Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypalenie
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-14, 20:43   

No to wiadomo, tyko boję się, żeby to nie było spod gradu pod ulewę i tyle mojego wsparcia, bo po prostu bardzo ją lubię i martwię się o nią :bezsilny:
_________________
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-14, 21:19   

powodzenia fatysiu, obyś znalazła jakieś wyjście z tej sytuacji :) :*
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2016-04-15, 07:36   

Neferku, naprawdę mam dość. Jest dokładanie obowiązków, pieniążków niet i żadnego dziękuję tylko fukanie.. a nawet pomysł aby mi jechać z wypłaty jak z czymś niewyrobię i zmaszczę - ale tu już się postawiłam, że jechać mi najniższej to już jest bezprawne :P Pracuję 9 lat(no dobra, na umowę 5, przez 4 byłam czarnidło), i czuję się w cholerę nie doceniana :( Czarę goryczy przelały te fumy o moje pierwsze w karierze L4, gdy mnie angina poskładała - bo powinnam była brać z urlopu :/ To z sinymi palcami kuśtykałam do pracy, żeby nie było że "znów Cię nie ma" a chyba powinnam mieć to w doopie.. 8 h na na jednej nodze to żaden czad :/



Dużo serca włożłam w ten sklep, sklep kwitnie a mi sie policzki zapadają.. jakby się z dronka udało, to będę mieć cięzej fizycznie ale lżej psychicznie. I trochę lepiej płatne.
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-15, 20:12   

Fattyś :* zawsze Cię bardzo lubiłam i dlatego tu przyciągnęłam ze zwierzaków. Faktycznie - nie doceniają Cię i Twojego, Kochanie wkładu w to co robisz. Nie myślałam, że to już tyle lat - faktycznie mnie nie było sporo czasu i wydaje mi się, że to góra 3 lata jak tam pracujesz :bezsilny: Musisz stanąć na nogi i poszukać lepszej pracy, ale czy dasz radę utrzymać się z tym nowym mieszkaniem, gdybyś nie miała pracy? (Chyba, że "nowe mieszkanie", też było z 5 lat temu, a ja nie ogarniam zmian?)
_________________
 
 
Fatty 
Bajarz

Dołączyła: 21 Mar 2009
Posty: 1364
Wysłany: 2016-04-15, 21:23   

Mieszkanie jest od połowy stycznia :D Odkąd skończyłam studia(czyt. odkad nie ciułam na czesne :D ) odkładałam coś "na czarną godzinę" więc jestem zabezpieczona na ewentualny okres 'pomiędzy' tylko nie może trwać w nieskończoność ;)
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-15, 21:38   

To Fattyś, Ty Nasza - zacznij szukać roboty po prostu. Myślę sobie, że w miejscu, w którym pracowałaś (nie w firmie) - wiele osób Cię zna i lubi - pochodź i pogadaj z wszystkimi - że szukasz pracy. To takie na pierwszy ogień :)
_________________
 
 
robak455 
Brudnopis


Wiek: 32
Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-22, 11:46   

ja nie mogłem wytrzymać w pracy biurowej więc zmieniłem pracę na handlowca i o wiele lepiej się czuję
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-22, 20:18   

robak455 napisał/a:
ja nie mogłem wytrzymać w pracy biurowej więc zmieniłem pracę na handlowca i o wiele lepiej się czuję

Ksywa "robak", kojarzy się źle - idź Chłopie do Powitalni (jeśli chłopem jesteś), która jest tu na forum - przedstaw się tak jak chcesz, powiedz to co chcesz o sobie powiedzieć, a wtedy Cię powitamy. :)
_________________
 
 
angel 
Znikopis
Devilka


Pomogła: 5 razy
Wiek: 105
Dołączyła: 23 Cze 2007
Posty: 5593
Skąd: z co piątej kinderniespodzianki
Wysłany: 2016-04-22, 20:32   

Nefra napisał/a:
robak455 napisał/a:
ja nie mogłem wytrzymać w pracy biurowej więc zmieniłem pracę na handlowca i o wiele lepiej się czuję

Ksywa "robak", kojarzy się źle - idź Chłopie do Powitalni (jeśli chłopem jesteś), która jest tu na forum - przedstaw się tak jak chcesz, powiedz to co chcesz o sobie powiedzieć, a wtedy Cię powitamy. :)


Nefra ale chlopak grzecznie był już w powitalni
_________________
.. kobieta jest tym bardziej anielska im ma więcej diabła w sobie .....

http://przepisyzestaregozeszytu.blogspot.com/
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-22, 21:13   

Żartujesz??? Aaa... w wątku katocha "się przywitał"?? Ja zrozumiałam, że ten ktoś Kasię i innych takich nowych - jak on przywitał. W sumie - w ogóle się nie przedstawił - czy ja się mylę?
_________________
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2016-04-23, 00:54   

ja z reguły też sie nie przedstawiam jak sie witam na forach ;)
_________________
...
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2016-04-24, 19:20   

nefi nie strasz ludzia :P chociaz jak spelnia sie w zawodzie handlowca to mam nadzieje nie płochliwy :)
a tak bardziej na temat - wazne zeby znalezc swoja nisze :)
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2016-04-24, 22:03   

No nie będę straszyć, ale trochę zgłupiałam. Może dlatego, że dawno nie byłam tu i nie zaskoczyłam, że witanie może zaistnieć w "cudzym" wątku. A poza tym, nikt nigdy tu nie wchodził bez polecenia od kogoś z nas - chyba, że reklamiarze.
_________________
 
 
robak455 
Brudnopis


Wiek: 32
Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-25, 09:40   

byłem w powitalni spokojnie ;)
czemu tak na mnie naskakujecie? dopiero sie zarejestrowałem, poznaje tematy na forum a tu takie nie miłe posty do mnie czy się mylę?
 
 
sirion 
Administrator

Pomógł: 7 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-25, 11:02   

Cytat:

byłem w powitalni spokojnie
czemu tak na mnie naskakujecie? dopiero sie zarejestrowałem, poznaje tematy na forum a tu takie nie miłe posty do mnie czy się mylę?


dajmy wszyscy sobie na luz :) Pierwsze wrażenie może wyszło nienajlepsze, ale naprawdę mili z nas ludzie :) Proszę się nas nie bać :P
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group