Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: angel
2012-11-09, 16:41
Ulubione gry :D
Autor Wiadomość
/|360| 
Nieśmiałek


Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 37
Wysłany: 2010-06-15, 21:54   

Nie mam maszynki do grania- czyli co kilka miesięcy odnawianej - dlatego gram w głównie starsze gry... ale pewne tytuły zawsze pozostaną mi w pamięci:
Ufo enemy unknown Ufo terror from the deep
Heros i dalsze części
Transport Tycoon
Diablo & Diablo 2 + dodatki
Rollercoaster tycoon
Total anihilation
Warhamer 40k Chaos Gate
The Chronickles of Riddick Escape from Butcher Bay

Silent Hunter -> do 4-części
Tomb Rider hehe wszystkie :-P
Return to Krondor
Planescape Torment
Baldur`s Gate PL jak dla mnie najlepiej `przetłumaczona gra


i jeszcze kilka tytułów by się znalazło tylko muszę poszukać w pamięci :mysli:
_________________

Ostatnio zmieniony przez /|360| 2010-06-16, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2010-06-15, 23:24   

ooo mamy podobne gusta... ;)
_________________
...
 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-17, 07:29   

O tak pamiętam Ufo i tą psychodeliczną muzyczkę o ile pamiętam na 486 u kumpla graliśmy :) kiedy to było :) A Baldura w końcu nie przeszedłem bo mi cierpliwości brakło gdzieś w połowie, straaasznie dużo chodzenia.
_________________

 
 
 
Hadrianka 
Znikopis


Pomogła: 18 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 7364
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-17, 16:39   

Newcomer napisał/a:
A Baldura w końcu nie przeszedłem bo mi cierpliwości brakło gdzieś w połowie, straaasznie dużo chodzenia.

O to, to! Nie mam pojęcia do dzisiaj co ludzie w tym widzą lol ale to pewnie dlatego, ze nie grałam kiedy to była nowość ;)
_________________
Silva hevsum
 
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2010-06-17, 16:46   

moze Planescape Torment wam sie spodoba? ;-) ostatnio znow włączyłam :D tym razem mam nadzieje że przejdę do końca :)

w kazdym razie jak ktos ma watpliwosci czy latwo znalezc Faroda (pierwsze zadanie wiec nic nie zdradzilam ) - bez wiekszych trudnosci ;-) takze gra nie jest jakas nie wiadomo jaka :>
_________________
...
 
 
/|360| 
Nieśmiałek


Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 37
Wysłany: 2010-06-17, 21:11   

ene napisał/a:
moze Planescape Torment wam sie spodoba? ;-) ostatnio znow włączyłam :D tym razem mam nadzieje że przejdę do końca :)
:>


Kiedyś zaparłem się i przeszedłem 3 postaciami zupełnie inaczej na starcie rozbudowanymi : 1)mięśniak - i mięsień w mózgu :-P 2)mędrzec, inteligent 3)zbalansowana postać
- najgorzej grało się mi postacią 1) - gdyż Pani Bólu brała co rusz na [korepetycje siłowe] :-P
- a najwięcej frajdy z postaci 2) nie trzeba często machać siekierą/toporem/czy też oderwaną łapą zombi-jak nie ma co pod ręką tylko TRZEBA MYŚLEĆ - ale to rzadkość dzisiejszych gier - niestety :(


A co do Baldur`s Gate późno zacząłem w to grać ale się wciągnałem skończyłem z dodatkiem Wybrzeże Mieczy - ale ani BG2 Shadows of the Amn nie przypadło mi do gustu a na temat Never Winter Nights 1&2 to szkoda gadać brak tego smaku co we wcześniejszych częściach :-o
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2010-06-17, 21:33   

ja gram mięśniako-inteligentem

stawiam na inteligencje i zręczność a potem na siłę/kondycję ;-) póki co pozostaje przy profesji wojownika ale może zrobie sobie złodzieja.. hmm nie wiem jeszcze

wyważona postac nic dobrze nie umie wiec ciężko grac -0 trzeba na cos sie zdecydowac ;)
_________________
...
 
 
/|360| 
Nieśmiałek


Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 37
Wysłany: 2010-06-18, 20:42   

ene napisał/a:
ja gram mięśniako-inteligentem

:mysli: ciekaw jestem jakie efekty - taka mieszanka - ile na starcie miała postać siły ew. zręcznośći jak rozdałaś punkty?
ene napisał/a:
póki co pozostaje przy profesji wojownika ale może zrobie sobie złodzieja.. hmm nie wiem jeszcze

najlepiej zmieniać profesje :) dobrze się expi :mrgreen: takie szybkie TAXI na na styl D2 ;-)
ene napisał/a:

wyważona postac nic dobrze nie umie wiec ciężko grac -0 trzeba na cos sie zdecydowac ;)
:mysli: każdy gra nieco inaczej, dla mnie najcięższy był typowy mięśniak :mlot:
_________________

 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2010-06-18, 22:12   

ja raczej jestem brutalna :P
/|360| napisał/a:
ciekaw jestem jakie efekty - taka mieszanka - ile na starcie miała postać siły ew. zręcznośći jak rozdałaś punkty?


juz nie pamietam dokladnie ;-)

ale inteligencja conajmniej 17 lub 18 pkt - a moze i 19 ;) , potem zrecznosc i sila, reszty raczej nie ruszalam. zgaduje ze bylo cos w stylu INT 19, ZR 17 SiŁ 17 (lub 18 jak sie dalo)

ogólnie ja gram zwykle siłowo ;-) ale w tej grze wazne sa wspomnienia no i inteligencja = więcej opcji dialogowych :D
_________________
...
 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2010-08-14, 20:57   

Odpaliłem wczoraj z ciekawości Cabal Online - MMO fantasy & cyberpunk. Ciekawe profesje, grafika niezgorsza i na pierwszy rzut oka bardziej mi się podoba niż Runes of Magic.
 
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2010-08-15, 10:41   

Czy da się w to grać bez płacenia za przedmioty/mounty/broń/zbroję/wirtualne środki płatności (jak diasy w RoM)? I czy to PvE, czy PvP?
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
joe alex 
Dalekopis


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 931
Wysłany: 2010-08-15, 12:32   

batou napisał/a:
Czy da się w to grać bez płacenia za przedmioty/mounty/broń/zbroję/wirtualne środki płatności (jak diasy w RoM)? I czy to PvE, czy PvP?


za mmorpg.org.pl
Cytat:
Cabal Online jest zdaniem wielu graczy, najlepszym darmowym MMORPG’iem. Nie są oni w tym przypadku uprzedzeni, ponieważ Cabal, jak na darmową grę (z przyjaznym Item Shopem, który nie czyni gracza z „grubszym portfelem” nie do pokonania przez gracza niedotującego) trzyma naprawdę wysoki poziom


za pl.wikipedia.org
Cytat:
Serwery niczym się od siebie nie różnią. Na każdej z nich znajdują się kanały (channel), jest ich 5 rodzajów:

* Beginner - kanał przeznaczony dla początkujących, jednak jest to tylko miano umowne(podobnie jak typ Trade).
* Trade - kanał przeznaczony na handel między graczami (często, gdy jest pełny jego funkcje obierają kanały nr 2 i 3)
* War - kanał poświęcony głównie walce między graczami i nacjami(w tym trybie nasz nick jest zaszyfrowany, i obowiązuje PvP Enforced, czyli walka bez wyzwania na pojedynek. Za każde zabicie(tzw. kill) dostajemy "Honour Points").
* Tierra Gloriosa - kanał poświęcony tylko i wyłącznie wojnom nacji
* Normalny Zielony - kanał, na którym toczy się zwykła gra - wykonywanie zadań, pojedynki itp. Nazywane czasami kanałami PVE (Player vs Environment).
* Normalny Biały - Kanał podobny do Normalnego. Można tu jednak zabijać innych graczy bez uprzedniego wyzwania na pojedynek (tzw. PK - Player Kill). Każde takie zabójstwo skutkuje zmniejszeniem liczby punktów honoru, a także późniejszymi karami (takimi jak niemożliwość rozmowy z NPC, a nawet trafienie na jakiś czas do więzienia). Nazywane są kanałami PVP (Player vs Player) (twórcy gry dążą do zrównoważenia ilości kanałów PVP i PVE)
* Normalny Zielony Premium - Kanał taki sam jak normalny. Różnica polega na tym, że mogą z niego korzystać tylko gracze z Premium Account.
* Normalny Biały Premium - Podobny do kanału "Normalny Biały", z tą różnicą że jest dostępny tylko dla graczy z Premium Account.


Odpisuję cytatami ponieważ sam jeszcze nie rozgryzłem wszystkiego w 100% ;) grałem tylko godzinę ;)
 
 
 
RobinOfSherwood
Dziejopis
Troll Jeżynowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2912
Wysłany: 2010-08-15, 13:54   

ja grałem swego czasu dość długo (cos chyba do 85 lvl) i musze przyznać że w pewnym momencie znudziła mnie powtarzalnośc zadań - zabij 10 tego 20 tamtego i do tego jeszcze 5 czego innego.

poza tym oprócz tego minusa powyżej, gra jst naprwdę spoko. Bardzo fajnie jest rozwiązane włanie zdobywanie broni, zbroii itp (można ją np. zrobić samemu albo zamówić po prostu u jakiegoś NPC'a) - na pewno nie trzeba miec do tego portfela - można spokojnie grać w to darmowo :D

Jak chcemy sie czegoś pozbyć i zarobić troszkę kasy możemy ustawić się na rynku i założyć sklep :D

ogólnie polecac polecać gierkę :D
_________________
Żyje się dla kilku spotkań i paru wzruszeń. Ważne, by ich nie przegapić.
Maciej Kozłowski
 
 
batou 
Moderator


Pomógł: 55 razy
Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2010-08-15, 18:54   

Hmm. Obejrzałem filmiki i wygląda nieźle. Jak mi się RoM znudzi to spróbuję ;-) A w RoM mam już 9kk gold i 30-dniowego mounta za free :D Expienie mnie tak nie bawi jak bogacenie się przez ten minigame :D
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
Newcomer 
Skryba


Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 319
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-17, 14:10   

Ja ostatnio z racji lata trochę zarzuciłem granie ale pewnie jesienią sobie popykam. Na razie bawię się w strategię, gram sobie w StarCrafta2 i w Disciples 3.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group