Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
FMA - Brotherhood
Autor Wiadomość
Alucard 
Krótkopis


Wiek: 40
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Gdańśk
Wysłany: 2009-04-07, 07:47   FMA - Brotherhood

Widzę że w moim ulubionym dziale się nic nie dzieje :)
Ale że wiosna w japonii - czyli kwiecień to miesiąc nowych premier to pomyślałem że każdy podzieli się tym co nowego i fajnego widział.

Ja zacznę od kontynuacji kultowej serii - kto nie widział ten niech żałuje.
Tak się składa że pojawiła się kontynuacja FMA - Full Metal Alchemist - bracia Elric wracają :]
Widziałem właśnie wczoraj 1 odcinek i nie wiem co myśleć :] myślałem że akcja będzie umiejscowiona po filmie..albo przynajmniej po wydarzeniach z 1 części..ale coś się pogubiłem :) czy ktoś już widziała może ??
 
 
salat 
Dziejopis


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2817
Wysłany: 2009-04-07, 08:07   

ja dopiero zaczalem ogladac zwykle FMA i poki co to podoba sie :) zobaczzymy jak to bedzie dalej
_________________
Marzenia, które nigdy się nie spełniły… I nigdy się nie spełnią. Obraz powoli blednie lecz nie znika. Oczy powoli zaczynają dostrzegać świat. Ociężały umysł budzi się. Światełko w tunelu… Śmierć?
 
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2009-04-07, 17:14   

Ja widzialem ... akcja jest umiejscowiona rownolegle do serii 1 ... jest to dziwny zabieg i zapodaje odgrzewanymi kluchami .... sam nie wiem czy mi sie cos takiego podoba ... popatrze jeszcze troche by sobie zdanie wyrobic ...
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-04-07, 20:26   

Na mnie FMA wielkiego wrażenia nie wywarł, ale kilka postaci było sympatycznych (Hughes i jego córeczka lol ). Natomiast film kinowy ssał na całej linii (za wyjątkiem kilku wątków 'w naszym świecie')
_________________
Silva hevsum
 
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2009-04-08, 21:14   

Alucard napisał/a:
.albo przynajmniej po wydarzeniach z 1 części..ale coś się pogubiłem

Z tego co wiem to historia jest ta sama tylko że tym razem ma być o wiele bardziej zgodna z mangą :) Ale kreska i styl praktycznie się nie zmieniły ;)
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-04-08, 22:31   Re: FMA - Brotherhood

Alucard napisał/a:
Widzę że w moim ulubionym dziale się nic nie dzieje :)
Ale że wiosna w japonii... (...) -


bosz :szok:


ALUŚ zyje!!!! :jupi:
_________________
 
 
Alucard 
Krótkopis


Wiek: 40
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 102
Skąd: Gdańśk
Wysłany: 2009-04-10, 07:37   

joe alex napisał/a:
Z tego co wiem to historia jest ta sama tylko że tym razem ma być o wiele bardziej zgodna z mangą :) Ale kreska i styl praktycznie się nie zmieniły ;)


To wszystko wyjaśnia :) a mogliby zrobić kontynuacje 1 serii..ale cóż...przynajmniej można znów oglądać FMA :)

Nefra napisał/a:
bosz :szok:


ALUŚ zyje!!!! :jupi:


A żyje Nefra żyje :) pomyślałem że zobaczę co się tutaj dzieje i widzę że jest coraz lepiej :) że tak powiem wielki come back :) :brawo:

[ Dodano: 2009-04-20, 12:14 ]
jestem aktualnie po 3 odcinku FMA Brotherhood...i już wiem o co chodzi :P tak jak joe alex napisał jest to opowiedziana historia od początku..no i przyznam że różni się znacznie od tego co było wcześniej..i jak dla mnie jest więcej humoru..żartów ze wzrostu Edwarda..czy też pomyłek typu że to Al jest Fullmetal.. ogólnie fajnie się ogląda :]
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2010-07-06, 23:33   

Wraz z 64 odcinkiem skończyła się seria FMA Brotherhood. Zdecydowanie przypadła mi do gustu. Jak początek był bardzo podobny do 1 części, tak kolejne odcinki przynosiły co raz to więcej zmian, aż w końcu Brotherhood wskoczył zupełnie na inne tory (na tyle na ile to oczywiście możliwe biorąc pod uwagę tę samą tematykę). Ciężko mi porównać obie serie ponieważ FMA 1 oglądałem już dłuższy czas temu. Jednakże z pewnością mogę polecić zarówno pierwszą jak i drugą część :) Ciekawa historia, dużo akcji, sympatyczni bohaterowie a także coś do przemyślenia :)
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-07, 19:17   

:
Jak zabili Hughesa to sobie odpuściłam jedynkę i już potem nie wracałam do tego... :bag:
_________________
Silva hevsum
 
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2010-07-07, 19:19   

:
No to niestety dwójki też nie powinnaś oglądać ;P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group