Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacek
2007-03-02, 15:59
Studia
Autor Wiadomość
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2012-02-29, 09:03   

Ania napisał/a:
o ile poważnie pracował w zawodzie. Już widziałam osoby pracujące na kasie w biedronce i studiujące kierunki techniczne...


ale to też potrafi świadczyć na korzyść danej osoby: że potrafi się zorganizować, rozplanować czas.

Ja pracuję w sklepie i studiuję, co prawda nie kierunek techniczny ale mam koleżankę która nie pracuje bo nie potrafi pogodzić nauki i studiów(pewnie wyuczona bezradność też się do tego dokłada)
_________________

 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2012-02-29, 12:46   

Fatty napisał/a:
Ja pracuję w sklepie i studiuję, co prawda nie kierunek techniczny ale mam koleżankę która nie pracuje bo nie potrafi pogodzić nauki i studiów(pewnie wyuczona bezradność też się do tego dokłada)


Fakt, podjęcie jakiejkolwiek pracy świadczy to o umiejętności zorganizowania się (o ile nie zawala się przy tym studiów...), ale wolałabym studenta który zadał sobie trud i poszukał pracy choć zbliżonej z kierunkiem studiów. Rozumiem np. biedronkę jako okres przejściowy w trakcie szukania czegoś zgodnego z kierunkiem studiów, ale praca w biedronce przez cały okres studiów imo nie jest najlepszym wyjściem. Jak zawsze oczywiście zaznaczam że piszę z punktu widzenia studiów technicznych
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2012-02-29, 15:10   

Tylko wiesz- może trud szukania pracy sobie zadawał, ale bez efektu to było - nie wiem jak gdzie indziej, u mnie z praca ciężko(nawet z praktykami studenckimi miałam problem)
_________________

 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2012-02-29, 17:23   

Fatty napisał/a:
może trud szukania pracy sobie zadawał, ale bez efektu

z tego co wiem to po prostu znalazł. Osiadł. nie szukał dalej. Ale to ten jeden przypadek.

A wiem że bywa różnie z możliwościami pracy. Ale szukać trzeba zawsze.
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-03-01, 12:51   

Kurwa! Mam tak zajebistych ludzi na roku, że aż mi niedobrze. Po dwóch tygodniach zajęć jakiś debil poleciał do rektoratu i zrobił syf wokół ćwiczeń, które są na zmianę z dwoma asystentami i dwie grupy są łączone. Efekt? Mamy przesrane. Jeśli teraz jeden drugiego wkopuje i życie utrudnia to ja się boję te studia kończyć :/
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2012-03-01, 13:47   

hm... no fakt - ze w pracy takie sprawy sa na porzadku dziennym to juz sie przyzwyczailam, ale studenci zawsze stali za soba murem...
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-03-23, 18:49   

Dobijcie mnie :/ Dziekanat ułożył plan, w którym umieścił zajęcia finansowane z Unii. Ale nie wziął pod uwagę obostrzeń pod postacią m.in. możliwości prowadzenia ćwiczeń tylko z 10 osobami na raz, sali w remoncie itd. I teraz na studentów i prowadzącego spadło ułożenie nowego planu. Całkiem nowego. I jak już ustaliliśmy co i jak to się nagle okazuje, że dorzucają nam w trakcie roku kolejne terminy egzaminów (które odbędą się w kwietniu i maju) i cały misterny plan znów bierze w łeb. Dodajcie do tego jeszcze ludzi, którzy stają okoniem, bo sobie odrobili piątki i tych trzech ćwiczeń nie życzą sobie przerzucać na piątek i już w ogóle jest cudownie :/
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2012-03-23, 20:07   

ludkowie beda musieli pogodzic sie z faktami...
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-03-23, 20:53   

jakis kosmos widze Wam znowu robią? :tuli:
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-03-23, 21:08   

Jak zawsze.
Ale jestem z siebie dumna - zorganizowałam plan dla trzech najbardziej zainteresowanych grup. Co prawda będę siedzieć na zajęciach do 21.45, ale innej możliwości nie było.
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2012-03-23, 21:51   

Nie dobiję, ale przytulę :tuli:
_________________
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-03-24, 15:19   

Myszor napisał/a:
Co prawda będę siedzieć na zajęciach do 21.45, ale innej możliwości nie było.
przynajmniej będziecie mieli z głowy te zajęcia :)
Zorganizowana Mysza jednym słowem :D
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2012-03-24, 22:45   

Glask glask. Będzie dobrze Mysza dasz radę. Acz nie zazdroszczę sajgonu...

A ja dziś byłam pierwszy raz na podyplomówce. Jednym z przedmiotów było minerałoznawstwo. Wykład prowadził Pan który na oko ma 80-85 lat i rzucał tekstami typu:
- Jak wulkan wypluwa, no w sensie wycharkuje, skałę która była 20 km w głąb Ziemii to my co robimy? cieszymy się bo mamy dobrą próbkę za frajer.
- (mówiąc o cyrkoniach, zwrócił się do kobietki siedzącej kawałek dalej) No patrzcie Państwo! na samo słowo cyrkonie się rozpromieniła! ale jak Pani mąż kupuje takie małe to niech go Pani zostawi! bo to tanie jest!
I generalnie w tym klimacie upłynęły 3 godziny wykładu...

A z marudzących rzeczy to w nadchodzącym tygodniu NIE siedzę na uczelni do 20 tylko w czwartek, sobotę (do 17), niedzielę. :bag:
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2012-03-28, 21:08   

Kocham moją uczelnię, kocham moją uczelnię, kocham moją uczelnię... Cholera - nie działa :/
Ustalają nam egzaminy. I jak już było wiadomo kiedy mamy najgorszy (internę z 3 lat) - katedra która w tym roku go organizuje - zmieniła bez naszej wiedzy termin. Efekt? Pozostałe terminy poszły się paść, bo nie jesteśmy w stanie 3 egzaminów pchnąć w 3 dni. A sale już od dwóch tygodni są porezerwowane.
Ale już najwspanialszą wiadomością jest egzamin ustalony na 29.06. na godzinę 16.00. (szkoda, że nie 22gą, przecież po trzech tygodniach najgorszej na tych studiach sesji będę świeża i wypoczęta - w sam raz na egzamin z immunologii).
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2012-03-28, 21:14   

radosna tfu!rczość kwitnie. dlaczego mam wrażenie że to dopiero początek? :tuli:
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group