Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnieniowo
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-22, 23:37   

marcimon1642 następny na liście - na f451 napisał 3 posty, ale pamiętam go ze starszego forum i tam był aktywny :)

promykpyzia - już nie pamiętam dokładnie- Wg rejestru forum -nic nie napisała. To była dziewczyna z poprzednich forumków. "Pyzia"? A może "promyczek"? Zarejestrowała się i nic nie napisała? Chyba, że coś było wykasowane, bo ja pamiętam i dałabym głowę, że tu pisała. Walki na forum na poziomie najwyższym niekiedy powodowały kasowanie całych wątków, a co za tym idzie - liczniki postów tez pracowały wstecz. :bezsilny:

Tych, którzy odtąd rejestrowali się
i nic o nich nie wiem - nic nie pisali - nie wspominam OK?
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-22, 23:59   

Ivka - to była bardzo fajna kobieta :) Pamiętam, choć przez mgłę, bo już dawno chyba nie pisała. :(


No i wreszcie... 2006-08-25, 12:40 dołączył do nas...

...
... ... ?

sirion :macha:

Młody dzieciak (gdy tu wszedł), który w końcu został adminem tego forum :) Zawsze grzeczny, miły, kompetentny i chętnie pomagający w problemach związanych czy to z kompem, czy ustawieniem forum :D Zawsze kochał to miejsce i robił wszystko - by było :)



Wesoły
- duzo tu pisał i dobrze Go znałam, ale pamięć mnie pogubiła - to Tomek ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2018-08-23, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-23, 00:02   

A następna osoba, która się zarejestrowała na F451 to postać, która wzbudzała wiele westchnień nastolatek... młody, inteligentny, czytający i do tego ... zielony :P Kto wie, o kim piszę? :-P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2018-08-23, 22:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-08-23, 05:47   

Nefra napisał/a:

następna postać zadziwia -
allowia, która zarejestrowała się jako 13 osoba na f451. Nigdy tu nic nie napisała, ale :
Cytat:
Wizyt: 38 Łączny czas wizyt Godzin: 7,1
Czyli coś u nas śledziła - może recenzje, które pisaliśmy i z których korzystała? W każdym razie - ta osoba ma na f451 - status: BIBLIOTEKARZ. Wydaje mi się, że to był błąd Jacka, który jak został adminem - przydzielał funkcje wszystkim swoim znajomym - nie rozróżniając, kto jest na f451 i udziela się, a kto jest aktywny na innym forum. Niemniej ta osoba, która tu nigdy nic nie napisała i nic z siebie nie dała - nadal jest u nas bibliotekarzem rotfl rotfl rotfl

Zupełnie jak prezes stadniny arabów w tym kraju...



Ja mam lepszego gościa :D

mariuszg

Dołączył: 2008-04-26, 09:31
Ostatnia wizyta: Wczoraj 6:22 (Minut: 0)
Wizyt: 4155 Łączny czas wizyt Godzin: 102,3
Postów: 0, tematów: 0, załączników: 0, ankiet: 0

Nigdy nie napisał, ale wciąż nas odwiedza i z tego co patrzę to niemal codziennie ;)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-23, 13:16   

;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2018-08-23, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2018-08-23, 15:34   

"allowia" to facet - a status bibliotekarza był nadawany za... pewne sprawy - ja tych funkcji nie przynawałem :mrgreen:

W tej grupie są również: "bodzio". "Krzyho" i "romek61" a moderatorem grupy jest "sirion"



Drugi profil to miała tylko "mala-mi" jako "malenstwo84" . Profil ten później zlikwidowała.

No i ja jako "jacek II" - gdy byłem zablokowany. Ten profil sobie na wszelki wypadek zostawię. :P
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
Ostatnio zmieniony przez Krzyho 2018-08-24, 10:34, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-23, 22:28   

Udajecie, że nie wiecie, o kim wcześnieh napisałam? :> Nikt w każdym razie nie zgaduje!
_________________
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2018-08-24, 20:53   

Nefra napisał/a:
Kamila napisał/a:

Nefi Kamila dalej książki i cię kocha :D
Tylko że dorobiła się kilku balastów (dzieć 3 letni, dzieć 9 miesięczny, mąż, dom, zwierzyniec mniej lub bardziej dziwny) i trochę już nie jest na bieżąco :( uziemiona jestem trochę i literacko i czasowo i miejscowo :(

Tak myślałam, że pojszłaś w dzieci, rodzinę i zwierzyniec, bo przecież jesteś "moja" :* rotfl



Nefi, my musimy się kiedyś na żywo napić. Zdecydowanie :)

A ić, mam psa wielkości cielaka, bande świnek morskich, miensnego królika który został zabrany po to żeby miensem nie został :bicz: a mój chłop sobie wymyślił przepiórki i kury. I też są :bag: w celach ozdobno, towarzysko jajkowych. A my mieszkamy w mieście :mrgreen:
_________________

 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2018-08-25, 17:47   

ene napisał/a:
Tanatos napisał/a:
Nawet pod dawnym nickiem?


ja go nie znam na pewno :p
zanim nie zablokowałem sobie konta znany byłem jako Thanatos ;)
 
 
salat 
Dziejopis


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 2817
Wysłany: 2018-08-25, 19:20   

Nefra napisał/a:
Udajecie, że nie wiecie, o kim wcześnieh napisałam? :> Nikt w każdym razie nie zgaduje!


No ja nie mam pojęcia :)
_________________
Marzenia, które nigdy się nie spełniły… I nigdy się nie spełnią. Obraz powoli blednie lecz nie znika. Oczy powoli zaczynają dostrzegać świat. Ociężały umysł budzi się. Światełko w tunelu… Śmierć?
 
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2018-08-27, 13:35   

A czy "Ivka" to nie była ongiś "Desperatka"? :mysli:
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-08-27, 19:12   

owszem była ;)
_________________
...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-27, 22:31   

salat napisał/a:
Nefra napisał/a:
Udajecie, że nie wiecie, o kim wcześnieh napisałam? :> Nikt w każdym razie nie zgaduje!


No ja nie mam pojęcia :)


rotfl rotfl rotfl

Cieszę się, że nadal tu zaglądasz :tuli: aż się wzruszyłam :)
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-27, 22:39   

Kamila napisał/a:
Nefra napisał/a:
Kamila napisał/a:

Nefi Kamila dalej książki i cię kocha :D
Tylko że dorobiła się kilku balastów (dzieć 3 letni, dzieć 9 miesięczny, mąż, dom, zwierzyniec mniej lub bardziej dziwny) i trochę już nie jest na bieżąco :( uziemiona jestem trochę i literacko i czasowo i miejscowo :(

Tak myślałam, że pojszłaś w dzieci, rodzinę i zwierzyniec, bo przecież jesteś "moja" :* rotfl


Nefi, my musimy się kiedyś na żywo napić. Zdecydowanie :)

Nic nie stoi na przeszkodzie - adres znasz, a ja mam sypialnię dla miłych gości otwartą :) tylko nie wiem, czy na przeszkodzie dla Ciebie nie stoją te w poniższym cytacie:
Kamila napisał/a:
A ić, mam psa wielkości cielaka, bande świnek morskich, miensnego królika który został zabrany po to żeby miensem nie został :bicz: a mój chłop sobie wymyślił przepiórki i kury. I też są :bag: w celach ozdobno, towarzysko jajkowych. A my mieszkamy w mieście :mrgreen:
;) Zorganizuj i przyjedź, serio :)
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-27, 22:49   

Kamila napisał/a:

mam psa wielkości cielaka, bande świnek morskich, miensnego królika który został zabrany po to żeby miensem nie został :bicz: a mój chłop sobie wymyślił przepiórki i kury. I też są :bag: w celach ozdobno, towarzysko jajkowych. A my mieszkamy w mieście :mrgreen:


Pokaż foty psa :) I całej reszty towarzystwa :) Dzieci też :) Za świnki i królika - wielki ukłon, ja już boję się chodzić na rynek by tym zwierzętom nie patrzeć w oczy. Wzięłam tyle ile mogę sama ogarnąć, trzecią kotę ze schroniska i właśnie czwarty kot pcha mi się do domu i po blatach w kuchni lata... :bezsilny: rotfl
Króliki czy świnki - nie bardzo mi się z czterema kotami korelują. Chyba, że wzięłabym na raz z 8 - to wtedy koty zgłupieją i nie będą w stanie straszyć gryzoni i na nie polować zbiorowo. rotfl - ale nie mam tylu klatek i miejsc na nie :bezsilny: Podziwiam, ze masz przy dzieciach taki zwierzyniec - ale dokładnie robisz to samo co ja - choć ja ptaków nie - ze względu na alergie na piórka - za to w karmniku miałam nawet bażanty :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group