Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Słuchawki
Autor Wiadomość
zuraw 
Dziejopis
#13


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 2163
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-01-24, 23:07   Słuchawki

Czego używacie w swoich przenośnych grajkach?
Firmowe produkty czy wystarczają pierdziawki z kiosku za 3,50? ;)

Słuchawki douszne czy na całe uszy?

Ja po tym jak mi padły tanie pchełki philipsa z marketu, dziś kupiłem w sklepie słuchawki douszne Sennheiser MX 160 (najniższa półka z tej firmy ;) zawrotne 30zł ) i grają zupełnie inaczej niż Philipsy.. Dzwięk jest hm.. cieplejszy że tak powiem, piosenki brzmią inaczej.
Niskie tony w końcu są niskie a nie dudniące..
_________________
Własna niemoc jest tak niebezpieczna jak cudza przemoc.. Stanisław Jerzy Lec
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2009-01-25, 12:55   

W "terenie" słuchawki z Ipoda, więc bez rewelacji, ale też rzadko w ogóle słucham muzyki z niego.

W domu miałem słuchawek od groma i zawsze były to nauszne. Jakieś Philipsy, Soniaki i inne. Od 3 lat korzystam z Sennheiserów HD 201 i to jest najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek miałem. Jeśli miałbym zmieniać to tylko na wyższy model Sennheizera, a kuszą mnie HD 205, wszystko ponad nie to jednak za duża kasa.
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-25, 13:27   

ja mam douszne słuchawki Creativa, te od odtwarzacza... ani narzekam, ani chwalę, zresztą jestem głucha jak pień, to co mi tam...

Słuchawki, które wytrzymały najdłużej - bo jakieś 3 lata i nadal mają się świetnie - a używałam ja, kumpela, która wszystkie słuchawki niszczy po miesiącu, siostra, które zdarzyło mi się utopić w gorącej czekoladzie... to słuchawki Koss (?) za 4,50 z kiosku, kupione w Karpaczu, jak mi po drodze padły creativowskie (po 2 latach). Jakość dźwięku...? straszna, ale idzie się przyzwyczaić ;)

prawdę mówiąc po przygodach z różnymi słuchawkami za większe pieniądze - takimi na około 50 zł - które rozwalały się regularnie bez żadnego powodu (a ja dbam o elektronikę itp.) p***le nie robie... kilku stów nie wydam bo mi szkoda, wolę wydać 10 zł w markiecie na coś, co może nie powali mnie jakością dźwięku - ale na miłość boską, ja słucham mp3, tam niczego powalającego i tak nie ma.... (chociaż mam w mp3 płytkę "Edge of Excess" Triumpha o niesamowitej jakości... :szok: ) a będzie działało...
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-28, 22:03   

W terenie nie chodzę w chęłmofonie, mam douszne Creativy znaczyte co się wkłada do kanłu usznego nie pestki. Polecam dźwięk jest bardzo dobry tyle, że nie należy przesadzać z uwagi na zdrowie z powerem :) Kupiłem takie po 3 czy 4 problemie z pestkami zwykle jedna ze słuchawek wysiadała, lub gubiły się takie gumowe części przy główce słuchawki co powodowało u mnie nagły wzrost ciśnienia i ciskanie nimi z balkonu. Co nie jest przyjemnie jak się wybuli za nie 8 dych :( W domu używam Technics RP-F600 i jestem bardzo zadowolony ładne, wygodne, świetny dźwięk i długi kabel :)
_________________

 
 
 
angie 
Dalekopis


Pomogła: 5 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 14 Mar 2007
Posty: 865
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: 2009-02-10, 13:48   

Zarówno w domu, jak i w terenie - nic powalającego - a to z racji tego, że bardzo rzadko używam :D
Dom - Mediatech - jakość taka sobie, ale jak na moje potrzeby wystarcza zupełnie :)
Teren - jak już, to słucham z telefonu, więc póki co mam słuchawki, które do niego dostałam... a jak padną, to się pomyśli ;)
 
 
Tifa Lockhart 
Dalekopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 666
Skąd: Augustowskie pola
Wysłany: 2009-07-18, 06:57   

Ja używam słuchawek z kiosku . Bo coś jest nie tak z moją mp3 . Każde słuchawki jakie do niej podłącze działają przez góra 3 tygodnie , potem jedna się psuje a następnie druga też . Myślałam że to wina słuchawek raz kupiłam jakieś za 25 zł i po tygodniu już jedna przestała działać . Nie opłaca mi się ciągle kupować droższych słuchawek . Więc mam te tanie ich i tak nie szkoda.
 
 
 
InterSix
Dalekopis
i to grafoman


Wiek: 51
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 795
Skąd: stąd dotąd
Wysłany: 2009-07-18, 07:50   

podejrzewam ze słabą stroną wszelkich słuchawek jest kabelek... juz kilka załatwiłem odmownie urywając "głosniczek" :(
_________________
2008
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-07-18, 09:28   

ja wczoraj kupiłam jakieś philipsy za 23zł, siostra takie ma i są ok, więc takie wzięłam, bo poprzednie tradycyjnie rozwaliły się po półtora roku (tradycyjnie, bo inne słuchawki creative'a dodawane do odtwarzaczy też tak miały i zepsuły się dokładnie w ten sam sposób)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group