Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Urządzenie wielofunkcyne
Autor Wiadomość
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-26, 16:06   Urządzenie wielofunkcyne

Ludziska, potrzebuję urządzenia wielofunkcyjnego (tak to się chyba fachowo nazywa). Drukarka, xero i skaner w jednym. Na użytek domowo - własny. Coś w rozsądnej cenie, ale nie chłam. Parę osób polecało Brothera. Ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć?
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2015-04-26, 19:01   

w domu mam hewlett-Packard Deskjet 2515. calkiem sprawny skaner, choc raz zauwazylam ze tusz wysechł i musialo sie rozruszac zanim zaczelam drukowac wlasciwe strony (znaczy poszlo pare kartek druku lipnego) po innej przerwie problema niet wiec nie wiem czy za krotka przerwa czy cu. ogolnie jestem zadowolona... nie włączam programu do skanu tylko klikam SCAN lub COPY na samej drukarze ;) plus taki ze niewielkie wymiary.

wygląda toto tak:




obie te klapy do papieru trzymamy w pozycji zamknietej wiec sie tak bardzo tez nie kurzy jak stoi - tez plus...

nie wiem jak sie bedzie sprawowalo w drukowaniu na potege (w pracusi biedna drukarka od Xerox nie wytrzymywala jak meczyłam ją drukiem kilkuset kopert i piszczała :P )
_________________
...
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2015-04-27, 18:53   

Drukarki jak to drukarki jeden model lipa inny wymiata w ramach tej samej firmy. Ja ostatnio sugerowałem sie stricto kosztami i zakupiłem to to :
Epson Expression Home XP-215
jako prezent dla dzieciaków, klika/kilkanaście wydruków kolorowanek na dzień i daje rade, demon prędkości to nie jest a ustawienie jej do sieci domowej było wyzwaniem (dla mnie, ale ja sie tam średnio znam :P ) , za to tusze to bajka ... nawet z przesyłka 40zl za 2 czarne i 3 w kolorach

Jesli chodzi o Brothera jedna sobie w firmie chwalę ( tusze jeszcze tańsze niż Epsona) druga ma energooszczędność i jej nie cierpię bo co chwila wpada w "deep sleep"

a WI-FI fajna sprawa w drukarce ... dowolne usytuowanie niezależne od dodatkowego kabelka USB i druk z fona z dowolnego miejsca w domu :D

Jeśli masz zamiar mało drukować to kup byle co w wyprzedaży marketowej, tylko zamiast kupować tusze to kupuj poźniej nową :D

PS ten Epson dalej wychodzi mi najtańszy na rynku w tej kategori ( wi fi, scan-copy-print, tanie wkłady z tuszem)
PS2 "Brat" wyjdzie drozej, chyba ze model w ktorym za tusze bedziesz zdecydowana placic 80zl/szt
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-27, 19:16   

W brothera kumpela w pracy wkłada "oryginalne" tusze zakupione za jakieś śmieszne pieniądze. Generalnie idzie o to, że na dzień dobry będzie dużo pracowo-naukowych rzeczy do druku a potem to już na bieżąco - artykuły jakieś pojedyncze. Ale i tak wolę wyłożyć kasę na drukarkę niż na drukowanie tego w punktach ksero. Ale z takiej wyprzedaży rodzice sobie kupili jakieś cudo hp i mnie qrwica bierze za każdym razem jak usiłuję to obsłużyć.

PS. Myślałam o takim brotherze http://www.euro.com.pl/ur...-dcp-j100.bhtml
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
Ostatnio zmieniony przez Myszor 2015-04-27, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tygryska 
Fotomajster
pregowana



Pomogła: 9 razy
Wiek: 61
Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 12655
Skąd: z tej samej bajki
Wysłany: 2015-04-27, 19:18   

ja pamietam ze mnie brala jak po epsonie probowalam zainstalowac hp ;) cos sie gryzlo - musialam reinstalke...
_________________
kot tez czlowiek tylko ma ogon, futerko i jest madrzejszy...
 
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-27, 19:20   

Ona w ogóle się nie słucha. Wszelkie próby współpracy kończą się toną wyzwisk i drukowaniem u sąsiadów ;)
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2015-04-27, 19:30   

jakby co to moja hp byla instalowana po skanerze epson i sie nie gryzie ;) skaner nadal mam zainstalowany ale ze drukara ma funkcję skanowania to epson lezy na szafie (byl kupiony zanim padla mi poprzednia drukara :) )
_________________
...
 
 
necro 
Administrator
Mistrz Straszenia


Pomógł: 18 razy
Wiek: 109
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 2699
Skąd: f451
Wysłany: 2015-04-27, 19:43   

Dokładnie tego samego Brata oglądałem :D
Jedyne co ni pasowało mnie to brak wi fi , ale Baraty z Wifi sa ciutke drozsze, tuszowe zamienniki w kasetach z chipem sa za 10zł ( 5 szt = 50zł) http://allegro.pl/5x-tusz...5026096166.html


HP mialem kiedys zwykła i mnie wnerwiała juz nawet nie pamietam czemu
_________________
"- Nie wiedziałem, że wszyscy przeszliście na buddyzm i mówicie językiem ciasteczek szczęścia."

Hamilton Peter F

 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-27, 19:57   

To Wi-fi mogę sobie odpuścić ostatecznie :P Szczególnie, że to skonfigurować trzeba... Wyzwaniem to dla mnie będzie samo zainstalowanie tego cuda :D

Teraz jeszcze pozostało tylko przeprowadzić zrzutkę na urządzenie wielofuncyjne i można kupować :D
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 3009
Wysłany: 2015-04-27, 19:58   

Myszor napisał/a:
Szczególnie, że to skonfigurować trzeba...

zapraszasz na zlot odpowiednie osoby...
_________________

Wciąż niepewni siebie, siebie niewiadomi
Pytać wciąż będziemy, pytać po kryjomu

 
 
Tifa Lockhart 
Dalekopis


Pomogła: 1 raz
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Lip 2009
Posty: 666
Skąd: Augustowskie pola
Wysłany: 2015-04-27, 20:02   

Necro to bohater!!! Naprawi wszystko. :D
 
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-27, 21:26   

Ktośku, i robię ten zlot na tych moich sześciu metrach?
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2015-04-27, 21:27   

ułożysz ich piętrowo spać i bedzie ok ;) albo piramidke zrobisz. tyyle możliwości ;)
_________________
...
 
 
Myszor 
Dziejopis
Zła Mysza


Pomogła: 4 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 4689
Skąd: Bieszczady
Wysłany: 2015-04-27, 21:28   

Łóżko szumnie zwane łóżkiem przetrzyma jedną osobę. Miejsca na podłodze zostanie tyle, żeby piętrowo układać.
_________________
"Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową. Wystarczy ją pokochać."
Sauvajon
 
 
niewaznekto
Dziejopis
Straszna Ktośka


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 3009
Wysłany: 2015-04-27, 21:35   

ja tam szesc osob widze ;d choc rzeczy lepiej na korytarzu będzie trzymać :P

ale czego sie spodziewać po mieszkaniu w ktorym jesli ide do toalety i muszę podnieść klapę do gory to albo najpierw nei zamykam za sobą drzwi albo otwieram je własnym tyłkiem pochylajac sie nad wc:P
_________________

Wciąż niepewni siebie, siebie niewiadomi
Pytać wciąż będziemy, pytać po kryjomu

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group