Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
NIN na Malta Festival 2009
Autor Wiadomość
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-05-06, 08:46   

No to spoko, targi są tuz obok dworca :)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-24, 13:26   

1. Home
2. Terrible Lie
3. Discipline
4. March of the Pigs
5. Metal (Gary Numan cover)
6. Reptile
7. The Becoming
8. I'm Afraid Of Americans (David Bowie cover)
9. Burn
10. Gave Up
11. La Mer
12. The Fragile
13. Banged And Blown Through (Saul Williams cover)
14. Non-Entity
15. Gone, Still
16. The Way Out Is Through
17. Mr. Self Destruct
18. Wish
19. Survivalism
20. The Hand That Feeds
21. Head Like A Hole
22. Echoplex
23. The Good Soldier
24. The Day The World Went Away
25. Hurt

Wokół mnie nie było ani jednej osoby, która by nie znała i nie śpiewała wszystkich kawałków. Zero przypadkowych ludzi na koncercie. Przy "Head Like A Hole" Reznor praktycznie mógł tylko grać. Śpiewała publika. Grubo ponad 2 godziny najlepszego koncertu w tej trasie (to nie moje zdanie, Reznor nas tak chwalił :D ). Jedyny minus to, że udało im się odpalić telebimy dopiero pod sam koniec koncertu, ale w sumie nawet na nie nie patrzyłem, bo wszystko widziałem świetnie. Zdecydowanie najlepszy koncert jaki w życiu widziałem :)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2009-06-24, 13:43   

znaczy fajnie było, zazdroszczę strasznie :) Spodziewałam się, że trochę inne kawałki zagra.
Chociaż opinie w necie jak czytałam bardzo zróżnicowane i ludzie narzekają na organizację...W 1 czy 2 sektorze byłeś?
_________________

 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-24, 14:02   

W pierwszym oczywiście. Ci w drugim faktycznie mieli trochę przerąbane. Budę dźwiękowców postawili im tak, że zasłaniała scenę. Inna sprawa, że w pierwszym sektorze było tyle miejsca, że jeszcze by tam wszyscy wleźli. Trzeba było nie sępić tych 50 Zł.
Ludzie w internecie narzekali, że nie było wizualizacji takich jak na płytce dokumentującej trasę w stanach. Nawet tego nie skomentuję. Wcale nie było jakichś tragedii moim zdaniem. Dźwięk był na najwyższym poziomie. Słychać było najdrobniejsze detale jak tamburyny (kilka poleciało w tłum), czy kontrabas, który przytargali w pewnym momencie. Oświetlenie też git. Publika była genialna przede wszystkim, a to chyba dodało zespołowi skrzydeł. Ja po koncercie ledwo mówiłem.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2009-06-24, 17:59   

ludzie zawsze będą marudzić, nawet przy najlepszy koncercie, najlepszej organizacji znajdzie się taki, który powie, że mu się nie podobało, bo przed nim stał wysoki facet i wszystko zasłaniał ;]

koncertu zazdroszczę :)
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2009-06-24, 18:52   

Ee. Wizualizacje to sobie można w domu na kompie po oglądać. A na koncercie żywego prawdziwego Trenta i to było najważniejsze chyba ;-)

Ja też podtrzymuje że zazdroszczę, zwłaszcza po widzianych gdzieś w sieci różnych fotkach z koncertu :)
_________________

 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-24, 19:03   

Sam początek koncertu. Obraz spoko, dźwięk mógłby być lepszy, a kilka sekund dłużej i byłoby widać latające gitary. Ale i tak chyba najfajniejszy z filmików. Czekam aż ten koleś więcej wrzuci.
http://www.youtube.com/watch?v=cM9mi0ZmVbY

A tu jak się już Reznor dorwał do internetu :arrow:
http://twitter.com/Trent_Reznor/ :D
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Metzli 
Grafoman


Wiek: 37
Dołączyła: 16 Maj 2009
Posty: 65
Wysłany: 2009-06-24, 20:27   

Z tymi telebimami to dla mnie wielka wtopa organizatorów. Nie wiem czy ktoś o nich zapomniał czy mieli jakieś problemy technicznie, ale w jednym i w drugim przypadku jest to sytuacja nie do przyjęcia.

Sam koncert - bardzo dobry, nigdy nie byłam wielkim fanem NIN, ale nie pojawienie się na ich koncercie w Polsce, jedynym.... później bym pewnie żałowała ; ) Publiczność była dla mnie chwilami ciut za spokojna, ale generalnie dała radę.

Bilet dołączył do pięknej kolekcji na tablicy korkowej. A ja jestem cholernie niewyspana ;P
_________________


Metzliszcze
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-24, 22:13   

Ja generalnie nie mam na co narzekać. Stałem tak, że widziałem całą scenę, a dźwięk był jak dla mnie idealny. Wszystkie smaczki z tła było słychać.

Co do publiki to obok mnie byli super ludzie. Stał przez jakiś czas za mną koleś z 4-5 letnią dziewczynką na ramionach. Dzieciak chłonął scenę z otwartymi ustami. Świetnie to wyglądało :) Jedyny minus, to moim zdaniem na "Hurt" było za głośno. Nie powinni klaskać i wrzeszczeć w tych momentach kiedy grali ciszej i Reznor przestawał śpiewać. Nie ten kawałek. Ale za to odśpiewaliśmy go z nim super. Podobnie "The Fragile" :)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Metzli 
Grafoman


Wiek: 37
Dołączyła: 16 Maj 2009
Posty: 65
Wysłany: 2009-06-25, 01:14   

Baton napisał/a:
Jedyny minus, to moim zdaniem na "Hurt" było za głośno. Nie powinni klaskać i wrzeszczeć w tych momentach kiedy grali ciszej i Reznor przestawał śpiewać. Nie ten kawałek.


O właśnie, to też mnie irytowało. Szkoda, że niektórzy nie potrafili wyczuć kiedy trzeba się zamknąć a kiedy szaleć ;P
I dopiero teraz spojrzałam na ten kawałek co wrzuciłeś, bardzo dobra jakość. Ja chcem więcej takich (brakuje mi tu emoty :perv: xD)

Ogólnie jak teraz wracam do tego koncertu to nabiera on coraz lepszych barw, opłacało się nie żałować kasy. Przydałoby się parę słów smarnąć na blgou, tak btw... tylko kiedy ;P
_________________


Metzliszcze
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-25, 08:19   

Metzli napisał/a:
I dopiero teraz spojrzałam na ten kawałek co wrzuciłeś, bardzo dobra jakość. Ja chcem więcej takich (brakuje mi tu emoty :perv: xD)

Obczaj na YT filmiki od tego gościa http://www.youtube.com/user/okarolo666 . Obiecał wrzucać więcej i dziś już jest kilka. Nagrywał chyba niezłą kamerą. Ja to sobie targam na dysk na pamiątkę ;-) Szkoda mi tylko Sławka, bo spokojnie wniósłby aparat.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-25, 12:46   

A ja wam powiem tylko tyle, że mieliście cholerne szczęście z pogodą. :) Wczoraj lało, dzisiaj jest ohydnie (parno jakoś, żyć się nie da).
_________________
Silva hevsum
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-25, 13:02   

Pogoda się chyba przez całą dobę nie zmieniała. Jak wracaliśmy to lało dokładnie w tych samych miejscach co w drodze na koncert ;-) Ale dłużył nam się ten powrót okropnie :/

A w ogóle to dzięki Aśka za odebranie z dworca i oprowadzanie :*
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-25, 13:04   

"Oprowadzanie", jak to brzmi lol A tak serio - nie ma sprawy ;) Dzięki za książkę i przepraszam za spóźnienie, ale tramwaje oczywiście mają swoje własne zdanie na temat tego, czy mają działać, czy nie :|
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Metzli 
Grafoman


Wiek: 37
Dołączyła: 16 Maj 2009
Posty: 65
Wysłany: 2009-06-25, 19:32   

Bo pogoda była specjalnie ładna na koncert :mrgreen:

Baton napisał/a:
Ale dłużył nam się ten powrót okropnie :/


Mi tam jakoś szybko zleciało... ;P
_________________


Metzliszcze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group