Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: batou
2009-11-18, 08:06
Dodawanie do grupy Przyjaciele Forum
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-11-16, 11:08   

chyba czas pomyslec o tym ze sporo ludka jest dobrym przyjacielem f451 a jakos tak cienko ich nicki wygladaja ;)

wiec tak se przelecialam wzrokiem po wszystkich uzyszkodnikach f451 - zwracajac uwage na ilosc postow i aktywnosc w ostatnich miesiacach, oraz ogolne zaangazowanie w zycie forum i forumowiczow ;)

i moja propozycja by dodac tłuszczyku takim osobnikom:

Intersix
Lean val Tirach
RobinOfSherwood
blue
Kawitar
Meotka
Tifa Lockhart
Xys

kogos przegapilam? :>
_________________
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-11-16, 14:16   

W sumie to zawsze takie rzeczy były omawiane w niewidocznym dziale dla administracji. Mam wątpliwości przy dyskutowaniu o tym tutaj. Już widzę, jak któraś z propozycji dodania osoby będzie omawiana, a ta osoba się będzie temu przyglądać. Już widzę jakie kwasy będą przy negatywnych argumentach...
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
InterSix
Dalekopis
i to grafoman


Wiek: 51
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 795
Skąd: stąd dotąd
Wysłany: 2009-11-16, 15:32   

taaaajest. Widze swojego nicka - zasłuzenie czy nie - inna sprawa, ale jak nastanie godzina zero i pojawią sie zmiany to głupio by było zobaczyć ze sie nie jest zmienionym jak juz padła propozycja. Isn't it ? Lepiej kota z zaskoku brac :P
I zagwozdka - Co zrobiłem źle ? :P

Nie chce widzieć :D
_________________
2008
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2009-11-16, 18:09   

batou napisał/a:
W sumie to zawsze takie rzeczy były omawiane w niewidocznym dziale dla administracji. Mam wątpliwości przy dyskutowaniu o tym tutaj. Już widzę, jak któraś z propozycji dodania osoby będzie omawiana, a ta osoba się będzie temu przyglądać. Już widzę jakie kwasy będą przy negatywnych argumentach...


akurat sie z tym zgadzam ;-)

PS
ja dostalam frienda bezposrednio po wpłacie na serwer - kupilam se :P
_________________
...
 
 
andy
[Usunięty]

Wysłany: 2009-11-16, 18:19   

InterSix napisał/a:
I zagwozdka - Co zrobiłem źle ? :P

Nie chce widzieć

Hi, hi do tej pory się zastanawiam dlaczego mi futro na niebiesko przemalowali. Abstrakcjoniści jacyś tu przy Władzy? Zacznij się przyzwyczajać :-P
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2009-11-16, 19:21   

ene napisał/a:
PS
ja dostalam frienda bezposrednio po wpłacie na serwer - kupilam se :P

trafiłaś na promocję :-P
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-11-16, 20:38   

batou napisał/a:
W sumie to zawsze takie rzeczy były omawiane w niewidocznym dziale dla administracji.

zawsze w tym wypadku oznacza chyba ze dawno nie... bo napisalam tego posta bedac mocnozdziwiona, ze kilka osob ktore juz dosc dlugo sie udzielaja na forum, jezdza na zloty i sa powszechnie znane rowniez z pisania dobrych recenzji- nie zostalo do tej pory dopuszczonych do grona.
A jak napisalam wczesniej- za kryterium przyjelam ilosc postow i czestotluiwosc bywania na f451.
Bo tak w sumie... to co bylo kryterium przyznawania tego zaszczytu? :>
_________________
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2009-11-16, 20:43   

Kryterium ? .. moje własne fantasmagorie, w końcu miałem gdzie wyżyć swoje dyktatorskie zapędy tra la la la


a na poważnie dzięki Nefi że zwróciłaś się do kogoś na PW z administracji ... pewnie byś się dowiedziała ciekawych rzeczy ... teraz cokolwiek odpowiemy czy też zrobimy będzie to bardzo głupio wyglądało ... dzięki
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-11-16, 20:54   

jakos mnie przez mysl nie przyszlo, ze sa to sprawy otoczone jakas wielka tajemnica do ktorej ma dostep tylko administracja - bo niby dlaczego? Przeciez to przyjaciele forum a nie przyjaciele administracji maja byc - wydawalo mnie sie ze zaden problem jesli ktos sie na forum udziela i jest znany... no ale coz- widac jednak fantasmagorie jakies sa :bezsilny:
_________________
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-11-16, 21:10   

Tak, są to sprawy otoczone tajemnicą z powodów, o których pisałem wcześniej i o których potem napisał Szóstek. Jawną dyskusję na ten temat uważam za mogącą prowadzić do niezręczności, delikatnie pisząc. To nie jest tak, że my nie widzimy tych osób i nie chcemy ich jakoś wyróżnić. Chcemy to robić z głową po prostu. Inna sprawa, że raczej nie co chwilę. Sam byłem przeciwny ostatnim propozycjom jej poszerzenia, argumentując tym, żeby poczekać i dodać więcej osób.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2009-11-16, 21:15   

bo są sprawy o ktorych decyduje administracja bo skoro tak by nie bylo to po co by miala być .Skoro to forum jest wszystkich to dac wszystkim dostęp do moderowania i zarządzania :>
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-11-16, 21:37   

a mnie sie zdawalo ze osoby ktore wypisalam z powodow ktore zapodalam - nie sa do dyskusji i tyle.
A tak w ogole to juz dawno pisalam, ze po kiego licha taka ranga jesli nie ma dzialu dla tak wyroznionych- ktorego nie widza niewyroznieni- i tam mozna byloby dyskutowac- i po cholere w ogole nadawac takie tytuly jesli one nic nie znacza?
_________________
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2009-11-16, 21:40   

a czemu uważasz ze nic nie znaczą? to są wyróznienia i z tego co pamiętam cieszłam sie z tego wyróżnienia choc nie dostałam wejścia do zadnego ukrytego działu
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-11-16, 21:45   

Wydaje mi się, że ranga przyjaciel forum powstała jako wyróżnienie tych, którzy czują się związani w jakiś sposób z tym forum, tworzą je w większym stopniu. Nie było tu założeń odnośnie jakiś profitów wynikających z posiadania tej rangi, po prostu, chcieliśmy podkreślić, że ludzie wyróżnieni tą rangą są w jakiś sposób zasłużeni dla naszego forumowego społeczeństwa.

Również rozumiem, dlaczego inni mają obiekcje do zgłaszania tutaj kandydatur. Nie chodzi mi tu o to, że nie zgadzamy się z tobą nef, że te osoby zasługują na tę ragę. Po prostu takie dyskutowanie o nadaniu rangi, na oczach całego forum może doprowadzić do jakiś nieporozumień, czy konfliktów, a tych jak mniemam mamy już dosyć.
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2009-11-16, 21:47   

ok - sirionku to rozumiem- choc w zasadzie to ja nie do dyskusji nawolywalam, tylko chcialam pokazac te kilka osob ktore sa juz na forum i na tyle intensywnie sie staraja ze az dziw ze do tej pory nikt nie wpadl by ich wlaczyc.
A poza tym to ja juz EOT - robta co chceta
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group