Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/forum451/public_html/forum/common.php on line 259
Forum - f451.pl - View topic - Planszówki/Karcianki
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Planszowki/Karcianki
Author Message
Bruja
Bajarz

Posted:     [ !!! ]

Baton, a Ty w ogóle czytałeś instrukcję tej gry? Czy dalej walczysz na czuja?

batou
Moderator

Nic nie czytałem, gramy na pałę :-P

Jasne, że czytaliśmy. Nie sądzę, że robimy jakieś grubsze błędy.

Dora
Znikopis

Ja chyba ostatnia czytałam i wtedy znalazłam parę błędów ;)

MadMill
Bajarz
Bucek

No właśnie :P

Ania
Znikopis

http://kwejk.pl/obrazek/1794635/statki.html

To co moze statki na nastepnym zlocie? ;)

derbullaw
Bajarz

Te na zdjęciu mają mało masztów :bag:

Serena
Dziejopis

o rajciu - trafić czteromasztowca i strona przeciwna pada rotfl

niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka

a nie powinien pić ten kto trafia? :P

tygryska
Fotomajster
pregowana

pobity spozywa swoj okret ;)

Ania
Znikopis

To zalezy od tego ktora to runda.... Bo jesli kieliszek jest jeszcze chciany to znaczy ze nagroda a jak nagroda to sie pije za to ze sie komus cos podtopilo...
A jesli gracze sa w stanie w ktorym kolejny kielonek moze byc krytycznym jest to 'kara' znaczy pije ten kto dal zatopic sobie okret ;)

tygryska
Fotomajster
pregowana

reguly obawiam sie ze na pewnym etapie moglyby byc zbyt skomplikowane ;)

MadMill
Bajarz
Bucek

[url=http://www.empik.com/eurobusiness-gra-rodzinna-labo,p1045660459,zabawki-p]Kupiłem bratu na gwiazdkę już.[/url] Nie mogę doczekać się aż w to zagram, ach ten dzieciństwa czar :D

Newcomer
Skryba

Oj też grałem na koloniach - wspomnień czar jest :)

MadMill
Bajarz
Bucek

No chociaż jeden, resztę jak pytam to jest w szoku że coś takiego jest....

batou
Moderator

Nie no, ja też w dzieciństwie w to grałem ostro. To chyba jedyna planszówka, jaką pamiętam z tamtych czasów.

My ostatnio kupiliśmy sobie [URL=http://www.rebel.pl/product.php/1,1203/26920/List-Milosny.html]Love Letter[/URL]. Zaskakujące ile można zrobić z 16 kart. Bardzo fajna, lekka gierka i nawet trochę trzeba pokombinować.

Dora
Znikopis

To ktoś nie zna Eurobusinessu? :szok:

ene
Znikopis
eee.. ne!

Ja gralam w wersję "Monopoly" może jakbyś zapytal nie o eurobiznes a monopol to by załapali ;)

Ania
Znikopis

Ja z eurobiznesem spotkałam się dopiero jak spotkałam Michała. Wcześniej miałam:
[img]http://img04.tablica.pl/images_tablicapl/87708249_1_644x461_unikatowa-gra-planszowa-zysk-warszawa.jpg[/img]

derbullaw
Bajarz

Ja miałem "Fortunę" <wspomina>

MadMill
Bajarz
Bucek

Amatorzy --_-

MadMill
Bajarz
Bucek

Grał ktoś może w Terra Mysticę (wiem że tak) lub Agricolę?
Jak tak proszę bardzo ładnie o parę opinii ;)

batou
Moderator

W Terra Mystica grałem raz u Ktośki i średnio mnie się podobała. Największe zarzuty to kobylasta instrukcja i jak dla mnie zbyt duży stopień skomplikowania. Nie, że nie lubię skomplikowanych gier, ale tutaj się to dla mnie słabo przekłada na fajne kombinowanie podczas rozgrywki. No i nawet w 3 osoby za długo się czekało na swoją kolej, a jak już się zaczęło klarować kto wygrywa to zostawało się statystą. Ale to po jednej rozgrywce, więc może piszę głupoty :-P

Dora
Znikopis

Też grałam raz u Ktośki i sama gra mi się podobała (w końcu wygrałam :D ), ale faktycznie jest dosyć skomplikowana i trzeba by pewnie zagrać dużo razy żeby to porządnie ogarnąć. Co mi się nie podobało to czas przygotowania do gry, który zajął duuużo, no i to, że nie ogarniałam wszystkich mechanizmów, ale idąc po najmniejszej linii oporu pt "to rozumiem, to będę na tym trzepać punkty" - dało się wygrać :P

niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka

ja grałam trzy razy z co najmniej miesięcznymi odstępami i to był podstawowy problem. ciężko sobie przypomnieć szczegóły ;] ale można by zagrać jeszcze kiedyś w okolicach krakowa sciągając kogoś lokalnego ;)

Hadrianka
Znikopis

W czasie sylwestra miałam okazję zakochać się w "Tak, Mroczny Władco". Genialna gierka :D

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Link do Shoutbox