Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Stadion Wroclaw - nie polecam
Autor Wiadomość
Xys
Wierszokleta

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 578
Skąd: Superbia
Wysłany: 2014-06-11, 22:36   Stadion Wroclaw - nie polecam

Bylem tam w ub. czwartek na Linkin Park i :

1. Koncert byl ok ... jedna z nileicznych dobrych widomosci.
2. Dojazd do Wrocka na Stadion z Oswiecimia zajal mi nieco ponad 2h - po drodz zgarniajac brackiego z Gliwic /dojechalismy ok. 18.00/ i na tym plusy sie koncza. Po zaparkowaniu na stadionowym parkingu na poziomie 1 zauwazylismy kolejke, jak za komuny za kawa. Szybko sie okazalo, ze kolejka owa prowadzilado jedynej klatki schodowej, a wiec jedynego wyjscia z parkingu. Kolejka jednak byla zadziwiajaco niemrawa. Gdy w koncu wturlalismy sie na pietro 2, okazalo sie dlaczego - checkpoint biletow, a kolejka wila sie po calym parkingu. Trzy stanowiska i sprawdzanie jak na spotkanie z Prezydentem. Weszlismy na Stadion po 1h50min od przyjazdu. Ledwo zdarzylismy, ilu ludzi sie spoznilo ....
3. Przy wjezdzie nie bylo placenia za parking. Nie trzeba bylo byc Einsteinem, aby sie domyslic, co bedzie przy wyjezdzie ....
4. Przyszlismy wiec bez pospiechu po polnocy. Wyjezdzalismy z parkingu 2h20 min /mniej wiecej tyle co wracalismy/. 40,00 zeta za parking. Przed 5.00 w chacie, nie bylo sensu sie klasc ...
5. Nie pamietam, kiedy ostatnio bylem swiadkiem tak slabej organizacji ....
 
 
Razbertis
Brudnopis

Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-11-28, 12:12   

No to ładnie a też się wtedy pamiętam wybierałem lecz nie dotarłem, coś mi pokrzyżowało plany ale ta twoja recenzja mnie zdziwiła bo pare widziałem innych i nikt tak nie narzekał nie wiem zresztą dawno to było ;0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group