Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Siema:P
Autor Wiadomość
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2007-01-25, 13:57   Siema:P

Skoro juz mnie na shoucie przywitaliscie to chyba wypada mi sie przywitac ;) A więc mieszkam pod Warszawą w miasteczku którego nazwę mało kto poprawnie odmienia ;) Studiuję ochronę środowiska. Lubie coś nieraz relaksującego poczytać, albo zagrać na kompie.. W domu mam dwa kocurki, szczura i akwarium z 12 rybkami (to taki nawyk z forum o zwierzakach, tam kazdy pisał jaki ma zwierzyniec w domu ;-) mogłabym też napisac wam jak ma na imię kazdy z kotów i jak wyglada.. ale już wam te szczegóły daruję ;-) ) . Mam też lekkie uzależnienie od Allegro - zawsze coś ciekawego tam można zobaczyć :P A o tym forum nie dowiedziałam sie przypadkiem, bo ściagnęła mnie Nefra :)

A ogólnie to nie mam weny na opis, wiec tylko mam nadzieję że jak czegos w nim brakuje to sami zapytacie o co chcecie :P Zresztą bede tu czasem wpadała, więc pewnie moje posty uzupełnią mój opis :)

PS
Nefrze już powiedziałam, ale jakby co to na kilka dni znikam z neta - ale wrócę :)
Ostatnio zmieniony przez ene 2010-11-19, 13:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
batou 
Moderator


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-01-25, 14:20   

Witaj raz jeszcze :mruga:

ene napisał/a:
Mam też lekkie uzależnienie od Allegro


Ja mam to samo, tylko jeśli wydaje 1/4 wypłaty na książki to lekkim go nazwać nie mogę :p
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
sirion 
Administrator

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-25, 14:34   

Hey ene :)
1/4 wyplaty??? To ile ty masz już tych książek w domu??
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
batou 
Moderator


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-01-25, 14:51   

Wcale nie tak dużo. Kupować zacząłem jakieś pół roku temu. Wcześniej studiowałem więc nie miałem za dużo czasu na czytanie. Poza tym kupuję czasem dosyć drogie książki. Mam 2 regały i prawie całą szafę książek :)
A żeby nie robić OT... ene jakie książki czytasz? ;)
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

 
 
jacek 
Znikopis


Wiek: 57
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-01-25, 16:05   

ene - witaj bardzo serdecznie :) - jest tu co prawda paru łobuziaków (czyli ja najgorszy) - ale tak naprawdę - to jest sympatycznie :) Bardzo się wszyscy cieszymy, że do nas zawitałaś :)
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
Nefra
Znikopis


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-25, 16:54   

:hug:

:mrgreen:

nie wiem czy się przyzwyczaję do tego nicka, choć wydżwięk ma podobny do końcówki tego którym Cię nazywam :mruga:
_________________
 
 
barebone
Skryba

Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 375
Wysłany: 2007-01-25, 17:10   

Ene witaj!
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2007-01-25, 17:50   

Batou, czytam raczej mało poważne książki ;) Nie przepadam za fantastyką, ale za to lubię kryminały czy przygodowe książki, szczególnie jeśli są z humorem. Powoli sie przekonuję do s-f, konkretnie chodzi mi tu o książki braci Strugackich - na razie tylko dwie na koncie :P Ostatnio na allegro kupiłam za grosze jakies tanie kryminałki - czytanie traktuję jako rozrywke wiec nie bede udawała ze czytam tylko historyczne czy naukowe książki, albo biografie ;) (chociaz jednak zdarzylo mi sie czytac biografię Kisiela - podobała mi sie, bo ciekawie opisano jego życie no i było dużo zdjęć). A tak ogólnie to przeważnie nie zwracam uwagi na autora, ale od teraz postaram sie na to patrzec, zeby ewentualnie cos polecić :)

piwko3 - bez łobuziaków byłoby nudno :mruga:


Nefra :hug: A w ogóle to mów jak ci wygodnie :) Czasami zmieniam nicki ale i tak większość znajomych nie używa tych zmienionych :P


Dzięki wszystkim za miłe powitanie :hug:


PS
Macie ciekawe emoticony na forum, szkoda tylko ze nie ma buźki: " :P " oraz " ;) " może ktoś podstawi pod to jakieś grafiki? :) (taka luźna propozycja)
_________________
...
Ostatnio zmieniony przez ene 2010-11-19, 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nefra
Znikopis


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-25, 18:06   

mnie brakuje buźki :(
i mojej ukochanej :mysli:
_________________
 
 
sirion 
Administrator

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-25, 18:07   

z buźką :( zaraz postaram się zrobić porządek, a nad :mysli: pomyślę :)
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
batou 
Moderator


Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 11315
Skąd: Tai chi
Wysłany: 2007-01-25, 18:13   

ene, ja też czytam s-f i to raczej niewesołe. W ogóle jestem spaczony i wolę tragedie niz komedie ;) Kurcze nie pamiętam kiedy ostatniop czytałem coś "wesołego"... Chyba wczesne liceum :p

ene napisał/a:
Macie ciekawe emoticony na forum, szkoda tylko ze nie ma buźki: " :P " oraz " ;) "

Pierwsza jest, tylko po ":" trzeba wpisać małe p. Drugiej faktycznie nie ma, a szkoda...
_________________
"Bo poza tym, że gubisz włoski to jesteś całkiem ślicznym facetem."

Ostatnio zmieniony przez batou 2007-01-25, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nefra
Znikopis


Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-01-25, 18:13   

karee, :p jest tylko trzeba p małe klepać
a mrugacz niestety nie dziala na średnik -nawias tylko trzeba ręcznie klepać dwukropek mruga dwukropek co faktycznie jest upiedliwe - wiem ze można to zmienić by emotka się pojawiała i przy tej formie i przy tej :)
_________________
 
 
sirion 
Administrator

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-25, 18:26   

No to te emotki poprawiłem ;) :p
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
ene 
Znikopis
eee.. ne!


Dołączyła: 24 Sty 2007
Posty: 6580
Wysłany: 2007-01-25, 18:38   

OK, wiec bede tylko musiała przywyknąć do małego "p" ;) ale faktycznie prosciej byloby zrobic drugi kod dla tej samej buźki... (wiem, marudzę :p )
Dzięki za wstawienie tej drugiej buźki :) :bravo:

PS
Jak możecie zauwazyć wyklepałam już na furum ze dwa posty - to tak na dobry początek ;) A tymczasem już znikam - wracam za kilka dni, ale za to będę mądrzejsza ;) (nauka do sesji :p )
 
 
sirion 
Administrator

Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 2736
Skąd: Łódź
Wysłany: 2007-01-25, 18:42   

Jakie 2, 5 postów już masz :D , a ja narazie nie wiem jak to zapisać, zeby były dwa kody do jednej buźki, narazie funcjonują te prostsze tylko czyli np ; ) ; ( :p
_________________
mateuszdomanski at hotmail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group