Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: necro
2012-04-01, 21:12
Nazwa forum

jaka nazwa foruma
stara nazwa
55%
 55%  [ 16 ]
nowa nazwa
44%
 44%  [ 13 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2012-04-04, 20:45   

Ze mnie też chyba stara konserwa wychodzi ;-) Głosowałam na nie. Mam sentyment do starej nazwy, coś oznaczała wówczas, kilka lat temu jak się "odnaleźliśmy" i tak jak Nefi napisała, jest nadal aktualna. To trochę lat, trochę naszej wspólnej forumowej i pozaforumowej historii a to 1/2 to takie niepoważne ;)
Tu nie chodzi o dyktatury czy jakieś afery wywołane propozycją, tylko o odczucia każdego z nas. Ja czuje tak i już ;-)
_________________

 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-04, 20:51   

No to jak już taka dyskusja, to i ja zagłosowałam - za starą nazwą, bo ją lubię, no i 1/2 nie wkomponuje się nigdzie w nasze śliczne, nowe logo :>
_________________
:dora:
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2012-04-04, 20:57   

Dora napisał/a:
no i 1/2 nie wkomponuje się nigdzie w nasze śliczne, nowe logo


i to jest dobry argument :)
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
Bruja 
Bajarz


Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 1034
Wysłany: 2012-04-04, 21:00   

Nie chcę mącić, ale naprawdę myślałam, że ta ankieta to kontynuacja prima aprilisowego żartu i tak czy inaczej żadnej zmiany nazwy nie będzie.
Nie denerwujcie się i nie spinajcie, żeby nie wyglądać jak pan z pierwszokwietniowego awka.
_________________
Nas pięknych jest mało...
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-04-04, 21:00   

a czy ktoś każe zmieniac logo? :> chodził tylko zmianę górnego napisu rotfl rotfl lol lol lol
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2012-04-04, 21:27   

Zurmik, spytaj Mada, Mad Ci powie :P (jak nadrobi zaległości...)

A Robin nie zczaił, że napisałem "daj sobie na wstrzymanie, bo nie warto" :D kupimy sobie piwo po jajecznicy i pogramy jak ludzie xD

Szczerze, to raz już przechodziłem przez tworzenie nowego forum, bo ludziom na poprzednim nie podobały się emotki (to jest przypadek kliniczny, nie pytajcie bo to nie ma sensu). Wypada się cieszyć natomiast z tego zainteresowania oraz udziału w głosowaniu, ponieważ świadczy to, że ludzie utożsamiają się z forum (nieważne jaki był ich głos w ankiecie).

Więc jedynym wyjściem jest to aby jeszcze parę osób zmobilizowało się, oddało głos za starą nazwą i tyle. F451 to forum gdzie najważniejsza jest społeczność i nic poza tym nie ma (i bardzo dobrze!), więc ani zmianą "imidźu" (wkurzam parę osób tym ładnym polskim słowem? :P ) ani innym zabiegiem marketingowym i tak nic nie osiągnie im plus.
_________________
 
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-04, 21:31   

MadMill napisał/a:
Wypada się cieszyć natomiast z tego zainteresowania oraz udziału w głosowaniu, ponieważ świadczy to, że ludzie utożsamiają się z forum (nieważne jaki był ich głos w ankiecie).

Więc jedynym wyjściem jest to aby jeszcze parę osób zmobilizowało się, oddało głos za starą nazwą i tyle. F451 to forum gdzie najważniejsza jest społeczność i nic poza tym nie ma (i bardzo dobrze!), więc ani zmianą "imidźu" (wkurzam parę osób tym ładnym polskim słowem? ) ani innym zabiegiem marketingowym i tak nic nie osiągnie im plus.

Lubię to!

;) :P
_________________
:dora:
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2012-04-04, 21:32   

fejsomaniacy :> ;) :P
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Bruja 
Bajarz


Pomogła: 1 raz
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Maj 2008
Posty: 1034
Wysłany: 2012-04-04, 21:33   

MadMill napisał/a:
Szczerze, to raz już przechodziłem przez tworzenie nowego forum, bo ludziom na poprzednim nie podobały się emotki

To było okropne, przez chwilę wszyscy byliśmy adminami. Chociaż z drugiej strony, akurat ten fragment całej historii był najmniej straszny x.x
_________________
Nas pięknych jest mało...
 
 
Dora 
Znikopis


Pomogła: 7 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sie 2007
Posty: 5405
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-04-04, 21:38   

tygryska napisał/a:
fejsomaniacy

Oj tam oj tam, to ładniej wygląda niż "zgadzam się" :P
_________________
:dora:
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-04-04, 21:41   

Bruja napisał/a:
wszyscy byliśmy adminami
ja tez znam takie forum które juz nie działa ale tam tez każdy był adminem - czy tego chciał czy nie :D zapytajcie andy'ego, on to dobrze pamieta rotfl rotfl
MadMill napisał/a:
A Robin nie zczaił, że napisałem "daj sobie na wstrzymanie, bo nie warto" :D kupimy sobie piwo po jajecznicy i pogramy jak ludzie xD
no dobra niech Ci będzie - przekonałeś mnie w końcu ;)
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-04-05, 06:34   

naszła mnie jeszcze jedna refleksja i genialny plan na wybory dla Partii Rządzącej i jedynej poprawnej.
Jak przegrają w pierwszym terminie wyborów to wybory zawsze mozna powtórzyć i tak do skutku aż w końcu otrzymamy wynik prawdziwy i właściwy. Od tego przecież jest demokracja i na tym ona polega. Czyż nie?

:/ :-?
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2012-04-05, 07:24   

głosowałem za starą nazwą, nowa proponowana mi się nie podoba :jezor:

F451 i 1/2 brzmi jak parodia F451

i pasuje co najwyżej jako nazwa naszego działu Hyde Park ;)
 
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2012-04-05, 09:13   

Mnie poraża co innego. Zmiana nazwy, loga, motta - nie tylko forum (tego) - to po prostu zasadnicza zmiana wizerunkowa i absolutnie nie powinna mieć miejsce na zasadzie: ktoś rzucił hasło - gdzie - nawet nie wiem - może w sb - no to dawajta i głosujta. W pierwszym poście dot. tego tematu nic nie było ani wyjaśnione ani uzasadnione: skąd i dlaczego, ani tym bardziej po co to? Data założenia ankiety faktycznie zaś mogła wprowadzić w błąd wielu ludzi. Termin obowiązywania - paranoja. Nie wszyscy bywają tutaj codziennie, ani nawet co dwa dni - i co? Ano dupa. A czemu tylko jedna propozycja? Może ktoś chciałby jeszcze jakąś zgłosić? Termin ankiety minął, i co niektórzy się obrażają, że został wydłużony i jak się to ma do "demokracji". Ano nijak, ale przynajmniej nie jest kpiną. Skoro zaś "Fahrenheit 451 i 1/2" - no to faktycznie - czas na zmiany w informacji, opisie... Motto też już jest chyba za bardzo zakurzone.
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Serena 
Dziejopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 60
Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 2684
Skąd: poznańska pyra
Wysłany: 2012-04-05, 09:19   

Rany boskie ludzie :szok:

Zamknijcie ten temat, wywalcie go w kosmos bo jeden post rozpoczął jakieś niepotrzebne zadymki :-?
_________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
http://u-sereniastej.blogspot.com/
http://koraliki-sereniastej.blogspot.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group