęć albo więcej. Chcieliśmy Ci powiedzieć, że jak nie zapłacisz za konto, to Ci je zlikwidujemy 31 stycznia 2016 roku. do tego czasu możesz sobie ściągnąć wszystkie zdjęcia (mamy program dzięki któremu możesz ściągnąć je wszystkie hurtem - link poniżej w tekście). A w między czasie wiedz, że żadne z Twoich zdjęć już nie będzie widoczne na innych stronach poza imageshack.us (tu wstawić diaboliczny śmiech)
Konto kosztuje $18.99 na rok w obecnej promocji, więc na co czekasz, aż tak nie zbiedniejesz (jak wspominałam, tłumaczenie bardzo dowolne ;) ). Jeśli nie zapłacisz do końca stycznia, uznamy, że porzuciłeś swoje konto i wywalimy Twoje zdjęcia w kosmos.


"Dear ImageShack Users,

You are receiving this email because you have at least 100 or more images in your ImageShack account. And have not used your ImageShack Account for a while.
We wanted to appraise you of some changes at ImageShack that likely affected
your account.
If you are FREE ImageShack account user, your images will no longer work on websites other than https://imageshack.com
In order for your images to work, if you have a free account, it must be brought to "paid" status. We understand that some of you are not interested in upgrading your accounts, in which case you can bulk download your images by using our Skypath desktop application that can be downloaded for Mac or Windows here: https://imageshack.us/pages/skypath
For those people who are still considering to upgrade, we are now offering deeply discounted yearly subscription of only $18.99/year, that's less than $2/month. To take advantage of this offer, and to bring your free ImageShack account to "paid" status, please follow this link (while being logged in to your account): https://imageshack.com/my/images?sub=1
We are not planning to remove or delete any images from your https://imageshack.com account, even if your account remains free until January 31st, of 2016, so you have ample time to download your images.
After that date, your account will be considered abandoned, and your images will be deleted.
Thank you,
ImageShack Team
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group