Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Michael Jackson nie żyje...
Autor Wiadomość
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2009-06-26, 01:13   Michael Jackson nie żyje...

Cokolwiek by się z nim nie działo przez ostatnie lata i jakie by oskarżenia nie wisiały nad jego głową, jednak dla mnie zawsze był jednym z najważniejszych muzyków w historii
Zmarł w czwartek 25 czerwca, prawdopodobnie na atak serca
[']
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-26, 07:27   

[']

Jestem w szoku, bo tego kompletnie bym się nie spodziewała...
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2009-06-26, 08:33   

Odszedł król popu, szkoda :/ chociaż ostatnią jego płytę jaką słuchałem z przyjemnością to było HIStory z 1995r. później muzycznie już nic ciekawego nie stworzył.
 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-26, 09:36   

"Dirty Diana" to jedna z moich ulubionych piosenek... Wszyscy są w szoku... załatwiałam dzisiaj plakaty dla batou i babka też mówi, że włączyła właśnie neta, żeby się przekonać, czy to prawda...
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-06-26, 09:39   

Tworzył wspaniałe teledyski (choc pewno nie on ale ludzie ktorym za to płacił), był ojcem tanca w ktorym sie zrywa ruchy i był cudnym murzynkiem w jakims takim filmie dla dzieci gdzie gral stracha na wróble...potem mu sie cos z glową porobilo, i niestety wszystko to zmierzalo do tragicznego konca. Widac bozia sie nad nim ulitowala, bo niewydolne płuca, rak skóry z przerzutami, kompletnie wyniszczony organizm przeszczepami i chemią. Chyba tak lepiej- bo przynajmniem mniej cierpien i szybko poszlo.
_________________
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-06-26, 09:52   

Nigdy gościa nie lubiłem. Nie za to kim był, ale za to co grał. Nie przesłuchałem w całości ani jednej płyty. Ale szanuję, bo to był artysta przez duże "A". Ogromny wpływ na współczesną muzykę. Szkoda gościa.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2009-06-26, 10:15   

Nie lubiłam go nigdy. Ale trzeba przyznać, że zapisał się w historii muzyki popularnej.
I Nefi ma rację, przynajmniej facet nie cierpiał umierając na jedną z chorób które podobno miał.
_________________

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-26, 10:18   

Szkoda to go było, jak tylko zaczął sobie robić operacje... stał się karykaturą... Szkoda, naprawdę...

Pop to nie jest to, co mnie kręci, ale jego cenię.
_________________
Silva hevsum
 
 
 
madziaro 
Znikopis
fiefiórka


Pomogła: 8 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 29 Sty 2007
Posty: 9908
Skąd: Jaworzno/Petawawa, ON
Wysłany: 2009-06-26, 17:33   

ja się przyznaję, że miałam 2 kasety - "Dangerous" i "Bad", kupione w dzieciństwie. Później już ich nie słuchałam, ale kiedy gdzieś leciały piosenki Jacksona, nigdy nie miałam ochoty ich przełączyć, bo po prostu to były niezłe utwory :)

Faktycznie, widocznie czymś jednak "zasłużył" na lekką i szybką śmierć
_________________
Nie wszystko złoto, co się świeci,
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-06-26, 20:28   

wszyscy napisaliscie kawalek prawdy:

-król popu - tak- on w zasadzie sworzyl cos co teraz rozumiemy jako teledysk- triller- w pełnej postaci- (chcialam Wam zaprezenowac nawet link z netu do pobrania by kazdy to zobaczyl- i doopa- nie znalazlam- jedynie na youtube cos takie w kiepskiej jakosci jest) - w kazdym razie ten triller- to bylo cos co wszystkich zaszokowalo- utwor ktory sam wykreowal do siebie niezlaezny film- obraz- wczesniej - pokazywano wykonawcow spiewajacych dany utwor- a tu mamy film- historie- horror w jednym

- tez nie przesluchalam nigdy calej plyty- za to teledyski miał- przepraszam za slowo- zajebiste- i podobno nad kazdym siedzial i pilnowal osobiscie by to wygladalo tak jak chcial

- zapisal sie w historii muzyki popularnej- no na 100%- a teledysk triller - jest na jakims tam 1 miejscu w top teledyskow wszechczasow- i raczej nikt go juz nie pobije

- stal sie karykatura- no wlasnie- niestety- dlatego milo wspominam młodego murzynka z cala perfidia podkresklajac to slowo- a jemu odbilo by sie upodobnic do swojej ciotki Diany Ross - jej profil etc(bylo to opisywane)... no i palemka w mozgu zastapila caloksztalt.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2009-06-26, 22:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2009-06-26, 21:30   

jakim człowiekiem by nie był, o co go nie oskarżano to i tak chyba niewielu wcześniej miało taki wpływ na kulture jak on... Szkoda chłopa... tym bardziej iż wiele jego utwórów było naprawdę fajnych.
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-06-26, 22:08   

dzis Patrycja Markowska spiewjac- zakonczyla swoj utwor kilkoma nutami z utworu Bad... i powiedziala w trakcie, ze dedykuje to wielkiemu zmarlemu artyscie- jak nie wymiekałam - to wlasnie wymieklam -na zywo te kilka nutek zagranych z takim rozmachem dalo mi te kilka sekund wzruszenia- naprawde kawal wielkiego Popu przez wielkie P zrobil
_________________
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2009-06-28, 20:48   

[*]
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-06-28, 22:00   

wlasnie drugi wieczor siedze, sciagam jego teledyski i pokazuje dzieciarni - wspierajac sie youtubem i wrzuta- kim byl Michael , jak spiewal, tanczyl i sie poruszal- dzis mnie kolega mlodego sam poprosil czy bym jeszcze czegos Jacksona nie znalazla- do tej pory nie mial pojecia o istnieniu kogos takiego.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group