Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnieniowo
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-06-25, 22:53   Wspomnieniowo

Tak sobie rozmawiam z ene i najszło mnie na wspomnienia. Znalazłam na forum "Użytkownicy" - tam klinełam i tak ab ovo jak forum powstawało pojadę:

mała_mi - dawniej nazywana "Masterką" - pierwsza administratorka tego forum i w zasadzie stwórczyni - miała tyle energii w sobie, by nas wszystkich kopnąć w zadek, żeby doprowadzić do tego, by to forum powstało na zgliszczach innych, o których nie wiem czy można już bezpiecznie mówić. Dawała tu nam nieźle popalić - wzbudzała spore emocje, bo między nią, a drugim Adminem bardzo wtedy iskrzyło. ;)

Drugi zarejestrowany to Panbarnaba - wspaniały przyjaciel tego forum. Ciekawa jestem czy nadal ma taką super brodę i jak Jego najpiękniejszy kot? Już nie wchodzi do pralki? ;)
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-06-26, 00:10   

Grzechu - na dawniejszym forum miał innego nicka - tu zmienił, ale to dawniej - jeden z naszych tu najważniejszych i pierwszych uczestników i twórców forum. Grzesio, gdzie jesteś? :*

Kamila Camisia nasza z tego co wiem - ma się dobrze,ma męża, zajmuje się dzieckiem, czy już może dziećmi - i mało tu zaglada, bo woli rodzinę. :)

Mirwena - nie mam pojęcia , co się z nią dzieje, bo od lat nie odzywa się, niemniej chyba raz na jakiś bardzo długi czas tu przynajmniej zagląda? Taką mam nadzieję :)

greg1212 tworzył historię tego forum przez wiele lat. Dużo pomagał nam wszystkim, ale pewnie też się wypalił - jak wszyscy inni. :bezsilny:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2018-08-14, 01:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-06-26, 00:15   

Teraz wg listy zarejestrowań na tym forum jest necro, którego błagaliśmy , by przejął pałeczki, bo nie potrafiliśmy sami tego forum do porządku doprowadzić. Gdyby nie on - to miejsce dawno by już było w nicości. Necro to nasza szara eminencja, która się nie wychyla, ale zawsze zarządza i trzyma cugle w garści. Cmok dla necrusia :* I wielkie dzięki za te lata funkcjonowania forum :) *

Za nim pojawiła się Anieńka, znana z poprzednich for, ale teraz już nie pamiętam, kto to był - napisała z 5 postów chyba i zniknęła. :bezsilny:

Potem piwko3, który po latach zmienił nicka - pomagał , moderował, napracował się przy powstawaniu forum i jego zmianach po pierwszej bombie. Chyba wszyscy wiedzą o kim piszę?

zaba, która przez tyle lat tu pisała i która zawsze wszystkich wspierała i dla wszystkich miała ciepłe słowo :*

batou - Adaś, który od zawsze moderował to forum i wszystkich wspierał w problemach technicznych - niezastąpiony facet, alfa i omega tego miejsca, bo nie tylko technika, ale i super recenzje ... nagle stał się moją rodziną, co mnie nadal dziwi po tylu latach znajomości przez net :) *

żuraw - kolejny człowiek, który był związany z tym forum korzeniami, jeszcze wtedy, gdy to forum nie istniało. Współtwórca tego miejsca, moderator, który długo myślał podczas konfliktów, zanim wydał opinię. Mądry i kochający f451.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Nefra 2018-08-14, 01:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-06-26, 01:50   

Lord_NeReVaR - następny zarejestrowany na nowym forum - ale zupełnie nie pamietam gościa. :bezsilny:

Krzyho - chyba najdłuższy stażem mod na forum. Facet, któremu można zaufać, który udzieli wsparcia, pomoże i zawsze odpowie na pytanie. Wielki przyjaciel nas tu wszystkich od zawsze. :*
_________________
 
 
Tanatos 
Dalekopis


Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 889
Wysłany: 2018-08-09, 20:38   

A o mnie nic? Nawet pod dawnym nickiem? :P Choć dobra w sumie głównie recki piszę i mało się w życiu forum udzielam :)
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2018-08-10, 05:44   

Tanatos napisał/a:
Nawet pod dawnym nickiem?


ja go nie znam na pewno :p

i o mnie też nic ale przecież wszyscy wiedza ze jestem fajna to po co pisac oczywiste :> lol
_________________
...
 
 
Xys
Wierszokleta

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 578
Skąd: Superbia
Wysłany: 2018-08-13, 22:23   

Tanatos - stary traktuj jako duzy plus :- ))) Nefra odpalila archeologie : - ) Metode radioweglowa nie stanowi juz przed nia tajemnic ...
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-14, 01:25   

Przecież napisałam wcześniej, że kliknęłam sobie na f451 - "Użytkownicy" - pojechałam po tych najwcześniej na f451 - zarejestrowanych :)

Już za momencik pojadę po następnych, ale okażcie sie cierpliwością :) W tzw "międzyczasie możecie dopisac coś od siebie, przecież!!
_________________
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2018-08-15, 07:05   Re: Wspomnieniowo

Nefra napisał/a:
Tak sobie rozmawiam z ene i najszło mnie na wspomnienia. Znalazłam na forum "Użytkownicy" - tam klinełam i tak ab ovo jak forum powstawało pojadę:

mała_mi - dawniej nazywana "Masterką" - pierwsza administratorka tego forum i w zasadzie stwórczyni - miała tyle energii w sobie, by nas wszystkich kopnąć w zadek, żeby doprowadzić do tego, by to forum powstało na zgliszczach innych, o których nie wiem czy można już bezpiecznie mówić. Dawała tu nam nieźle popalić - wzbudzała spore emocje, bo między nią, a drugim Adminem bardzo wtedy iskrzyło. ;)


Z tego co co pamiętam to drugi nick "malej_mi" to był "malenstwo84" - a "Masterka" to była "Hadrianka" :P
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2018-08-15, 22:46   Re: Wspomnieniowo

jacek napisał/a:


Z tego co co pamiętam to drugi nick "malej_mi" to był "malenstwo84" - a "Masterka" to była "Hadrianka" :P


Dobrze piszesz, tak było :)
 
 
 
Krzyho 
Dziejopis
Moderator


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 3224
Skąd: P-w
Wysłany: 2018-08-15, 22:47   

Xys napisał/a:
Tanatos - stary traktuj jako duzy plus :- ))) Nefra odpalila archeologie : - ) Metode radioweglowa nie stanowi juz przed nia tajemnic ...

Mamuty już odkopane :lol:
 
 
 
Kamila 
Dziejopis


Pomogła: 6 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 3959
Wysłany: 2018-08-21, 16:07   

Nefra napisał/a:
Grzechu - na dawniejszym forum miał innego nicka - tu zmienił, ale to dawniej - jeden z naszych tu najważniejszych i pierwszych uczestników i twórców forum. Grzesio, gdzie jesteś? :*

Kamila Camisia nasza z tego co wiem - ma się dobrze,ma męża, zajmuje się dzieckiem, czy już może dziećmi - i mało tu zaglada, bo woli rodzinę. :)

Mirwena - nie mam pojęcia , co się z nią dzieje, bo od lat nie odzywa się, niemniej chyba raz na jakiś bardzo długi czas tu przynajmniej zagląda? Taką mam nadzieję :)

greg1212 tworzył historię tego forum przez wiele lat. Dużo pomagał nam wszystkim, ale pewnie też się wypalił - jak wszyscy inni. :bezsilny:



Nefi Kamila dalej książki i cię kocha :D
Tylko że dorobiła się kilku balastów (dzieć 3 letni, dzieć 9 miesięczny, mąż, dom, zwierzyniec mniej lub bardziej dziwny) i trochę już nie jest na bieżąco :( uziemiona jestem trochę i literacko i czasowo i miejscowo :(
_________________

 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-22, 21:59   Re: Wspomnieniowo

jacek napisał/a:
Nefra napisał/a:
Tak sobie rozmawiam z ene i najszło mnie na wspomnienia. Znalazłam na forum "Użytkownicy" - tam klinełam i tak ab ovo jak forum powstawało pojadę:

mała_mi - dawniej nazywana "Masterką" - pierwsza administratorka tego forum i w zasadzie stwórczyni - miała tyle energii w sobie, by nas wszystkich kopnąć w zadek, żeby doprowadzić do tego, by to forum powstało na zgliszczach innych, o których nie wiem czy można już bezpiecznie mówić. Dawała tu nam nieźle popalić - wzbudzała spore emocje, bo między nią, a drugim Adminem bardzo wtedy iskrzyło. ;)


Z tego co co pamiętam to drugi nick "malej_mi" to był "malenstwo84" - a "Masterka" to była "Hadrianka" :P


To, że mała była "maleństwo", to pamiętam, ale, że Asiek to była "Masterką" - to kompletnie nie pamiętam. Wiem, że "Hadrianka" to późniejszy pomysł, ale nie pamiętałam, co było wcześniej. :bezsilny: rotfl
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-22, 22:07   

Kamila napisał/a:

Nefi Kamila dalej książki i cię kocha :D
Tylko że dorobiła się kilku balastów (dzieć 3 letni, dzieć 9 miesięczny, mąż, dom, zwierzyniec mniej lub bardziej dziwny) i trochę już nie jest na bieżąco :( uziemiona jestem trochę i literacko i czasowo i miejscowo :(

Tak myślałam, że pojszłaś w dzieci, rodzinę i zwierzyniec, bo przecież jesteś "moja" :* rotfl
_________________
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2018-08-22, 23:22   

CIĄG DALSZY TEGO WSPOMINANIA :P

shamrock - zarejestrowała się dokładnie w trzecim dniu istnienia f451, czyli - 2006-08-11 o godzinie 22:55 . Zawitała na forum dwa lub trzy razy - zawsze w tym samym celu- chciała by ludzie tu piszący - wzięli udział w jakiejś ankiecie czytelniczej.

SzuKaj - zabawił u nas ze 3 lata - czytał, oglądał, ale przede wszystkim lubił i pisał poezję - i je wrzucał :)

następna postać zadziwia -
allowia, która zarejestrowała się jako 13 osoba na f451. Nigdy tu nic nie napisała, ale :
Cytat:
Wizyt: 38 Łączny czas wizyt Godzin: 7,1
Czyli coś u nas śledziła - może recenzje, które pisaliśmy i z których korzystała? W każdym razie - ta osoba ma na f451 - status: BIBLIOTEKARZ. Wydaje mi się, że to był błąd Jacka, który jak został adminem - przydzielał funkcje wszystkim swoim znajomym - nie rozróżniając, kto jest na f451 i udziela się, a kto jest aktywny na innym forum. Niemniej ta osoba, która tu nigdy nic nie napisała i nic z siebie nie dała - nadal jest u nas bibliotekarzem rotfl rotfl rotfl

Zupełnie jak prezes stadniny arabów w tym kraju...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group