Strona Główna Fahrenheit 451
rozmowy o książkach, muzyce, filmie i... wszystkim innym

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacek
2007-03-02, 16:04
Ściąganie - ale nie download - co o tym sadzicie??
Autor Wiadomość
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-02-11, 01:31   

ja nadal uważam że owszem - moga sobie byc jeśli szkola uchwalize chce je mieć - ale ministerialnie nie mają prawa być narzucone WSZYSTKIM szkołom i WSZYSTKIM uczniom.
Tak ladnie to napisał A_O
Cytat:
Kazdy ma rozum i wolna wole i nie moze byc przymuszany do czegos czego nie aprobuje


No wlasnie :)

A poza tym jaka jest celowość? Zmusic ludzi by się nie wyróżniali? To może i dorosłych umundurowac tak jak Chińczyków chińska komuna parę lat temu? Wszyscy w takich samych strojach i spokój :D

A jeśli przyczyną ma być to ze stroje rozpraszaja w lekcji, no to trzeba równiez ze scian w klasach zdjać wszelkie dekoracje - ściany walnac na jeden mdły kolorek, wywalić rośliny doniczkowe ( bo tez moga jakimś niefortunnym kwitnieniem wzrok rozpraszać), podłogi w jeden jednolity kolor, a ławki najlepiej szare :D
Wtedy nic dziecka dekoncentrowac nie będzie ;)
_________________
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2007-02-11, 09:42   

Nefra, ja powiedziałam co mysle na ten temat a teraz myśle ze (wiem ze celowo) mocno przesadzasz...:) ale to tylko moje skromne zdanie
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
bodzio 
Bibliotekarz


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 268
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2007-02-11, 10:31   

Szanowni państwo, to zarządzenie pana G, odbyło się na zasadzie "chłop potęgą jest i basta". Przecież to nic innego jak pokazanie nam, kto rządzi w min. edukacji. Nie wyszło mu z zaliczeniem matury dla uczniów z dwójami, (bo w wyższych szkołach i tak nie chcą takich przyjmować) to wynalazł następne udziwnienie. Aż boję się pomyśleć co jemu strzeliło by do głowy, gdyby na przykład zrobili go ministrem obrony. :D
 
 
Nefra
Znikopis


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 10914
Skąd: z Matrixa
Wysłany: 2007-02-11, 11:46   

wiesz bodzo, w prywatnych wyzszych szkołach i przyjmują :/
I to nie jest sprawiedliwe w stosunku do uczniów którzy normalnie zdali maturę - bo w końcu na dyplomie ukończenia studiów i te i ten będzie miał mgr.
Z tym ze jaki to magister jeśli miał 2 na maturze? Przeciez dostać dwóę to znaczy: "nie zaliczyć" - w sensie "nie zdać" czyli nie zdał jakiegoś przedmiotu na maturze i skończył studia? Paranoja i kompletny brak konsekwencji. :szok:
_________________
 
 
jacek 
Znikopis


Pomógł: 7 razy
Wiek: 58
Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 17304
Wysłany: 2007-02-11, 12:21   

a tu komentarz Andrzeja Mleczki do pomysłu Romana: http://www.mleczko.pl/img/full_color/big/145.jpg

po co wogóle egzaminy - tak wyjdzie jeszcze taniej :D
_________________
"Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta" - Napoleon Bonaparte.
 
 
bodzio 
Bibliotekarz


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 268
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2007-02-11, 12:42   

Nefra napisał/a:
w prywatnych wyzszych szkołach przyjmują


Bo w prywatnych szkołach liczy się tylko kasa. Mają w nosie czy ty się czegoś nauczysz, czy wyjdziesz takim samym głąbem jak weszłaś. Jeśli masz kasę to możesz nawet doktora zrobić (kupić), a potem dziwimy się że jeśli ktoś jest poważnie chory to woli wyjechać z kraju na leczenie. Takim konowałom też bym nie zaufał.
 
 
Ania 
Znikopis


Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 5061
Wysłany: 2007-02-11, 13:11   

bodzio napisał/a:
jeśli ktoś jest poważnie chory to woli wyjechać z kraju na leczenie. Takim konowałom też bym nie zaufał.


Z tego co wiem to Akademii Medycznej nie da sie chyba prywatnie zrobić.... kurs pielęgniarski czy coś w ten deseń tak ale lekarzem zostać chyba zostać nie można w ten sposób... a to dlaczego ludzie wyjeżdżają to dlatego że lekarze nasi wyjechali a przyjechali Ci z ukrainy i innych wschodnich krajów - i ja bym sie tych obawiała...

A osoby kończące prywatne szkoły często robią to dla samego tytułu i często nie pracują nie w tym "wyuczonym" zawodzie...
_________________
Creation. That is why we are here.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Link do Shoutbox

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group