Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Live Escape Room
Autor Wiadomość
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2015-09-30, 13:33   Live Escape Room

lockme.pl napisał/a:
Live Escape Room to doskonała zabawa kooperacyjna dla kilkuosobowych grup. Jej założeniem jest współpraca celem znalezienia wyjścia z pokoju, w którym gracze zostają zamknięci. Zabawa ta wywodzi się z serii gier komputerowych o tej samej tematyce. Teraz również w rzeczywistości możecie przeżyć dreszczyk emocji związany z presją czasu przy rozwiązywaniu różnorodnych zadań i łamigłówek!


W skrócie: najczęściej 2-4 osób, płacą za to żeby dać się zamknąć na 60 minut w pokoju. Każdy pokój ma historię. Np. cela więzienna z której ktoś kiedyś uciekł i zostawił wskazówki jak z niej wyjść, oddział psychiatryczny z którego trzeba uciec. W pokoju ukryte są wskazówki, zagadki które prowadzą do wyjścia z pokoju.

Próbowaliście takiej formy rozrywki? podobało Wam się?

Ja byłam dwa razy i szczerze polecam :) fajnie spędzony czas, bardzo szybko upływająca godzina. Raz nam się udało wyjść przed czasem a raz nie udało się i zostaliśmy wypuszczeni po 60 minutacj.

Jeżeli kogoś zainteresowało to polecam stronę lockme.pl na której są recenzje różnych miejsc z całej PL.
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
MadMill 
Bajarz
Bucek


Pomógł: 1 raz
Wiek: 37
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 1881
Skąd: Wawa
Wysłany: 2015-09-30, 14:35   

Kawaler klękał do kielicha, ćwiczył przed ślubem :P
_________________
 
 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2015-10-06, 09:05   

Szkoda, że na stronie nie ma zdjęć wystroju tych pokoi, z komentarzy wynika, że niektóre są średnio przygotowane.

Jak jest z trudnością zagadek? Większość pokoi, która mnie tematycznie interesuje jest albo średnia albo trudna i nie wiem czy nie byłoby za ciężko.

Ceny są od grupy, czy od osoby?
 
 
derbullaw 
Bajarz


Wiek: 111
Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 1463
Skąd: Pępek Wszechświata
Wysłany: 2015-10-20, 18:48   

MadMill napisał/a:
Kawaler klękał do kielicha, ćwiczył przed ślubem


Przynajmniej nie do "miecza" :-P

Cytat:
Jak jest z trudnością zagadek? Większość pokoi, która mnie tematycznie interesuje jest albo średnia albo trudna i nie wiem czy nie byłoby za ciężko.


Od czego eliksir na inteligencję :mrgreen: .

Ceny chyba są w granicach 150-200zł, ale to trzeba popatrzeć, bo się teraz tego dużo narobiło.
_________________
Kiedy w życiu jest źle
Gdy wszystko wk... Cię
Jeśli ochoty wciąż brak
Przebrzydły osrał Cię ptak

Na jedno przyszła pora
Wezwij Inkwizytora!
 
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2015-10-20, 22:13   

Tanatos napisał/a:
Jak jest z trudnością zagadek? Większość pokoi, która mnie tematycznie interesuje jest albo średnia albo trudna i nie wiem czy nie byłoby za ciężko.

Ceny są od grupy, czy od osoby?


Z trudnością jest różnie. Zależy też czy najnormalniej w świecie pokój Ci "podejdzie". Byliśmy w jednym który był niby najtrudniejszy - było rewelacyjnie :) w innym miejscu byliśmy w pokoju który był szacowany jako 7/10 w skali trudności ale najnormalniej w świecie nie podszedł nam pokój - wyjść wyszliśmy ale frajda była mniejsza.

W Trójmieście ceny wahają się od 100 do 120 złotych za pokój nie istotne czy wchodzą 2, 3 czy 4 osoby. Czasami jak się chce wejść z dodatkową 5 osobą to jest dodatkowa opłata 30 zł. Opłaca się obserwować groupony gdzie zdarzają się oferty np. 69 zł zamiast 120 zł :)
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
dodorek 
Brudnopis


Wiek: 48
Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Radom
Wysłany: 2016-01-29, 21:28   

byłem ostatnio ze znajomym,i, bardzo fajna sprawa, niektóre pokoje są trudne ;) taka zabawa dla starszych hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group