Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Masterton Graham- Koszmar
Autor Wiadomość
Tifa Lockhart 
Dalekopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 666
Skąd: Augustowskie pola
Wysłany: 2010-09-10, 20:08   Masterton Graham- Koszmar

Nigdy nie wierzyłaś w legendy. Według ciebie nie ma czegoś takiego jak urok, a tym bardziej nie można go na kogoś rzucić. Jak bardzo się mylisz?
Po „ Koszmarze’ ’Mastertona spodziewałam się czegoś lepszego. Poprzednie jego książki dosłownie wbiły mnie w krzesło. A tutaj było nudnawo.
Fabuła trochę już powtórzona czyli osoba pomagająca ludziom spotyka się z nadprzyrodzonymi siłami. Podobnie było w „ Szarym diable’’.
Zaciekawiła mnie główna bohaterka Holly. Kobieta niesłysząca, która czyta z ruchu ust, co jest bardzo przydatne w jej pracy w wydziale do spraw dzieci.
Jest też tutaj jej kolega z pracy Mickey. Sprawiający wrażenie miłego,spokojnego mężczyzny. Ale w tej książce nic nie jest takie na jakie wygląda.
Tłem dla losów Holly jest bardzo poważny i przykry temat - przemoc wobecdzieci. Przykłady podane przez autora są przerażające. Niestety ludzie potrafią bardzo krzywdzić tych, których powinni chronić.
Mam mieszane uczucia co do tej książki. Zjednej strony podobało mi się, ale odczuwałam znużenie czytając.
Oceniam 4/6
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group