Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin 3 Dziki Gon piękne dokończenie książkowej sagi
Autor Wiadomość
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2015-07-03, 09:59   Wiedźmin 3 Dziki Gon piękne dokończenie książkowej sagi

Niedawno skończyłem Wiedzmina 3 Dziki Gon.

Grę tą mogę polecić każdemu, kto chce poznać dalsze losy bohaterów z sagi o Wiedzmienie.

Moim zdaniem dobrze oddano nie tylko przypuszczalne dalsze losy Geralda, Yennefer czyli Ciri, ale również wielu postaci pobocznych jak Dudu, Jaskier, Emmyr, Radowid, Djistra, Filippa, Triss czy Zoltan.

Historia wciąga jest spójna z treścią sagi, zachowano nawet problemy związane z mniejszych złem i konsekwencjami.

Niejednokrotnie w czasie gry, okazywało się, że chęć pomocy nie zawsze została nagrodzona, a dobre intencje docenione.
Przykładowo na początku gry
:
można pomóc pewnej karczmarce, ratując ją przed cierpieniem, niestety kosztem jatki w karczmie. Niestety potem kobieta nie docenia naszych starań, nazywając nas rzeźnikiem i zwracając na nas uwagę.


Miłe są polskie akcenty jak możliwość pomocy w odprawieniu "dziadów" czy też nawiązanie do historii o królu Popielu.

Grę polecam każdemu kto chce poznać dalsze losy bohaterów sagi, warto jednak pamiętać, że gra ma kilka zakończeń, by poznać te ciekawsze trzeba poznać nie tylko główny wątek, ale też historie poboczne.
 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2016-05-27, 14:53   

Zakończenia sagi (wszystkie możliwości)

https://www.youtube.com/watch?v=96s-cGeBlKs
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group